Zakup / Odkrycie / Porażka roku 2023

Zakupy | Prezenty

  • Kontynując zeszłoroczny wątek - rozbudowa stanowiska pracy w domu - Klawiatura Keychron K1 SE i myszka MX Anywhere 3 - komfort pracy wzrósł.

  • Moft Snap-On - praktyczny portfel na 1-3 karty, zintegrowany ze standem do telefonu, przyczepiany na MagSafe

  • Anbernic RG35XX - powitałem ją w kwietniu, wrażenia opisywałem w wątku: Retro gaming :joystick: - doskonałe, tak doskonałe, że w ciemno kupiłem następną wersję z plusem.

  • Plecak Thule Chasm 26l - idealnie w moje potrzeby trafił, praktyczny, wygodny, mieści wszystko co potrzebuję :slight_smile:

  • knypek i grzechotka YATO z polecajek @Tadek - obecnie moje ulubione narzędzia do szybkich napraw. Jeszcze szukam jakiejś polecajki na jakiś pokrowiec w którym je nosić w plecaku, bo tak luzem sobie radośnie brzdęczą i się obijają.

  • Garmin Instinct 2X Solar - zegarek z GPS - zmieniłem z pierwszej wersji Garmin Instinct Solar - zmian na pierwszy rzut oka nie jest dużo, ale jednak jest to taki quality upgrade. Latarka, superszybkie łapanie fixa GPS, większa bateria (przy codziennie używanym GPS, ładuję go raz na 2-3 tygodnie), w słoneczne dni ładowanie solarne rzeczywiście przynosi profity w procentach baterii.

Odkrycia

  • Airalo - pakiet danych na eSIM - sprawdził się w Turcji, bezproblemowo. Będę używał więcej jak paszporty w końcu wyrobimy :sweat_smile:

Porażka | Nietrafiony zakup

  • dbrand leather skin - zaczął odchodzić z telefonu przy wyspie aparatów. W końcu się pogniewałem i pożegnałem z nim. Skin był fajny, ale nie działał poprawnie. Nie reklamowałem, nie chciało mi się. Nie wydaje mi się, że sytuacja by się nie powtarzała. Ten pasek skóry przy aparatach jest za cieńki, a satynowe wykończenie szkła telefonu nie poprawia przyczepności.
3 polubienia