Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

przeciez to czarna syrena wydajaca sygnaly dzwiekowe

3 polubienia

A to nie jest auto Street View?

2 polubienia

Prezent ode mnie dla mnie aby porobić coś kreatywnego

23 polubienia

monstrum jedzie:) jednak wziąłem z szybą zawsze mogę RGB wyłączyć:)

9 polubień

Po drugim zdjęciu mówię sobie w głowie, „je***, kupił terrarium z wężem w środku” a po chwili, przecież to buda PC :slight_smile:

9 polubień

No dzień dobry, nowa MX Anywhere 3. Po pierwszych minutach razem i przełączeniu między makiem i PC - my się chyba polubimy.

7 polubień

To taka myszka, gdzie możesz się w czasie rzeczywistym przełączać pomiędzy jednym, a drugim kąkuterem? W sensie jak masz windowsa i osx, to klik i kierujesz tu albo tu?

1 polubienie

Tak, jest przycisk do przełączania pod spodem.

5 polubień

Aplikacja do niej Options+ umożliwia to o czym kolega myśli.

3 polubienia

O spoko - i łączy się po blutuczu po prostu?

Tak.

1 polubienie

Do jednego kompa wpinasz dongla a z drugim kompem (i trzecim) po BT

Tez mam, polecam.

4 polubienia

Nowy Apple TV 128GB - zastąpi dziadostwo od xiaomi… (No, może nie do końca dziadostwo, ale nie działało do końca tak jak powinno, zwłaszcza puszczanie zdjęć przez chromecasta)

16 polubień

O i ja zanabyłem w piąteczek! Andek TV już chrupie tu i ówdzie a to lata i tańczy. Do tego Steam Link i można pograc w CP2077 na sofie

5 polubień

dojechał znofu i nie ma ryski bedzie juz wszedzie grane:)
#troszkesiejaram

15 polubień

Modernizacja sieci domowej. Dotychczasowy netgear wyląduje na środku piętra jako AP (bo w obecnej konfiguracji gdy router stoi przy modemie LTE przy oknie mam braki w zasięgu wifi po drugiej stronie piętra), a ten nowy kolega będzie pełnił funkcję nadrzędną. Kolejny krok modernizacji- drugi modem, tym razem 5G, więc dual WAN się przyda

8 polubień

Mnie nie stać na takie zabawki.
Sam to sobie iluminofonię zrobiłem, oświetlenie i dodatkowe radyjko z mp3 w samochodzie, planuję jeszcze takie oświetlenie pod drzwiami, jak jest w klasie “S”… Telefon ten sam od 2017… nie mam się czym chwalić :expressionless:

2 polubienia

Heloł…

22 polubienia

No i przyszło.

Kupione na allegro, przyszło z Chin (chociaż to dziwne, bo wg trackera jest w Holandii, a ten przyszedł z polskiego magazynu pod Warszawą). Niedługo po moim zakupie p. Majfriend podniósł cenę z 69 (nice) na 89 zł + koszty przesyłki, z Polski (dostawa następnego dnia) dostępne od 149zł.

Wydruki ładne, ostre. Automatyczne rozpoznawanie etykiet. Jest możliwość generowania np. QRCode, ale tylko tekstu :frowning: Nie można zapisać np danych do automatycznego łączenia z WiFi. Dołączona duża biblioteka ikonek pokatalogowanych tematycznie, możliwy wydruk zdjęć, kodów paskowych.

5 polubień

Nowa klawiaturka weszła. Keychrony są serio dobrym sprzętem.

Na zdjęciu jest zielony jamnik z Solarisa :heart:

15 polubień