Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Nie umiem z iPhonami wytrzymać dłużej niż rok. Tak mialem z 4s, 5s, 6, 11 i teraz 12. 12tka zaczęła łapać zwiechy, bateria taka mocno średnia i brakowało mi mocno teleobiektywu. Lubię robić zdjecia podczas spacerów, ultraszerokiego użyłem kilka razy, a większość moich fotek to crop głównego obiektywu.

Myślałem, aby kupic 13 Pro, ale cienko z dostępnością, a poszukiwania na allegro używanego iPhona kojarzy mi sie z poszukwianiem samochodu - trzeba uważać aby nie dostać zalanego ulepa od Niemczecha co go Polak wyszpachlował :smile:
Cena 14 Pro w wiekszej wersji pojemności to jakiś żart.

Jakiś czas temu pozbyłem sie MacBooka, więc kontakt z sadem miałem tylko za pośrednictwem iPhona…

Wjechał więc Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB :smiling_face_with_tear: Mym skromnym zdaniem już zwykła S23 spokojnie by wystarczyła, ale tu lepsze tele, bateria… no i 512GB było w takiej cenie nie za najgorszej. Minus zwrot za wygrzebanego z szuflady innego samsunga :slight_smile:
Najdłużej w historii mialem Samsunga Galaxy S9 (3 lata!!!11). Jak przyzwyczaję się do wielkości, a Apple niczym nie zaskoczy w kolejnych latach, to S23U jest kandydatem na podobny okres użytkowania :smiley:

Będę tęsknił za FaceID.

11 polubień

On ma pięć obiektywów czy to są czujniki? Daj znać za jakiś czas jak wrażenia i jak oceniasz zdjęcia (czy duża różnica między IP i Samsungiem).

2 polubienia

Piękny. Sam bym taki kupił gdyby nie klątwa.

2 polubienia

4 obiektywy. Ultraszeroki, szeroki, tele x3, tele x10. A piąte kółeczko to laserowy autofocus. Ale to chyba żadna nowość, słyszę o nim od Galaxy S5 :smile:

Po obejrzanych testach nie spodziewam się zdjęć lepszych niż z iPhona (choć lekko mogą być lepsze niż moj iP12). Najważniejsze, że odblokowuje mi on inne perspektywy dzięki tele :blush:.

Jak się rozpogodzi to spróbuję coś własnoręcznie porównać.

@Tadek, ooo jaka klątwa? Samsungi przynoszą ci pecha?

1 polubienie

Yup

fajne tele nie jest złe
To tylko S20, fotka z bloku na parking

3 polubienia

Czy ten przyjaciel na dachu ma funkcję czujników parkowania czy tylko skanuje otoczenie?

7 polubień

Jedyna funkcja to rysowanie lakieru :see_no_evil:

7 polubień

przeciez to czarna syrena wydajaca sygnaly dzwiekowe

3 polubienia

A to nie jest auto Street View?

2 polubienia

Prezent ode mnie dla mnie aby porobić coś kreatywnego

23 polubienia

monstrum jedzie:) jednak wziąłem z szybą zawsze mogę RGB wyłączyć:)




9 polubień

Po drugim zdjęciu mówię sobie w głowie, „je***, kupił terrarium z wężem w środku” a po chwili, przecież to buda PC :slight_smile:

9 polubień

No dzień dobry, nowa MX Anywhere 3. Po pierwszych minutach razem i przełączeniu między makiem i PC - my się chyba polubimy.

7 polubień

To taka myszka, gdzie możesz się w czasie rzeczywistym przełączać pomiędzy jednym, a drugim kąkuterem? W sensie jak masz windowsa i osx, to klik i kierujesz tu albo tu?

1 polubienie

Tak, jest przycisk do przełączania pod spodem.

5 polubień

Aplikacja do niej Options+ umożliwia to o czym kolega myśli.

3 polubienia

O spoko - i łączy się po blutuczu po prostu?

Tak.

1 polubienie

Do jednego kompa wpinasz dongla a z drugim kompem (i trzecim) po BT

Tez mam, polecam.

4 polubienia