🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Na pierwszy rzut oka myślałem ze zrobiłeś sobie konsole dj-ska i grasz sety dla kwiatków :grin:

10 polubień

XD

20230108_131650

20 polubień

To nie tylko ja widzialem tam gramofon :joy:

3 polubienia

Jak wrażenia (wiem, że trochę krótko, żeby wyciągnąć dalekoidące wnioski, ale bardziej z grubsza, czy nadgarstek nie zaczął boleć, czy coś w tym stylu)? Pytam, bo mam na short-liście i mnie palec świerzbi :smiley:

Tam na pudełku jest napisane, że przyzwyczajanie się trwa 1-2 tygodnie. Póki co nie wiem czy się przyzwyczaiłem, bo ciągle dziwnie z tym pod dłonią (to jest do oparcia podstawy dłoni nie nadgarstka). Czasem nie trafiam, czasem ręka układa się źle i muszę poprawić.

Ale na bank coś to zmienia, bo dzisiaj nie wziąłem tego dynksa ze sobą do biura i cierpię bo mi nadgarstek się nie przesuwa za myszką.

To coś jakby niweluje konieczność ruszania nadgarstkiem na boki (przynajmniej u mnie). Ale poczekam z oceną do końca miesiąca. Bo póki co uważam, że nie jest to warte 169 zł które zapłaciłem.

2 polubienia

Portfel na magsafe, Moft Snap-On. Głównie jako podstawka, ale też na kartę dostępu do biura, czy na wyjazdach na jakiego Revoluta czy Curve. Miałem nadzieję, że kupię wersję dostosowaną już do iPhone 14 Pro (zaktualizowana nie zahacza o aparaty), ale w PL chyba ciężko będzie, a ze stanów dochodzi wysyłka i pewnie cło…
No i w PL wybór kolorów słaby. Na razie zostaje, ale jak będę mógł kupić gdzieś zaktualizowaną wersję, w lepszym kolorze, w sensownej cenie to nie będę się wahał.

(@pawelorzech rzuca pieniędzmi za 3… 2… 1…)

3 polubienia

Fajny! Ja wziąłem ten od Apple w promocji na ibood za jakieś śmieszne pieniądze względem Apple.com. Ale ten Twój bardzo dobrze wyglada

1 polubienie

Zastanawiałem się nad nim, bo cena dobra, ale liczne opinie o słabych magnesach mnie zniechęciły - bo to pierwsza generacja wylądowała na iBood. No i podstawka mnie przekonała.

Jak zamawiałem kiedyś bezpośrednio z moft.us pokrowiec na MacBooka to nie było cła.

Jeśli chodzi o obudowę i portfel na magnes to mocno polecam Peak Design Mobile. Używam już rok i jest rewelacyjne. Mieści nawet 5 kart, a jak 2 razy w roku potrzeba użyć gotówki to też łatwo banknot włożyć i wyciągnąć.

3 polubienia

To jest bardzo grube na pleckach że była możliwość zrobienia tego kwadratowego wcięcia?
I jak to od frontu wygląda? Na jakimś zdjęciu wyglądało jakby był mega dodatkowy podbródek.

1 polubienie

Nie jest aż tak grube na pleckach jak się wydaje. Na pewno nie jest grubsze od dystansu na jaki wystają obiektywy aparatów. Rzeczywiście od dołu jest podbródek i może to być wada dla niektórych. Też się bałem, że będzie mi to przeszkadzać, ale zupełnie tego nie zauważam na codzień. Chociaż przez ten podbródek więcej kurzu się zbiera przy porcie i głośnikach.

2 polubienia

Podoba mi się to rozwiązanie od PD, ale kurcze, używam teraz pitaki air case i każdy inny case wydaje się gigantyczny :smiley:. Chyba nie potrafiłbym wrócić do klasycznych silikonowych.

Też się nad nim zastanawiałem, ale doczytałem, że to ta pierwsza generacja bez wsparcia dla “find my” i odpuściłem. Zresztą trochę pomyślałem i tak na dobrą sprawę zgubienie telefonu z walletem oznaczałoby, że stracę nie tylko telefon, ale i karty, które były w wallecie, więc chyba wolę rozdzielić fizycznie te dwa elementy :smiley:

6 polubień

Kupiłeś sam portfel czy masz też Applowski case?

Sam portfel

To polecam dokupić case bo portfel słabo się trzyma na samym telefonie, z pokrowcem jest ideolo

3 polubienia

Jak się to sprawuje po kilku dniach? Prawe łapsko mi puchnie i rozważam zakup jęsli tylko idzie ogarnąc wieloletnie przyzwyczajnia. Z góry dzięki za rzeczową opinię

1 polubienie

Czekam na relację na koniec miesiaca, bo mam podobnie :slight_smile:

3 polubienia

Póki co jest dziwnie. Dam znać na koniec miesiąca, póki co nie jest to “cudowny odmieniacz życia”, jak przedstawiają to wszyscy jutuberzy.

Na pewno powoduje inne ułożenie ręki na myszce i luźne “zwisanie” nadgarstka

Mam wrażenie, że dzięki temu czemuś ruszam całym przedramieniem a nie tylko nadgarstkiem. Ale jeszcze się nie przyzwyczaiłem.

Na moje problemy z nadgarstkiem pomógł trackball. Wszystko zniknęło w 3 dni.

3 polubienia

Ja starałem się używać kilka dni tego wynalazku, ale bardziej mnie to irytowało niż dawało korzyści, leży teraz gdzieś spakowane w pudełko i nie tęsknię :slight_smile: