Pierwsze urodziny forum!

Moi drodzy, mamy 27 kwietnia co oznacza, że dokładnie rok temu zostało otwarte to forum!
Jak to rok? Już rok? - właśnie tak. Projekt w który pewnie wielu z nas nie wierzyło wytwał 12 miesięcy, a do tego bardzo się rozrósł. Jak bardzo? Otóż aktualnie posiadamy 563 zarejestrowanych użytkowników z czego 68 zarejestrowało się pierwszego dnia. Średni przyrost to 5 nowych użytkowników tygodniowo.
Stworzyliśmy przez ten czas sporo ponad tysiąc wątków! Na ten moment najpopularniejszymi z nich są:

  1. Chwalimy się::calling: Świeże zdobycze elektroniczne - 904 odpowiedzi i 18,5 tysiąca wyświetleń,
  2. Wspólne Bieganie - 829 odpowiedzi i 7,4 tysiąca wyświetleń,
  3. W czym słuchasz podcastów? - 550 odpowiedzi i 6,6 tysiąca wyświetleń.

Liderami w tworzeniu nowych tematów są @pawelorzech - 180, @lexwon - 46, @Martin_Fox - 44. Najwięcej odpowiedzi napisali, ponownie @pawelorzech - 3203, @piotrek69 - 2649 oraz @Martin_Fox - 1787 postów.

Najwięcej tematów powstało w tygodniu między 11 a 18 maja, bo aż 64 wątki, jeśli za to chodzi o posty to najwięcej napisaliśmy w tygodniu między 1 a 8 czerwca - 1132 wpisy.
Z ciekawostek - najczęściej wyszukiwanymi frazami na forum są: “vpn” - 132 wyszukania, “telegram” - 127 wyszukań oraz “brave” z liczbą 122 wyszukań.

Forum to nie tylko wątki, ale też użytkownicy którzy je napisali. Serduszkami doceniliśmy się wiele razy, ale najbardziej docenionymi użytkownikami są:

  1. @pawelorzech - 4410 otrzymanych polubień,
  2. @piotrek69 - 3542 otrzymanych polubień,
  3. @Martin_Fox - 1370 otrzymanych polubień.

Osobami, które najbardziej obdarowywały serduszkami są:

  1. @pawelorzech - 6333 przyznane :heart:,
  2. @piotrek69 - 2301 przyznanych :heart:,
  3. @_Kuba - 2285 przyznanych :heart:.

W te dwanaście miesięcy udało nam się przeprowadzić też kilka mniejszych i większych akcji, pierwsza z nich w czerwcu zeszłego rok, czyli Zrzutka na forum kiedy to w ciągu godziny udało nam się zebrać hajsik właśnie po to by forum przez ten czas mogło działać. W listopadzie zebraliśmy się, żeby potajemnie obdarować się prezentami w Wąsaczowym Secret Santa 2019, a całkiem niedawno, bo w styczniu tego roku, zebraliśmy się do kupy, żeby pomóc chociaż trochę w zbiórce charytatywnej kupując bransoletki oraz przekazując wpłaty oraz 1% podatku.

Warto przy tej okazji podziękować Pawłowi oraz Wojtkowi za stworzenie tego miejsca, bo myślę że każdy z nas je docenia ^^.
Liczę, że forum będzie żyło przez kolejny rok oraz dłużej, a nas będzie jeszcze więcej!

Wszystkie dane na temat ilości wpisów, użytkowników i lajków pochodzą z dnia 26 kwietnia. Dane te mogły ulec zmianie do czasu publikacji wątku

35 polubień

Nie mam życia, mam forum.

Dzięki, że wszyscy tutaj jesteście, bo się super bawimy!

18 polubień

To jeszcze jedna cyferka - wszyscy wygenerowaliśmy ponad 1483710 wyświetleń :slight_smile:

4 polubienia

Udało się, wygraliśmy z biegaczami! :sweat_smile:

13 polubień

:party_parrot:

4 polubienia

Fajnie tu jest! Sto lat :tada:

3 polubienia

Gratulacje dla @pawelorzech oraz @6ghost9, bez nich takiego miejsca by nie było. Osobne gratki dla @Moderators i Wszystkich uzytkowników - pamiętajcie to my tworzymy to forum :clap: :clap: :clap:

6 polubień

O kurde @Pacimierz - jakie mega dane wyciągnąłeś! Dzięki za to! Dzięki @Moderators za pilnowanie porządku i dzięki wszystkim, którzy tu jesteście!

Jesteście super społecznością, potraficie dyskutować tak jak mało kto potrafi. Szacunek! :heart::heart::heart:

8 polubień

100 lat dla nas :slight_smile:

3 polubienia

image

2741

27 kwietnia 1 urodziny
pszypadeq? nie sondze

13 polubień

yyeeaaahh!!!

10 polubień

A masz kolejne!

5 polubień

Spisek Matiego, bo nas w domach zamknął. Pewnie ma tu konto.

4 polubienia

100 lat!

3 polubienia

100lat panowie :slight_smile: gdzie my bysmy spamowali jak nie forum :smiley:

2 polubienia

Na telegramie xD

4 polubienia

Ja też się mega cieszę, że tu jestem, że tu są ludzie, Panie i Panowie, tematy takie i inne, że można to i tamto. Że jeden temat jest bardziej a inny trochę mniej bardziej. Że są serduszka. I że jest wyszukiwarka.

Że mi to forum zastąpiło w zasadzie fejskuba pod względem potrzeby codziennego zajrzenia co się dzieje, co nowego, jak chcę się czegoś dowiedzieć, mam problem itd.

Że mnie to forum przekonało do bycia patronem. Pierwszy i jedyny stały patronite. Jak już pisałem wcześniej - dla mnie on jest “za całokształt”: podcast + forum.

Że się “gryzę w język”. Ile to ja razy pisałem elaborat a potem klikałem “anuluj” zamiast “odpowiedz” :wink:

Kolejnych dobrze spędzonych godzin wszystkim!

:heart:

5 polubień

^to :upside_down_face:

3 polubienia

Gratulacje, oby tak dalej. :slight_smile: Ja bez was teraz nie potrafię normalnie funkcjonować. :see_no_evil:

4 polubienia