Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Kabel można w ostateczności dosztukować.

Taki 120 powinni dawać… przycebuliłem na tackach indukcyjnych to teraz będę kable dokupował :smiley: w pracy mi to nie przeszkadza, ale do domu będę musiał kupić coś dłuższego :disappointed:

1 polubienie

Skusiłem się na nawilżacz ewaporacyjny smartmi i szlag mnie trafia. Może i działa, aplikacja pokazuje, że działa, mierzy wilgotność i temperaturę, wody ubywa, całkiem głośno pracuje, ALE za cholerę nie mogę go wpiąć do home assistant.

Przerobiłem już prawie wszystkie sposoby wyciągania tokena wymienione tutaj, który jest potrzebny do integracji i dupa. Okazuje się, że po każdym ponownym połączeniu z wifi token się zmienia. :confused: Obstawiam brzydką zagrywkę producenta.

Nie przerabiałem jeszcze tylko podsłuchiwania wiresharkiem (metoda 4b), ale na razie nie ogarniam jak wcielić w życie ostatnie zdanie w tym punkcie. Także jak macie jakieś wskazówki to chętnie przyjmę. :slight_smile:

Spróbuj skonfigurować od zera nawilżacz w aplikacji (Xiaomi Home?) i jak już będziesz pewny, że nawilżacz połączył się z Twoim domowym wifi ubij aplikację, wyciągnij token i bez uruchamiania aplikacji spróbuj dodać urządzenie do HA. Ja ostatnio walczyłem z oczyszczaczami i zauważyłem, że token zmienia się za każdym razem jak konfigurujesz od nowa urządzenie w aplikacji producenta.

Spróbuję, chyba za bardzo się uparłem żeby mieć jednocześnie możliwość obsługi z poziomu HA i appki Xiaomi.

*Offtop
Ej ludzie, sprawdziłem statystyki i aktualnie ten wątek ma najwięcej odpowiedzi ze wszystkich, ale biegacze zaczynają nam deptać po piętach. Jeszcze jakiś miesiąc temu mieli o 100 postów mniej od nas, aktualnie brakuje im mniej niż 50. Nie dajmy się! #TeamTechnologia

10 polubień

Kupiła sobie niedawno lampkę zakładaną na ekran monitora Baseus I-Wok. Trzy tryby świecenia (ciepły, neutralny, zimny) oraz płynne ściemnianie pokrętłem. Zalety: zasilana z usb, równomiernie oświetla biurko, wygląda zupełnie przyzwoicie. Wady: pokrętło do zmiany natężenia jest jakieś takie luźne i sprawia wrażenie, jakby chciało zaraz odpaść, lampa nie ma żadnej integracji ze SmartHome, widać każdą drobinkę kurzu na ekranie monitora. Ogólnie polecam.

8 polubień

Co to za glosniczki i podstawka pod iMaca?

Biegam, ale wspieram również technologie :nerd_face::facepunch:

2 polubienia

Głośniki to Harman Kardon Nova, a podstawka to mój własny produkt wydrukowany na drukarce 3D.

Tesla też z 3D?

Tak.

1 polubienie

To jeszcze zapytam o USB hub?

Kupiłem w promocji w Cortlandzie za 139zł., teraz kosztuje 199zł, więc może warto przyczaić się na jakąś kolejną obniżkę. Satechi Clamp hub USB-C/3xUSB-A 3.0/micro-SD/SD do iMac 2017/iMac Pro (srebrny) | Sklep Cortland Apple Premium Reseller

2 polubienia

Xiaomi Bedside lamp 2. Nawet HomeKit applowy wspiera.

5 polubień

Moj pierwszy produkt od Apple w życiu. Jaki to ma niesamowity ekran, jestem pod dużym wrażeniem.

14 polubień

to 2020?

2018 refurbished

1 polubienie

Gdzie do dostania?

Kupiony na brytyjskim apple.com po wstawce na hotukdeals.co.uk :wink: