🎁 Wąsaczowe Secret Santa 2019 - Pochwal się podarkiem

Mikołaje rozlosowani, prezenty przygotowane!
Jeśli otrzymałeś już paczkę od swojego Sekretnego Mikołaja to pochwal się tutaj jej zawartością. Możesz przy okazji również podziękować osobie, która Cię obdarowała.
Dodatkowo, każdy uczestnik, który pochwali się już tym co otrzymał, zyska specjalną, limitowaną odznakę na forum za uczestnictwo w tego rocznym Secret Santa : ).

W tym wątku możecie również rzucać opinie na temat całej akcji i ewentualne sugestie na przyszły rok.

Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom wydarzenia, mam nadzieję że bawiliście się dobrze : D.
Podziękować trzeba również @p_m, bo ten człowiek mnie zadziwia. Gdyby nie on to event pewnie nadal by się nie zaczął, to właśnie Paweł stworzył tak ładny i pełen informacji formularz, on też stworzył regulamin jak i wiele więcej rzeczy za kulisami wydarzenia. Brawa dla tego Pana!
Podziękowania ślę również @pawelorzech i @6ghost9, za pomoc w dopieszczeniu ankiety, stworzenie odznak jak i za zielone światło do przeprowadzenia akcji. Jesteście super.

To co, są jacyś chętni na przyszły rok?

8 polubień

Ja już wysłałem, jeszcze nie odebrałem, ale…
Jakby ktoś chciał zaszokować dziecko, chrześnicę/chrześniaka, albo nawet i partnerkę/partnera, czy też Osobistego Dyrektora Finansowego, to można wysłać im wideo od św. Mikołaja:
https://www.listymikolaja.pl/wideo-od-mikolaja.html
Jest opcja personalizacji, wgrania zdjęć, wybrania zaleceń od Mikołaja, a gotowy film odebrać już za 2h (za niewielką opłatą), dostajesz linka do ściągnięcia pliku mp4 w wybranej jakości.
Taki prezent na ostatnią chwilę. Tworzyłem dla syna o 10, dostałem o 22 (max czas dostawy to 24h, ja nie dopłacałem)

No to będę pierwszy, który się podzieli swoim prezentem :smiley:

W paczce otrzymałem

  • koszulkę i kubek z napisem “Dziwne, u mnie działa” nawiązujące do mojej profesji. Regularnie używam tego zwrotu, teraz wystarczy, że napiję się kawy :smiley:
  • świnkę z minecrafta :heart_eyes: jest super
  • herbatkę do kubeczka. Nie pamiętam czy to pisałem, ale lubię herbatę :smiley:
  • w bombce były wiśnie w czekoladzie. BYŁY bo nie wytrzymały do zdjęcia :see_no_evil:
  • kartka z życzeniami jest piękna :smiley:

Zdaje sobie sprawę, że nie jestem łatwym osobnikiem do obwarowywania, ale bardzo mi się podoba ten prezent i chciałem podziękować Magdzie :smiley: niestety nie wiem pod jakim nickiem się kryje :smiley:

20 polubień

Na wstępie chciałbym bardzo podziękować mojemu Mikołajowi. Jestem bardzo zadowolony z prezentu. Z tej okazji (oraz takiej, że wczoraj kupiłem iPada a dzisiaj przyszedł Pencil, zrobiłem unboxing. To raczej nie w Waszym stylu żeby się naśmiewać, ale zaznaczę, ze jest to moje pierwsze jakiekolwiek dzieło wideo. Raczej nie nagrywam (chyba, że filmiki z moimi dziećmi), pierwszy raz w życiu edytowałem wideo i pierwszy raz w życiu cokolwiek robiłem w tym programie (Lumafusion) i na sprzęcie Apple.
Jeszcze raz dziękuję za prezent, jest naprawdę trafiony, wcale nie jak od „obcej” osoby. Bardzo się cieszę, że wziąłem udział w akcji Secret Santa. Na przyszły rok też się piszę.
And now, enjoy:

14 polubień

Merry Sithmas! :smiley:

4 polubienia

To ode mnie :smirk: cieszę się, że Ci się podoba :heart_eyes:

8 polubień

Serce mi się raduje, jak widzę co tu się odsantowuje. I aż mi przykro, że ja swój dopiero otworzę 21 grudnia! :slightly_frowning_face:

4 polubienia

Dzisiaj dotarła moja paczuszka, mój Mikołaj ma świetne wyczucie czasu i trafił z prezentem prosto w moje urodziny.
Sam prezent jest świetny, jaram się kolejnym gniazdkiem, bo będę mógł do niego podpiąć choinke już za te kilka dni i krzyczeć “ok google, włącz mnie ta chujenka”. Antystersowy Enter to strzał w dziesiątkę, żałuję ze odebrałem paczkę po pracy, bo dzisiaj przydałby się baardzo : D.
Baaaardzo dziękuję. Jezu jak ja sie cieszę z całej tej akcji xD

10 polubień

Ja bardzo doceniam tę kartkę z Mikołajem z wacików :heart:

5 polubień

No to cieszę się, że się spodobało i jeszcze raz wszystkiego najlepszego :smile:
@Eviline a co ciekawe, kartka z tego samego źródła co ta od @Magdinci :slight_smile:

4 polubienia

Ja swoją wysłałem dopiero dzisiaj za co serdecznie przepraszam mojego obdarowanego i przy okazji odebrałem swoją paczkę.
Pomysł z tą akcją to był strzał w dziesiątkę albo i lepiej. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie podobnie :slight_smile:


Słodycze oczywiście zeżrę przez weekend :wink:

2 polubienia

No właśnie, ja tu czekam z niecierpliwością :wink:

1 polubienie

Pochwalę się i ja :grinning:


Drogi nieznajomy!
Trafiłeś w mój gust i bardzo dziękuję Ci za otrzymane prezenty:
-torba to mistrzostwo świata - duża, pojemna, idealna dla każdej kobiety, by mieścić jeszcze więcej niż się da :heart::heart_eyes:
-kubek - idealnie nada się na długie, zimowe wieczory :blush:
-kartka z życzeniami jest totalnie słodka :christmas_tree:


Jak widać Florce totalnie spodobało się pudełko prezentowe :see_no_evil::rabbit2:

7 polubień

Dotarła i moja paczka, dlatego muszę się pochwalić najwspanialszym prezentem :heart:
Paczka była pancerna, nie wiedziałam na początku kompletnie jak się zabrać za jej otwieranie, ale poszło zaskakująco łatwo nożyczkami.


I miałam ogromnego farta bo nie uszkodziłam cudnego opakowania pod milionem duct tape przyklejonego szczwanie na folię.

Przedłużam tak bardzo żeby przytrzymać Was w niepewności, bo oto pasta do zębów polecana przez naszego Dentystę! (razem z resztą prezentów, ale kogo to obchodzi xD)

Miał być Secret Santa, do mnie przyszedł Wróżek Zębuszek i trafił w ósemkę (HEHE, WIECIE, ZĘBA TAKIEGO)! Lepiej być nie mogło, dostałam, oprócz wspomnianej wyżej pasty, resztę zestawu do pielęgnacji zębów - nić i płyn do płukania, cudną kartkę, novelkę którą sobie zażyczyłam, a na którą koczuję od premiery ale zawsze jakoś kasy szkoda i rękawice kuchenne - łapy niedźwiedzia :heart:
Bardzo dziękuję @DentystaSadysta i organizatorom za super akcję.

11 polubień

HA! To już wiem, jaką pastę do zębów kupować. (BTW. Kupuję taką samą i taki sam płyn do płukania!)

4 polubienia

Wiedziałem!

… tylko teraz wiedzą już wszyscy :smiley:

8 polubień

Przepraszam za trudności w rozpakowaniu. To nie był żart czy coś, to tylko efekt mojego zaufania do firm kurierskich. :wink:
Bardzo się cieszę, że prezent się podoba. :smiley:

4 polubienia

Po prosto wzorowałeś się na podarku ode mnie, tylko bardziej :wink:

1 polubienie

Tylko Wąsacze wiedzą, sami swoi :sweat_smile:

3 polubienia

Dawno żaden temat na forum nie dał mi tyle uśmiechu co ten

7 polubień