馃巵 W膮saczowe Secret Santa 2019 - Pochwal si臋 podarkiem

Miko艂aje rozlosowani, prezenty przygotowane!
Je艣li otrzyma艂e艣 ju偶 paczk臋 od swojego Sekretnego Miko艂aja to pochwal si臋 tutaj jej zawarto艣ci膮. Mo偶esz przy okazji r贸wnie偶 podzi臋kowa膰 osobie, kt贸ra Ci臋 obdarowa艂a.
Dodatkowo, ka偶dy uczestnik, kt贸ry pochwali si臋 ju偶 tym co otrzyma艂, zyska specjaln膮, limitowan膮 odznak臋 na forum za uczestnictwo w tego rocznym Secret Santa : ).

W tym w膮tku mo偶ecie r贸wnie偶 rzuca膰 opinie na temat ca艂ej akcji i ewentualne sugestie na przysz艂y rok.

Ze swojej strony chcia艂bym podzi臋kowa膰 wszystkim uczestnikom wydarzenia, mam nadziej臋 偶e bawili艣cie si臋 dobrze : D.
Podzi臋kowa膰 trzeba r贸wnie偶 @Majcher, bo ten cz艂owiek mnie zadziwia. Gdyby nie on to event pewnie nadal by si臋 nie zacz膮艂, to w艂a艣nie Pawe艂 stworzy艂 tak 艂adny i pe艂en informacji formularz, on te偶 stworzy艂 regulamin jak i wiele wi臋cej rzeczy za kulisami wydarzenia. Brawa dla tego Pana!
Podzi臋kowania 艣l臋 r贸wnie偶 @pawelorzech i @6ghost9, za pomoc w dopieszczeniu ankiety, stworzenie odznak jak i za zielone 艣wiat艂o do przeprowadzenia akcji. Jeste艣cie super.

To co, s膮 jacy艣 ch臋tni na przysz艂y rok?

7lajk贸w

Ja ju偶 wys艂a艂em, jeszcze nie odebra艂em, ale鈥
Jakby kto艣 chcia艂 zaszokowa膰 dziecko, chrze艣nic臋/chrze艣niaka, albo nawet i partnerk臋/partnera, czy te偶 Osobistego Dyrektora Finansowego, to mo偶na wys艂a膰 im wideo od 艣w. Miko艂aja:

Jest opcja personalizacji, wgrania zdj臋膰, wybrania zalece艅 od Miko艂aja, a gotowy film odebra膰 ju偶 za 2h (za niewielk膮 op艂at膮), dostajesz linka do 艣ci膮gni臋cia pliku mp4 w wybranej jako艣ci.
Taki prezent na ostatni膮 chwil臋. Tworzy艂em dla syna o 10, dosta艂em o 22 (max czas dostawy to 24h, ja nie dop艂aca艂em)

No to b臋d臋 pierwszy, kt贸ry si臋 podzieli swoim prezentem :smiley:

W paczce otrzyma艂em

• koszulk臋 i kubek z napisem 鈥淒ziwne, u mnie dzia艂a鈥 nawi膮zuj膮ce do mojej profesji. Regularnie u偶ywam tego zwrotu, teraz wystarczy, 偶e napij臋 si臋 kawy :smiley:
  • 艣wink臋 z minecrafta :heart_eyes: jest super
  • herbatk臋 do kubeczka. Nie pami臋tam czy to pisa艂em, ale lubi臋 herbat臋 :smiley:
  • w bombce by艂y wi艣nie w czekoladzie. BY艁Y bo nie wytrzyma艂y do zdj臋cia :see_no_evil:
  • kartka z 偶yczeniami jest pi臋kna :smiley:

Zdaje sobie spraw臋, 偶e nie jestem 艂atwym osobnikiem do obwarowywania, ale bardzo mi si臋 podoba ten prezent i chcia艂em podzi臋kowa膰 Magdzie :smiley: niestety nie wiem pod jakim nickiem si臋 kryje :smiley:

20lajk贸w

Na wst臋pie chcia艂bym bardzo podzi臋kowa膰 mojemu Miko艂ajowi. Jestem bardzo zadowolony z prezentu. Z tej okazji (oraz takiej, 偶e wczoraj kupi艂em iPada a dzisiaj przyszed艂 Pencil, zrobi艂em unboxing. To raczej nie w Waszym stylu 偶eby si臋 na艣miewa膰, ale zaznacz臋, ze jest to moje pierwsze jakiekolwiek dzie艂o wideo. Raczej nie nagrywam (chyba, 偶e filmiki z moimi dzie膰mi), pierwszy raz w 偶yciu edytowa艂em wideo i pierwszy raz w 偶yciu cokolwiek robi艂em w tym programie (Lumafusion) i na sprz臋cie Apple.
Jeszcze raz dzi臋kuj臋 za prezent, jest naprawd臋 trafiony, wcale nie jak od 鈥瀘bcej鈥 osoby. Bardzo si臋 ciesz臋, 偶e wzi膮艂em udzia艂 w akcji Secret Santa. Na przysz艂y rok te偶 si臋 pisz臋.
And now, enjoy:

14lajk贸w

Merry Sithmas! :smiley:

4lajki

To ode mnie :smirk: ciesz臋 si臋, 偶e Ci si臋 podoba :heart_eyes:

8lajk贸w

Serce mi si臋 raduje, jak widz臋 co tu si臋 odsantowuje. I a偶 mi przykro, 偶e ja sw贸j dopiero otworz臋 21 grudnia! :slightly_frowning_face:

3lajki

Dzisiaj dotar艂a moja paczuszka, m贸j Miko艂aj ma 艣wietne wyczucie czasu i trafi艂 z prezentem prosto w moje urodziny.
Sam prezent jest 艣wietny, jaram si臋 kolejnym gniazdkiem, bo b臋d臋 m贸g艂 do niego podpi膮膰 choinke ju偶 za te kilka dni i krzycze膰 鈥渙k google, w艂膮cz mnie ta chujenka鈥. Antystersowy Enter to strza艂 w dziesi膮tk臋, 偶a艂uj臋 ze odebra艂em paczk臋 po pracy, bo dzisiaj przyda艂by si臋 baardzo : D.
Baaaardzo dzi臋kuj臋. Jezu jak ja sie ciesz臋 z ca艂ej tej akcji xD

10lajk贸w

Ja bardzo doceniam t臋 kartk臋 z Miko艂ajem z wacik贸w :heart:

5lajk贸w

No to ciesz臋 si臋, 偶e si臋 spodoba艂o i jeszcze raz wszystkiego najlepszego :smile:
@Eviline a co ciekawe, kartka z tego samego 藕r贸d艂a co ta od @Magdinci :slight_smile:

4lajki

Ja swoj膮 wys艂a艂em dopiero dzisiaj za co serdecznie przepraszam mojego obdarowanego i przy okazji odebra艂em swoj膮 paczk臋.
Pomys艂 z t膮 akcj膮 to by艂 strza艂 w dziesi膮tk臋 albo i lepiej. Mam nadziej臋, 偶e w przysz艂ym roku b臋dzie podobnie :slight_smile:

S艂odycze oczywi艣cie ze偶r臋 przez weekend :wink:

2lajki

No w艂a艣nie, ja tu czekam z niecierpliwo艣ci膮 :wink:

1lajk

Pochwal臋 si臋 i ja :grinning:

Drogi nieznajomy!
Trafi艂e艣 w m贸j gust i bardzo dzi臋kuj臋 Ci za otrzymane prezenty:
-torba to mistrzostwo 艣wiata - du偶a, pojemna, idealna dla ka偶dej kobiety, by mie艣ci膰 jeszcze wi臋cej ni偶 si臋 da :heart::heart_eyes:
-kubek - idealnie nada si臋 na d艂ugie, zimowe wieczory :blush:
-kartka z 偶yczeniami jest totalnie s艂odka :christmas_tree:

Jak wida膰 Florce totalnie spodoba艂o si臋 pude艂ko prezentowe :see_no_evil::rabbit2:

7lajk贸w

Dotar艂a i moja paczka, dlatego musz臋 si臋 pochwali膰 najwspanialszym prezentem :heart:
Paczka by艂a pancerna, nie wiedzia艂am na pocz膮tku kompletnie jak si臋 zabra膰 za jej otwieranie, ale posz艂o zaskakuj膮co 艂atwo no偶yczkami.

I mia艂am ogromnego farta bo nie uszkodzi艂am cudnego opakowania pod milionem duct tape przyklejonego szczwanie na foli臋.

Przed艂u偶am tak bardzo 偶eby przytrzyma膰 Was w niepewno艣ci, bo oto pasta do z臋b贸w polecana przez naszego Dentyst臋! (razem z reszt膮 prezent贸w, ale kogo to obchodzi xD)

Mia艂 by膰 Secret Santa, do mnie przyszed艂 Wr贸偶ek Z臋buszek i trafi艂 w 贸semk臋 (HEHE, WIECIE, Z臉BA TAKIEGO)! Lepiej by膰 nie mog艂o, dosta艂am, opr贸cz wspomnianej wy偶ej pasty, reszt臋 zestawu do piel臋gnacji z臋b贸w - ni膰 i p艂yn do p艂ukania, cudn膮 kartk臋, novelk臋 kt贸r膮 sobie za偶yczy艂am, a na kt贸r膮 koczuj臋 od premiery ale zawsze jako艣 kasy szkoda i r臋kawice kuchenne - 艂apy nied藕wiedzia :heart:
Bardzo dzi臋kuj臋 @DentystaSadysta i organizatorom za super akcj臋.

11lajk贸w

HA! To ju偶 wiem, jak膮 past臋 do z臋b贸w kupowa膰. (BTW. Kupuj臋 tak膮 sam膮 i taki sam p艂yn do p艂ukania!)

4lajki

Wiedzia艂em!

鈥 tylko teraz wiedz膮 ju偶 wszyscy :smiley:

8lajk贸w

Przepraszam za trudno艣ci w rozpakowaniu. To nie by艂 偶art czy co艣, to tylko efekt mojego zaufania do firm kurierskich. :wink:
Bardzo si臋 ciesz臋, 偶e prezent si臋 podoba. :smiley:

3lajki

Po prosto wzorowa艂e艣 si臋 na podarku ode mnie, tylko bardziej :wink:

1lajk

Tylko W膮sacze wiedz膮, sami swoi :sweat_smile:

3lajki

Dawno 偶aden temat na forum nie da艂 mi tyle u艣miechu co ten

6lajk贸w