#301 - Jestem anulowany

Originally published at: https://yeswas.pl/ywp/301-jestem-anulowany/

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:04:51 — 54.3MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

7 polubień

Ale zmarnowana szansa. Już myślałem, jak Wojtek zaczął opowiadać o tej myszce, ze będzie „kupiłem Maka Pro, bo mi myszka nie działała” ^^

Mam natomiast uwagę techniczna do @pawelorzech. Dawno nie słuchałem, ale teraz zabrałem się za nadrabianie i jest straszny dramat z pobieraniem odcinków. Czy Wy macie jakiś lejek poza EU? Bo odcinki pobierają mi się z prędkością 1% na 15-20 sekund (both USA i Kanada), a jak się zvipienuje na Europę to wziut i w 5 sekund pobrany. Tylko Wasz podcast tak się zachowuje.

1 polubienie

@piotrek69 Dobre pytanie - możesz mi wysłać swoje IP, skąd masz internet i na jakich urządzeniach? Może jakiś blacklist jest. Najlepiej na DM #privacy.

Tak apropos odcinka, to jednak nawet terabajtowy SSD bylby tanszy niz ten RAM w tym MacBooku Pro. No chyba ze te SSD poblogoslawione przez Apple maja nienormalne ceny (?)

1 polubienie

Co do Poksów, to niestety seria została tak abrdzo ułatwiona już w Pokemon X/Y i od tamtej pory jest nastawiona na grę casualową. Wcześniej mimo wszystko było to trochę bardziej skomplikowane i wymagało trochę czasu żeby wszystko sobie wyexpić i zrobić dobry team.
Wonder Trade także był od X/Y, tam niestety często łapało się albo śmieci, albo pokemony hakowane typu 6IV Shiny, które w zasadzie przez to, że były hakowane to nie był warte zupełnie nic.
Jedne pokemony łapią więcej expa niż drugie,bo masz Poksy innego regionu/od innego właściciela,a te szybciej łapią ekspa - tak przynajnmniej było w poprzednich generacjach.

Co do reszty podcastu to czy już jestem sławny?

2 polubienia

38 minuta. Wojtek mówi słowo na f***
Genialnie odwzorowane !

1 polubienie

Tak to jest jak się wiedźmina ogląda…

też przeniosłem nr firmowy do Flexa. Miałem już serdecznie dość noszenie 2 smartfonów. Wiedziałem o tym, że muszę najpierw przenieść na prywatny a potem do Flex bo może być. problem. Jednak Plus to nie Play i na bank by to trwało dłużej. Więc zleciłem dyspozycję i przeniosło mi bez problemu. Nie wiem czy to jest spowodowane tym, że w Plusie mam zarówno telefony prywatne jak i firmowe i mają mój PESEL ale Flex zrobił przenosiny bez zająknięcia.

Jedyny problem jaki z nimi mam to bonus 50 zł za polecenie. 2 numer już przenoszę i za każdym zatem jest jakiś błąd. A żeby dostać ten bonus trzeba wpisać kod PRZED zdefiniowaniem karty płatniczej. Potem już się nie da. Ta akcja jest nieodwracalna…

It’s not a bug, it’s a feature :slight_smile:

@6ghost9 nie pamiętam czy to w tym odcinku, ale zainstalowałem sobie apke inpostu i teraz podchodzę jak król do paczkomatu xDD wcześniej nawet nie pomyślałbym żeby ją pobrać. Dzięki! :slight_smile:

9 polubień

Haha, właśnie po to robimy podcast! :smiley:

3 polubienia
  1. Podjeżdżam pod paczkomat.
  2. Jakaś kobieta pochodzi do ekranu
  3. W apce, podczas wysiadania, żądam zdalnego otwarcia skrytki
  4. Kobieta wyszukuje kod do wbicia
  5. Podchodząc potwierdzam otwarcie
  6. Kobieta zaczyna wpisywać numer telefonu.
  7. Otwarcie skrytki
  8. Mina kobiety - bezcenna
  9. Zabieram i sprawdzam paczkę
  10. Kobieta wpisuje 3 cyfry kodu
  11. Zamykam skrytkę i potwierdzam w apce.
  12. Kobieta wpisuje kolejne 3 cyfry kodu.
  13. Odpalam auto i jadę.
  14. Kobiecie otwiera się skrytka.
10 polubień

Umiesz budować napięcie :rofl:

… Ale Remigiusz ze mnie żaden… :rofl: :rofl:


EDIT: Ten opis powyżej to #trustory, może dlatego tak buduje napięcie

… nie mogę się doczekać co było dalej! Np. w punkcie 69. …

1 polubienie

Specjalnie dla Ciebie @Romiczek, ciąg dalszy:
69. Umieszczam wpis na forum

2 polubienia

przydalaby sie jeszcze ta funkcjonalnosc przy nadawaniu paczki. Moj paczkomat regularnie ma problem ze skanowaniem etykiety (moze dlatego ze na dworze ostatnio ciemno) a wbijanie na mrozie tego kodu paskowego to masakra

Jak ja nadawałem paczkę, to była 21:09 i odczytało kod bez problemu. Może źle przystawiasz, albo felerny czytnik. Odbierałeś paczki QRkodem? Działało?

Ja jak próbuje zeskanować QR kod to zwykle on go łapie z dalszej odległości niż mi się wydaje, że powinien, więc może spróbuj z tych 10-15 cm zesknować?

To poradę dawałem już kilka razy osobom przy paczkomacie :slight_smile: ale jak jest ciemno to chyba nic nie pomoże