🎁 Wąsaczowe Secret Santa 2019 - Pochwal się podarkiem

Ja też dziś dostałem paczkę! Po powrocie do domu zrelacjonuję ale banan mi z ryja nie chce zejść! Powiem Wam póki co tyle, że będę dziś pił piwo roboty jednego z nas! NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!!

5 polubień

Zasadniczo to ja bym chciał żeby wszyscy wiedzieli jak dbać o zęby. Bycie dentystą to autodestrukcyjny zawód. Moim głównym celem jest w praktyce pozbawić się pracy. :smiley:

9 polubień

Te Listerine to są dobre płyny?

Bez obawy! Nigdy Ci się to nie uda! Na szczęście/nieszczęście*

  • niepotrzebne skreślić.
2 polubienia

Nie są złe. Spełniają swoją rolę jako uzupełnienie mycia, dodatkowy fluor i od czasu do czasu awaryjne “czyszczenie zębów” kiedy nie ma dostępu do szczoteczki. Ja wolę te bez alkoholu, bo mniej podrażniają błonę śluzową.

5 polubień

Miło, ze moj prezent się podobał :wink: za to prezent do mnie nie dotarł - jeszcze. Jestem jedyny ? :smiley: który czeka? :wink:

1 polubienie

Ja też czekam, ale mam info, że kurier wyciągnął dzisiaj paczkę z paczkomatu. Więc jest nadzieja :smiley:

2 polubienia

Jeszcze parę osób czeka, ale z tego co mam informację od mikołajów (cc @Pacimierz oraz @p_m) to wszystkie prezenty wyszły!

Prezent, który ja wysłałem został nawet odebrany, ale nie wszystkie osoby wrzuciły/wrzucają tutaj fotki albo meldują, że mają prezent na miejscu.

5 polubień

Po pierwsze - paczka ode mnie jest w drodze i jutro powinna dojść do adresata. Przepraszam, że na ostatnią chwilę ale ja tak po prostu mam. Zawsze. To się nie zmieni.

Po drugie…
DZIĘKUJĘ ŚWIĘTY MIKOŁAJU!
Prezenty wspaniałe i cały mój dział w pracy się dziś cieszył razem ze mną z tych prezentów. A wierzcie, że jest z czego!

  1. Bon podarunkowy do audioteki. Trafione w punkt! Słucham bardzo dużo bo i dużo czasu spędzam w samochodzie. Wspaniale!
  2. Piękne pierniki do zawieszenia na choince. Naprawdę mega ładne - mój faworyt to Mikołaj. Ma kozacką brodę,
  3. Podkowa na nowy dom!!! Cudowne! Łezka pociekła. Dziękuję,
  4. Własnej roboty opaska na rękę. Nie nosiłem opasek, zegarków itp. A teraz będę. Podoba mi się! Szacuneczek za talent!
  5. Piwa z własnej wytwórni. Biorąc pod uwagę to, że sam przymierzam się do uruchomienia małego domowego browaru to ten prezent jest punkt!
  6. I na koniec coś absolutnie wspaniałego (niezłych czasów dożyliśmy). Ręcznie wypisana karta ze wspaniałymi życzeniami. Uwielbiam na maxa! Tak rzadko się teraz dostaje i wysyła takie kartki, że to właśnie ten drobiazg jest moim numerem 1 od mojego Secret Santa.

Mega wielkie dzięki Święty Mikołaju!!!

Ciąg dalszy nastąpi…

4 polubienia

Wszyscy uczestnicy tegorocznego Secret Santa otrzymali dodatkowo specjalną odznakę na forum.
Jeżeli ktoś uczestniczył w wydarzeniu i odznaki nie dostał proszę się zgłosić do mnie : ).

1 polubienie

No i ciąg dalszy nastąpił… hmmmm… jest pysznie!

5 polubień

I co? Dobre piwo? Tez jestem fanem domowych piw!

1 polubienie

Bardzo dobre! Wyszło Ci świetnie! Dzięki!!!

1 polubienie

Dobrze, że doszło! Bo jedną z rzeczy zabronionych w regulaminie kuriera jest właśnie alkohol … A tu jeszcze bez akcyzy :smiley:
Cieszę się, że smakowało i że mogłem sprawić radość :slight_smile:

3 polubienia

A mi puls aż podskoczył, bo widzę, że paczka ode mnie powinna dzisiaj a paczka do mnie już też w drodze :slight_smile:

Na wstępie przepraszam swojego Mikołaja, że tak późno wrzucam tutaj swoją paczkę. Cóż to była za zawartość, nie zapomnę jej nigdy :slight_smile:

Lampka z serii Crash. Ten dynamit wydaje nawet dźwięk. Muszę przyznać, że uwielbiam wszystko co świeci a i zagrywam się ostatnio w remastery.

Gra karciana Waleczne Pixele. Jeszcze nie testowana ale też trafiona w punkt. Uwielbiam karcianki oraz pixelart.

No i na deser słodkości :smiley: Krakersy zostały wciągnięte przy odpakowywaniu paczki i muszę przyznać, że robią robotę. Batony to też klasa sama w sobie. Jak “michałki” to tylko od Śnieżki.

6 polubień

Chciałem podziękować Świętemu Mikołajowi za prezenty! Z racji tego, że jestem w UK będę się nimi cieszył w styczniu i wtedy też wstawię zdjęcia :slight_smile:

3 polubienia

W końcu i ja odebrałem paczkę od dobrego ducha tego forum Mikołaja.


Te wąsy wydawały się trochę podejrzane…

No ale zaglądam do środka, a tam...


Incepcja: kolejna paczka i więcej wąsów. Do naklejania. I jeszcze nowe targi nowe tagi :astonished:

No dobra. Kolejna paczka to... :


Arduino UNO! Coś, co raczej nigdy bym sobie nie kupił! A TU PRZYSZŁO!

I tyle elementów! Ale będzie zabawy z synem!

WIELKIE DZIĘKI, MIKOŁAJU!


Dla porównania (uwaga, będą gorzkie żale)

Znamy się z dwiema rodzinami od 2000r, mamy dzieci w podobnym wieku, razem organizujemy sobie czas typu pieczenie pierniczków, pisanki, urodziny dzieciaków, czasem wspólne wyjazdy, rocznice ślubów (rozstrzał miesiąca), zrobiłem też dla dzieciaków sesję RPG…
No i mikołajki - rodzice dzieciom, a potem losowaliśmy do momentu, aż wylosowany był z “obcej rodziny” (czyli nie siebie, ani współmałżonka).
Trochę się postarałem - jako, że mój obdarowany jest piwoszem dostał plakat z piwem (i pozdrowieniem “Na zdrowie” w kilkunastu językach), kapsel-otwieracz, magnesik, breloczek, no i książkę “Wielki Ogarniacz Pracy”, bo chłopina oprócz pracy ma pomysły na zmiany w domu, ogrodzie, garaż… No, żeby to ogarniał.

A w tym roku dostałem (nota bene od niego) “magiczny ołówek” (jak to było napisane na kartce)


I w ten sposób mam trzeci zestaw do kolekcji :man_shrugging:
A zatem, kończąc te smuty:

ANKIETA TO BYŁ ŚWIETNY POMYSŁ


Kończąc te wywody

Osioł - "Ja chcę jeszcze raz!" - YouTube
:smiley:

15 polubień

Baaaardzo dziękuję Panie Mikołaju za prezent :star_struck:Idealnie pasuje do ładowarki na Apple Watch :heart_eyes:

10 polubień

W oczekiwaniu na ostatnie prezenty: jeśli ktokolwiek zastanawiał się, jak działało losowanie, to wyglądało dokładnie tak jak na końcu tego filmiku, tyle że w Excelu.

4 polubienia