🎁 Wąsaczowe Secret Santa 2019 - Pochwal się podarkiem

Moja paczuszka przyszła - nie wiem ani od kogo, ani co jest w środku i dowiem się dopiero 21 grudnia, ale dziękuję mój Mikołaju!

4 polubienia

A to prezent dla mnie, od Mikołaja z UK! Bardzo dziękuje ! Wszystko się przyda, kartka już wisi na lodowce :wink:

8 polubień

Och Boże, Dobble. Jak ja nienawidzę tej gry. Jestem tak niespostrzegawczy… Wszyscy zgarniają, rzucają karty a ja się patrzę. :smiley:
giphy

8 polubień

Ciekawostki:

  • Dobble zawiera 55 kart.
  • Wszystkich możliwych kombinacji symboli jest 57.
  • Można grać niepełną talią.
4 polubienia

JEJU DZIĘKUJĘ @_Kuba !!! BĘDZIE NOSZONE, BĘDZIE JEDZONE. SUPER PREZENT I OPAKOWANIE TEŻ, CHOCIAŻ TO PRZEGRAŁO W POJEDYNKU Z MOJĄ EKSCYTACJĄ.

14 polubień

Kocham to zdjęcie :DD

Widzę oczami wyobraźni, jak @p_m wciska opcję samowyzwalacza i szybko leci na (chyba) łóżko żeby się ustawić xD

10 polubień

xD.

2 polubienia

Takiej reakcji się nie spodziewałem XDD, ale cieszę się, że Ci się podoba

4 polubienia

Dokladnie tak bylo XDD

7 polubień

Woohoo! Mój Secret Santa też dzisiaj dostarczył paczuchę! <3


I giereczka i książeczka i karteczka i trzy paseczki do AW!

NA BOGATO! :smiley:

Kurde, niesamowite jak dużo radości miałem przy odpakowywaniu nie wiedząc co jest w środku! Jednak co secret to secret!

Musimy to powtórzyć w przyszłym roku! :smiley:

15 polubień

Karma wraca :slight_smile:

1 polubienie

Zastanawia mnie tylko czy masz 44mm AW :sweat_smile: i czy Uncharted 4 było grane :thinking:

Tak, mam ten największy! <3 A Uncharted powiem zupełnie szczerze - NIE PAMIĘTAM czy ograłem… xD Ale nawet jeżeli ograłem to nic nie szkodzi! :smiley:

2 polubienia

I tak nie szkodzi, bo tylko na Switchu grasz? :stuck_out_tongue:

Nie nieee - właśnie coś w ostatnim czasie malutko na Switchu - przerzuciłem się na dobre na PS4 i Apex Legends - jestem wkręcony od premiery i nie chce mi się znudzić… :smiley:

4 polubienia

Te shortbready są zajebiste!

3 polubienia

I know! :wink:

2 polubienia

Btw. Pewnie pomyślicie, że miałem łatwo, bo Wojtek, bo słucham go co tydzień to wiem co lubi itd. Jak mawia pewien sławny z reklam Banku Millenium, Youtuber “Nic bardziej mylnego”. Miałem problem z tym by kupić coś czego Wojtek nie ma, co mu wpadnie w gust.

4 polubienia

Mój Mikołaj również trafił w punkt ! Uwielbiam planszówki, szczególnie te imprezowe :slight_smile: akurat zamierzałem kupić tajniaków, a tu proszę :slight_smile:
A słodycze, od razu powinęła narzeczona :smiley: tyle dla mnie, że miętowej czekolady nie lubi, a ja jak najbardziej :slight_smile:

10 polubień

Z dziwną historią w trackingu, otwarta gdzieś w InPost paczka dotarła i do mnie. Z informacji jakie dostałem od mojego secret santa @kamilstec wynika że brakuje poptartsów ale cieszę się że najważniejsze dotarło bo jestem fanem t-shirtów z nadrukami oraz Rick & Morty :slight_smile:
Kart pamięci też nigdy za dużo i przyda się żeby zrzucić na nią bibliotekę muzyki niedostępną na Spotify do słuchania w samochodzie

Wierzę że komuś z inpostu te poptartsy były potrzebne na podbicie cukru :smiley:

12 polubień