🎁 Wąsaczowe Secret Santa 2019 - Pochwal się podarkiem

Jest to niestety prawda, InPost się nie popisał i paczka dotarła niepełna - jest to pierwszy raz odkąd używam ich usług, że “something here is no yes”. W każdym razie sprawa paczki była monitorowana na bieżąco i ważne, że większość dotarła. Ale jednak PopTartsów szkoda :cry:
Cieszę się, że trafiłem i pozdrawiam!

Mój Secret Santa również trafił w me gusta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Starwarsowy kubek termiczny :ok_hand:t2: poduszkowa poszewka-dyskietka :ok_hand:t2: świąteczne talerzyki i dekoracyjny Mikołaj :ok_hand:t2: mnóstwo słodyczy :ok_hand:t2:
Dziękuję również za krótki liścik i życzenia :wink:

5 polubień

Bardzo dziękuję mojej sekretnej Mikołajce, prezent jest doskonały. Nigdy wcześniej nie próbowałem tej czekolady, a jest ona wyśmienita. Zawsze chciałem nauczyć się grać na jakimś instrumencie, więc teraz będę miał solidną motywację (jeżeli zawiedzie się swoją Mikołajkę to w następnym roku nie dostaje się prezentu?). Karty są unikatowe i idealnie trafiły w mój gust. Jeszcze raz dziękuję. :kissing_heart:

8 polubień

Podobno z tą harmonijką są darmowe lekcje gry online więc nie ma przepuść, trzeba się nauczyć :smiley:

1 polubienie

Dziękuję bardzo! Właśnie położyłem łapki na swoim prezencie. Kratos dzielnie stanie zaraz obok Iron Mana na moim biurku i będą się kłócili, który ma lepsze dziecko. A olejek będzie już dziś testowany. Z olejkiem również świetny traf, bo ten który teraz używam mi przestał pasować, a ten pachnie cudnie. Zapach kawy przy mnie jeszcze dłużej <3

EDYTKA:

Właśnie znalazłem QR code. Ja to jestem spostrzegawczy! Normalny Sherlock, zajęło mi to tylko godzinę lol.

Dziękuję za życzenia xD świetny pomysł z taką geekowa wersja ich zamieszczenia. Teraz będę oglądał cały filmik ‘boy’ xD

11 polubień

Obraz Obraz Obraz

Dziekuje mój sekretny Mikołaju! Wiek się zgadza jak coś. Bardzo dziękuje za wszystkie prezenty i za słodycze. A kaktusa sprawdzę dopiero za 10 dni :joy:.

PS Dyrektor finansowy przejął wszystkie słodycze. Wszystkie.

7 polubień

życzenia.txt :rofl:

3 polubienia

O wiele lepsze niż życzenia.rar :wink:

3 polubienia


Zabrałem ze sobą do rodziców na święta :slight_smile:
Sprawdza się doskonale, wszyscy bawią się genialnie !:slight_smile:

8 polubień

Cieszę się bardzo :slight_smile: Sam dzisiaj też zabieram tajniaków na imprezkę.

Tajniacy to mega gierka. Największym jej atutem jest nieograniczona liczba graczy

Okej, został nam właściwie ostatni dzień grudnia, nie każdy uczestnik pochwalił się jeszcze swoim prezentem.
Proszę aby osoby wymienione niżej dały znać, że prezent otrzymały, a najlepiej jeśli pochwalą się swoim podarkiem : ).
@Daro
@TwojJamnik

Tak, oczywiście prezent dotarł. Idealnie trafiony, mam już Areopress, kawiarkę ale dripa jeszcze nie miałem aż do teraz :slight_smile:, i piękne skarpetki. Dzięki :smiley:
IMG_20191224_183123

6 polubień

Prezent dotarł, ale jakoś tak w świątecznym zamieszaniu zapomniałem się nim pochwalić i podziękować :smiley:

7 polubień

Jeszcze raz chciałem podziękować Mikołajowi! W końcu mam prezenty w rękach i muszę przyznać - szacun, za trafienie książki z/o Messim, której jeszcze nie mam :slight_smile:

1 polubienie

Pan Balague jest takim hardcorem, że napisał dwa takie tomiska o Messim? :flushed::flushed::flushed:

2 polubienia

Dziękujemy wszystkim jeszcze raz za udział i za świetną zabawę. Mam nadzieję, że za rok będziecie chcieli to powtórzyć. Tymczasem temat zamykam i zostawiam jako pamiątkę po tym wspaniałym wydarzeniu!

12 polubień