Zapisy na W膮saczowe Secret Santa 2019 馃巵

Jasne. Ja bez tego w takim razie w tym roku m贸wi臋 pas., ale pomys艂 mega fajny.

1 polubienie

Zapisa艂em si臋! Dziwne rzecz powpisywa艂em, ale mam nadziej臋, 偶e kto艣 ogarnie. Pomys艂 fajny, zobaczymy jak realizacja, a potem z roku na rok b臋dziemy ka偶d膮 ma艂膮 rzecz poprawia膰.
Dzi臋kuj臋 i gratuluj臋 :slight_smile:

2 polubienia

Zapisa艂em si臋. Bardzo fajna ankieta!

1 polubienie

Mi艂o s艂ysze膰!

i cyk, zapisane.

niez艂y przegl膮d swojej g艂owy musia艂em zrobi膰, 偶eby wypisa膰 te wszystkie zainteresowania itp. ale mam nadziej臋, 偶e by艂o warto :wink:

[EDIT] ca艂kiem zgrabnie u艂o偶ona ankieta i super, 偶e mo偶na edytowa膰, bo w艂a艣nie sobie przypomnia艂em co艣 wa偶nego xD

4 polubienia

No dawajcie, jeszcze jedna osoba do okr膮g艂ych 20 :smiley:

3 polubienia

Done. Do艂膮czam si臋 do pochwa艂 moich poprzednik贸w, 艣wietnie przemy艣lana ankieta.

4 polubienia

Oczko?
Brakuje zaznaczenia, czy jest si臋 w stanie wolnym :wink:

1 polubienie

Troch臋 prawda. Mo偶e to czasami mie膰 znaczenie. Mo偶na niby by艂o napisa膰 samemu, ale nie przysz艂o mi to do g艂owy. Tak jak nie pami臋tam czy napisa艂em, 偶e mam dzieci, ale to mo偶na wyczyta膰 z moich post贸w na forum.

1 polubienie

Je艣li zapisa艂e艣 sobie link do edycji formularza, to mo偶esz jeszcze dopisa膰

Wydawa艂o mi si臋, 偶e sobie zapisa艂em, ale teraz nigdzie nie mog臋 znale藕膰. No nic, licz臋, 偶e m贸j prezentodawca albo b臋dzie mia艂 od razu super pomys艂, albo przejrzy forum i I tak si臋 dowie.

S膮dz臋, 偶e napisanie o tym w tym w膮tku rozwieje wszelkie w膮tpliwo艣ci.

Pewnie tak. No nie powiem. Z jednej strony ciesz臋 si臋, 偶e bior臋 udzia艂 w tej akcji, ale co drugi dzie艅 jestem przera偶ony i my艣l臋 偶eby si臋 wypisa膰, bo czuj臋 ogromn膮 odpowiedzialno艣膰 za prezent, kt贸ry b臋d臋 musia艂 wybra膰.

1 polubienie

Zawsze mo偶esz wys艂a膰 komu艣 zestaw do czyszczenia z臋b贸w i past臋 colgate rekomendowan膮 przez 9/10 dentyst贸w. B臋dzie 艣miesznie!

8 polubie艅

Eeejjjj, nie zdradzaj bazy mojego prezentu. :stuck_out_tongue:

@pawelorzech Wyci膮gnie z sejfu t膮 jedyn膮, kt贸r膮 poleca 10/10 dentyst贸w. I tylko on i obdarowany b臋dzie wiedzia艂, kt贸ra to :smiley:

3 polubienia

Okej, zapisy zostaj膮 zamkni臋te. W ci膮ugu kilku najbli偶szych dni Nasze elfy roze艣l膮 do was wiadomo艣ci z informacjami komu powinni艣cie wys艂a膰 prezent : ).

4 polubienia

Drodzy moi, sprawd藕cie swoje 鈥渨iadomo艣ci鈥 na forum, gdy偶 nasze Elfy rozes艂a艂y wam ju偶 informacje o osobach, kt贸re macie obdarowa膰! A ju偶 nied艂ugo pojawi si臋 nowy w膮tek, w kt贸rym to b臋dziecie mogli pochwali膰 si臋 otrzymanymi prezentami : D

8 polubie艅

Tutaj mo偶ecie pochwali膰 si臋 prezentami, kt贸re otrzymali艣cie!

2 polubienia