Zapisy na Wąsaczowe Secret Santa 2019 🎁

Zapisy na Wąsaczowe Secret Santa 2019 zostały otwarte!

>> Wypełnij formularz, zarejestruj się i bzikaj! <<

FAQ:

Ile wynosi budżet na paczkę?

W paczce powinno znaleźć się coś fajnego o wartości minimum 50 zł. Limitu górnego nie ma, ale radzimy zachować zdrowy rozsądek. Nie chcemy, żeby ktokolwiek poczuł się poszkodowany i tyle.

Skąd będę wiedział kogo wylosowałem?

Cała komunikacja z organizatorami będzie odbywać się przez skrzynkę na forum. W trakcie zabawy sprawdzaj ją regularnie.

Czy muszę pokryć jakieś dodatkowe koszty?

Płacisz za prezent i za wysyłkę twojej paczki do odbiorcy. Nie płacisz nic za prezent, który dostajesz.

Czy muszę paczkę nadać sam, czy wystarczy, że zamówię coś ze sklepu?

Możesz nadać paczkę ze sklepu internetowego od razu do odbiorcy. Prezenty nadane ręcznie z kartką lub listem mają w sobie coś wyjątkowego, więc możesz chcieć przemyśleć tę decyzję, ale nie chcemy, żeby to było przeszkodą.

Czy paczka musi być rejestrowana?

Powinna mieć jakiś numer trackingowy. Ułatwi nam to monitorowanie, czy wszystko odbywa się jak należy i pozwoli, jeśli ktoś (wysyłający, poczta albo kurier) coś zawali, na szybko ogarnąć zastępstwo. Jeśli wysłanie paczki rejestrowanej to dla ciebie duży problem, skontaktuj się z nami. Coś wymyślimy.

Czy mogę wziąć udział w zabawie z zagranicy?

Wąsaczowe Secret Santa odbywa się przede wszystkim na terenie Polski. Oznacza to, że jako wysyłający jesteś zobowiązany wysłać paczkę tylko na polski adres, a jako obdarowywany musisz podać jakiś adres na terenie kraju. Nie oznacza to jednak, że osoby mieszkające za granicą są od razu wykluczone z udziału w losowaniu. Dla osób mieszkających za granicą w formularzu przewidziana jest specjalna opcja. Podajesz wtedy zarówno adres zagraniczny i polski (np. u rodziny lub znajomych), a twój Mikołaj podejmuje ostateczną decyzję, gdzie wysyła paczkę. W najgorszym wypadku ktoś znajomy z Polski będzie musiał ci wysłać paczkę lub odbierzesz ją przy najbliższej wizycie. Uznaliśmy, że to rozsądny middle ground między ograniczaniem zabawy a zbyt wysokimi opłatami za wysyłkę.

Czy mogę wziąć udział w zabawie bez konta na forum?

Nie.

Jak mogę pomóc mojemu Mikołajowi dobrać dobrze prezent?

Przede wszystkim dodaj jak najwięcej szczegółów do formularza. Poza tym, jeśli masz zablokowany profil na Discourse, możesz go na te kilka tygodni odblokować, żeby ułatwić lurkowanie po starych tematach.

Nie mam pomysłu na prezent, co robić, jak żyć?

Przede wszystkim skup się na formularzu i na osobie, której wysyłasz prezent. Kto to jest? Czy kojarzysz tą osobę? Czy macie ze sobą coś wspólnego? Możesz też pomyśleć o rzeczach, które kochają wszyscy Wąsacze (takie jak technologia), albo o rzeczach typowo świątecznych. Sztampowe prezenty też bywają fajne!

Kto to organizuje w ogóle? Czy mogę wam zaufać?

My, czyli @Pacimierz i @Majcher. Jakby co to Orzech i Wojt mają nad wszystkim kontrolę, ale nic nie robią.

Coś tam RODO

Zabawa jest robiona przez Wąsaczy dla Wąsaczy, a nie przez żadną firmę ani nie bezpośrednio przez twórców podcastu. Dane zbieramy przez Google Forms. Jak wszystko będzie dobrze i się uda, to za kilka miesięcy usuniemy ten formularz. To, co wpiszesz do formularza, wyślemy twojemu Mikołajowi na forum. Jako Mikołaj nie powinieneś roznosić otrzymanych danych (szczególnie adresu itd.) publicznie, co mam nadzieję wydaje się oczywiste.

Jak zwykle zapraszam do dyskusji i zadawania pytań.

5 polubień

shoutout do ludzi z ankiety @Mroowa @Spectre @Patryk_Bijak @Adam @MacAriello @TReznor @pawelorzech @lukaszjaros @Krystian @adamekkic

1 polubienie

@Michal_Liczbik @Matelan @tomasz @maciejbuchert @Szymon @Bartek @loockass @michecinski @Eviline

1 polubienie

i do nieprzekonanych do zapoznania się ze szczegółami @Max @leszko11 @Bondzioszek @MarcinVeB @Maciek @Autheable

3 polubienia

@t0m3k123 @parufkiztufki @_Kuba @kamilstec @mrnoid

2 polubienia

Jesteśmy dobrymi duchami akcji - zgodnie z tym co napisał @p_m - nie robimy nic, ale czuwamy i bierzemy czynny udział! :smiley:

3 polubienia

Wypełnione :grin:

1 polubienie

Bardzo ładny formularz, 7/7.

1 polubienie

Zaskoczyliście mnie linkiem do życzy.se. Poprawcie tylko link, w którym nie ma “ż” :slight_smile:

1 polubienie

Gotowe!

1 polubienie

Zapisałem się, ale jednocześnie załamałem się jakie mam generyczne odpowiedzi. Bez jakiegoś szczególnego hobby i zainteresowań. Jaki jest męski odpowiednik basic bitch?
To takie bolesne self realization jak w sytuacjach powiedz kilka słów o sobie.

6 polubień

Elegancki pomysł
Formularz już wypełniony :smiley:

Generalnie pomysł fajny, ale ma jeden mankament. Żeby było kreatywnie to jednak limit górny powinien być. Mało tego, kasa nie jest najważniejsza, aby się dobrze bawić. Powinno to być tak, że limit właśnie jest niewielki, aby stymulować pecynę do kreatywnego podejścia. Spoko można wywalić 200 PLN i pójść po lini najmniejszego oporu kupując przysłowiową grę, a można pokombinować.

Ja tak wstepnie chcialem ale zostalem przeglosowany wewnatrz teamu. Imo duzo jest rzeczy, ktore jeszcze mozna poprawic i ulepszyc, ale po to robimy to tez pierwszy raz, zeby za rok zrobic to lepiej.

4 polubienia

Jasne. Ja bez tego w takim razie w tym roku mówię pas., ale pomysł mega fajny.

1 polubienie

Zapisałem się! Dziwne rzecz powpisywałem, ale mam nadzieję, że ktoś ogarnie. Pomysł fajny, zobaczymy jak realizacja, a potem z roku na rok będziemy każdą małą rzecz poprawiać.
Dziękuję i gratuluję :slight_smile:

2 polubienia

Zapisałem się. Bardzo fajna ankieta!

1 polubienie

Miło słyszeć!

i cyk, zapisane.

niezły przegląd swojej głowy musiałem zrobić, żeby wypisać te wszystkie zainteresowania itp. ale mam nadzieję, że było warto :wink:

[EDIT] całkiem zgrabnie ułożona ankieta i super, że można edytować, bo właśnie sobie przypomniałem coś ważnego xD

4 polubienia

No dawajcie, jeszcze jedna osoba do okrągłych 20 :smiley:

3 polubienia