Zapisy na Wąsaczowe Secret Santa 2019 🎁

Done. Dołączam się do pochwał moich poprzedników, świetnie przemyślana ankieta.

4 polubienia

Oczko?
Brakuje zaznaczenia, czy jest się w stanie wolnym :wink:

1 polubienie

Trochę prawda. Może to czasami mieć znaczenie. Można niby było napisać samemu, ale nie przyszło mi to do głowy. Tak jak nie pamiętam czy napisałem, że mam dzieci, ale to można wyczytać z moich postów na forum.

1 polubienie

Jeśli zapisałeś sobie link do edycji formularza, to możesz jeszcze dopisać

Wydawało mi się, że sobie zapisałem, ale teraz nigdzie nie mogę znaleźć. No nic, liczę, że mój prezentodawca albo będzie miał od razu super pomysł, albo przejrzy forum i I tak się dowie.

Sądzę, że napisanie o tym w tym wątku rozwieje wszelkie wątpliwości.

Pewnie tak. No nie powiem. Z jednej strony cieszę się, że biorę udział w tej akcji, ale co drugi dzień jestem przerażony i myślę żeby się wypisać, bo czuję ogromną odpowiedzialność za prezent, który będę musiał wybrać.

1 polubienie

Zawsze możesz wysłać komuś zestaw do czyszczenia zębów i pastę colgate rekomendowaną przez 9/10 dentystów. Będzie śmiesznie!

8 polubień

Eeejjjj, nie zdradzaj bazy mojego prezentu. :stuck_out_tongue:

@pawelorzech Wyciągnie z sejfu tą jedyną, którą poleca 10/10 dentystów. I tylko on i obdarowany będzie wiedział, która to :smiley:

3 polubienia

Okej, zapisy zostają zamknięte. W ciąugu kilku najbliższych dni Nasze elfy roześlą do was wiadomości z informacjami komu powinniście wysłać prezent : ).

4 polubienia

Drodzy moi, sprawdźcie swoje “wiadomości” na forum, gdyż nasze Elfy rozesłały wam już informacje o osobach, które macie obdarować! A już niedługo pojawi się nowy wątek, w którym to będziecie mogli pochwalić się otrzymanymi prezentami : D

8 polubień

Tutaj możecie pochwalić się prezentami, które otrzymaliście!

2 polubienia