🎁 Wąsaczowe Secret Santa 2019 - Pochwal się podarkiem

Ja swoją wysłałem dopiero dzisiaj za co serdecznie przepraszam mojego obdarowanego i przy okazji odebrałem swoją paczkę.
Pomysł z tą akcją to był strzał w dziesiątkę albo i lepiej. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie podobnie :slight_smile:


Słodycze oczywiście zeżrę przez weekend :wink:

2 polubienia

No właśnie, ja tu czekam z niecierpliwością :wink:

1 polubienie

Pochwalę się i ja :grinning:


Drogi nieznajomy!
Trafiłeś w mój gust i bardzo dziękuję Ci za otrzymane prezenty:
-torba to mistrzostwo świata - duża, pojemna, idealna dla każdej kobiety, by mieścić jeszcze więcej niż się da :heart::heart_eyes:
-kubek - idealnie nada się na długie, zimowe wieczory :blush:
-kartka z życzeniami jest totalnie słodka :christmas_tree:


Jak widać Florce totalnie spodobało się pudełko prezentowe :see_no_evil::rabbit2:

7 polubień

Dotarła i moja paczka, dlatego muszę się pochwalić najwspanialszym prezentem :heart:
Paczka była pancerna, nie wiedziałam na początku kompletnie jak się zabrać za jej otwieranie, ale poszło zaskakująco łatwo nożyczkami.


I miałam ogromnego farta bo nie uszkodziłam cudnego opakowania pod milionem duct tape przyklejonego szczwanie na folię.

Przedłużam tak bardzo żeby przytrzymać Was w niepewności, bo oto pasta do zębów polecana przez naszego Dentystę! (razem z resztą prezentów, ale kogo to obchodzi xD)

Miał być Secret Santa, do mnie przyszedł Wróżek Zębuszek i trafił w ósemkę (HEHE, WIECIE, ZĘBA TAKIEGO)! Lepiej być nie mogło, dostałam, oprócz wspomnianej wyżej pasty, resztę zestawu do pielęgnacji zębów - nić i płyn do płukania, cudną kartkę, novelkę którą sobie zażyczyłam, a na którą koczuję od premiery ale zawsze jakoś kasy szkoda i rękawice kuchenne - łapy niedźwiedzia :heart:
Bardzo dziękuję @DentystaSadysta i organizatorom za super akcję.

11 polubień

HA! To już wiem, jaką pastę do zębów kupować. (BTW. Kupuję taką samą i taki sam płyn do płukania!)

4 polubienia

Wiedziałem!

… tylko teraz wiedzą już wszyscy :smiley:

8 polubień

Przepraszam za trudności w rozpakowaniu. To nie był żart czy coś, to tylko efekt mojego zaufania do firm kurierskich. :wink:
Bardzo się cieszę, że prezent się podoba. :smiley:

4 polubienia

Po prosto wzorowałeś się na podarku ode mnie, tylko bardziej :wink:

1 polubienie

Tylko Wąsacze wiedzą, sami swoi :sweat_smile:

3 polubienia

Dawno żaden temat na forum nie dał mi tyle uśmiechu co ten

7 polubień

Ja też dziś dostałem paczkę! Po powrocie do domu zrelacjonuję ale banan mi z ryja nie chce zejść! Powiem Wam póki co tyle, że będę dziś pił piwo roboty jednego z nas! NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!!

5 polubień

Zasadniczo to ja bym chciał żeby wszyscy wiedzieli jak dbać o zęby. Bycie dentystą to autodestrukcyjny zawód. Moim głównym celem jest w praktyce pozbawić się pracy. :smiley:

9 polubień

Te Listerine to są dobre płyny?

Bez obawy! Nigdy Ci się to nie uda! Na szczęście/nieszczęście*

  • niepotrzebne skreślić.
2 polubienia

Nie są złe. Spełniają swoją rolę jako uzupełnienie mycia, dodatkowy fluor i od czasu do czasu awaryjne “czyszczenie zębów” kiedy nie ma dostępu do szczoteczki. Ja wolę te bez alkoholu, bo mniej podrażniają błonę śluzową.

5 polubień

Miło, ze moj prezent się podobał :wink: za to prezent do mnie nie dotarł - jeszcze. Jestem jedyny ? :smiley: który czeka? :wink:

1 polubienie

Ja też czekam, ale mam info, że kurier wyciągnął dzisiaj paczkę z paczkomatu. Więc jest nadzieja :smiley:

2 polubienia

Jeszcze parę osób czeka, ale z tego co mam informację od mikołajów (cc @Pacimierz oraz @p_m) to wszystkie prezenty wyszły!

Prezent, który ja wysłałem został nawet odebrany, ale nie wszystkie osoby wrzuciły/wrzucają tutaj fotki albo meldują, że mają prezent na miejscu.

5 polubień

Po pierwsze - paczka ode mnie jest w drodze i jutro powinna dojść do adresata. Przepraszam, że na ostatnią chwilę ale ja tak po prostu mam. Zawsze. To się nie zmieni.

Po drugie…
DZIĘKUJĘ ŚWIĘTY MIKOŁAJU!
Prezenty wspaniałe i cały mój dział w pracy się dziś cieszył razem ze mną z tych prezentów. A wierzcie, że jest z czego!

  1. Bon podarunkowy do audioteki. Trafione w punkt! Słucham bardzo dużo bo i dużo czasu spędzam w samochodzie. Wspaniale!
  2. Piękne pierniki do zawieszenia na choince. Naprawdę mega ładne - mój faworyt to Mikołaj. Ma kozacką brodę,
  3. Podkowa na nowy dom!!! Cudowne! Łezka pociekła. Dziękuję,
  4. Własnej roboty opaska na rękę. Nie nosiłem opasek, zegarków itp. A teraz będę. Podoba mi się! Szacuneczek za talent!
  5. Piwa z własnej wytwórni. Biorąc pod uwagę to, że sam przymierzam się do uruchomienia małego domowego browaru to ten prezent jest punkt!
  6. I na koniec coś absolutnie wspaniałego (niezłych czasów dożyliśmy). Ręcznie wypisana karta ze wspaniałymi życzeniami. Uwielbiam na maxa! Tak rzadko się teraz dostaje i wysyła takie kartki, że to właśnie ten drobiazg jest moim numerem 1 od mojego Secret Santa.

Mega wielkie dzięki Święty Mikołaju!!!

Ciąg dalszy nastąpi…

4 polubienia

Wszyscy uczestnicy tegorocznego Secret Santa otrzymali dodatkowo specjalną odznakę na forum.
Jeżeli ktoś uczestniczył w wydarzeniu i odznaki nie dostał proszę się zgłosić do mnie : ).

1 polubienie