🎧 W czym słuchasz podcastów?

@piotrek69 @Milan
Podsumowując - dobrze, że mamy tyle klientów podcastów do wyboru, bo każdy może wybrać to co lubi :smiley:
Ja akurat też #team_overcast ale nie do końca rozumiem, o co chodzi z tym zarządzaniem podcastami? :smiley: Może po prostu mój use case jest taki, że nie zauważyłem jakiś problemów?

1 polubienie

Ja tez nie rozumiem, bo mi się najlepiej zarządza podcastami w Overcascie. Jestem wielkim fanem tego, ze mam nowe alfabetycznie na gorze i stare alfabetycznie na dole. Próbowałem i pocketcasts, i Castro i nie mogłem się ani z jednym, ani z drugim dogadać.
Ale to akurat jest kwestia gustu, wiec nie ma lepszego rozwiązania. Są tylko takie, które bardziej lub mniej komuś pasują.

W Apple Podcasts synchronizują mi się tylko zasubskrybowane podcasty. Jeśli natomiast dodam pojedynczy odcinek na iPhonie, to nie pojawia się na iPadzie. Co robię źle?

Używasz Apple Podcasts

Przejdź na jakąś cywilizowaną aplikację, Pocket Casts super ogarnia synchronizację między urządzeniami

Na co dzień używam Overcast. Pytam żeby zrozumieć jak to działa, bo nie mogę nigdzie znaleźć.
Wiem, że są inne aplikacje, ale nie o nie pytam.

Aplikacja Podcasty Google wjechała do App Store.

5 polubień

:joy:
Tylko informacyjnie to podałem.

1 polubienie

Czy jeśli kiedyś, jeszcze przed zmianą sposobu monetyzacji w PocketCasts, kupiłem appkę na App Store to mogę teraz za darmo korzystać z wersji webowej czy potrzebuję subskrypcji?

Możesz za darmo :slight_smile:

1 polubienie

Wydaje mi się, że to dotyczy tylko tych, którzy kupili wersję web?

Tak, tylko wersję web.

Odkąd zacząłem używać Pocket Cast to nawet nie wracam myślami do Castro czy Spotify, gdzie wcześniej wszystko pochłaniałem. Pocket taki jakiś przyjemny jest, kafelki zasubskrybowanych podkastów przypominają mi Windows Phone :heart: Póki co wystarczy mi wersja bezpłatna. W dodatku podkasty pochłaniam jedynie w drodze do pracy z telefonu. Nie umiem słuchać podkastów w pracy czy przy komputerze. Muzyka ze Spoti lepiej się sprawdza w moim przypadku.

6 polubień

Testowałem chyba wszystko co dostępne na Androida i w mojej opinii Pocket Cast to mistrzostwo. Próbowałem “zintegrować” moje aktywności i używać Spotify także do podcastów, ale kompletnie w moim przypadku to się nie sprawdza.
Co do płacenia za Pocket Cast. U mnie wersja darmowa spełnia 100% oczekiwań. Nigdy nie słucham inaczej niż z telefonu, nawet siedząc przed komputerem słucham na słuchawkach z telefonu. Kupiłem wersję pełną na rok na zasadzie wsparcia twórców bo robią świetną robotę, ale praktycznie nigdy nie użyłem opcji premium.

5 polubień

Dlaczego to sobie zrobiłem i puściłem podcast w Overcast i usłyszałem Voice Boost 2.0? Dlaczego?

5 polubień

Bo Overcast is the best :smiley:

1 polubienie

No dźwięk kurde w tym VB2 jest naprawdę niezły, ale wciąż:

To jest dla mnie kiler ficzer.

2 polubienia

To znaczy się co?
Bo dla mnie apka do podcastów ma mieć dobry dźwięk i fajne przyspieszenie i overcast to ma :stuck_out_tongue:
A wygląd mnie nie interesuje, bo i tak nie patrzę na aplikację. Ma działać i tyle :slight_smile:

PS Jeśli chodzi o apkę desktopową - nie, to mi nie jest potrzebne. W pracy i tak nie posłucham, bo mam taką pracę, że musze się koncentrować na tym co robię, więc nie posłucham ze zrozumieniem, więc raczej tylko muzyka jako tło, a poza pracą do kompa nie siadam :slight_smile:

Co ja poradzę, ja już #teamOvercastForLife

2 polubienia

No właśnie o tym, bo ja na komputerze bardzo dużo słucham, a wersja webowa Overcast jest nieużywalna praktycznie…

2 polubienia

Jak można słuchać na komputerze? :smile:
I nie, to nie jest złośliwość - poważnie pytam. Bo ja akurat mam taką pracę, że albo pracuję z kodem albo z logami albo z dokumentacją, więc nie wyobraża sobie skupienia uwagi jednocześnie na treści podcastu i na tym co czytam.

1 polubienie