💷 Zrzutka na forum - czerwiec 2019-2020

Kontynuując dyskusję z Reklamy na forum?:

Zgodnie z wynikami ankiety - reklamy na forum nie pojawią się (a przynajmniej nie w formie adsense, pomyślimy o zwykłych reklamach przy okazji jakichś akcji sponsorowanych). Opcja, która miała najwięcej głosów to opcja zrzutki - tak więc też czynimy!

Zrzutka jest absolutnie nieobowiązkowa. Jeśli ktoś dołączy wiadomość, do wpłacanych pieniędzy, ze swoim nickiem - otrzyma rangę “Patron”, która ma przy nicku specjalny, zielony znaczek. Oprócz tego dostanie dostęp do kategorii widocznej tylko dla osób mocno wtajemniczonych (z rangą 3 i wyżej) i tyle. Nic więcej. Chcemy, żeby dorzucili się ludzie, którzy autentycznie chcą to zrobić. Każda złotówka będzie się liczyć.

Zbieramy na taki serwer:

Koszt? Około 430zł brutto na rok. Tyle też zbieramy. Koniec, to byłoby na tyle.

Dziękujemy i zapraszamy do udziału. :slight_smile:

PS. Moje konto jest jeszcze niepotwierdzone, ale wysłałem przelew i lada moment pewno będzie.

#EDIT
Nie mam słów, nawet nie umiem wyrazić jak bardzo jestem w szoku ale... w ciągu godziny udało nam się osiągnąć cały cel. Forum będzie stało przez przynajmniej kolejny rok! Dziękujemy.

2 polubienia

Aha, żeby wszystko było jasne: jeśli nie uzbieramy nic albo nie dozbieramy do 430 zł - forum dalej będzie działać. Po prostu redakcja będzie płaciła za nie z własnego portfela.

Ej jakie chujki. Zapytali, czy chce pokryć koszty - CHORE 10zl, to kulturalnie powiedziałem, ze nie, a oni bez słowa potracili z kwoty wpłaty. Powinni uprzedzić bez grzebania w regulaminie.

1 polubienie

Wow, wielkie dzięki wszystkim. Nie spodziewałem się, że w 10 minut zrobimy 90zł. LOL. Wszystkie rangi będę rozdawać tak szybko jak się da. BTW. Pięknie wyglądają te zielone kulki pieniędzy obok avatarów!

1 polubienie

A nie, jednak nie potracili. To jednak nie chujki.

4 polubienia

Wiedziałem, że znaczek z dolarem will become a thing!

2 polubienia

Majcher oczekuje teraz od Ciebie, ze tak jak ja będziesz patrzył z góry na każdego bez dolara. Nawet na tych z mikrofonem.

Jeśli ktoś nie wpisał komentarza na stronie, to ja widzę jego imię i nazwisko, ALE NIE WIDZĘ NICKU ANI MAILA, więc niech wtedy odezwie się do mnie na priv i ja pieniążek obok nicka dam.

@piotrek69 - ja sobie mogę też ustawić pieniążek hihi.

2 polubienia

nie rozumiem

Taki (jak widać nieśmieszny) żart. Jesteśmy dolarową elitą tego forum :stuck_out_tongue:

1 polubienie

@pawelorzech Daj mi swoj telefon na priva albo cokowiek zebym Ci Monzo mogl puscic kase. Ja w PL mam nic.

Możesz wrzucić po prostu kartą tam, jak klikniesz wpłata, na samym dole masz visa/mastercard. Waluta bez znaczenia, jeśli chcesz dorzucić!

Boisz sie ze bede Cie nekal po nocach :stuck_out_tongue_winking_eye:

Hahaha :smile: akurat link do wpłat monzo mam publiczny z moim nickiem!

Dorzuciłem swoje pare groszy

2 polubienia

Po$zło! Ale zamiast w komentarzu nick dałem w imieniu :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Minęła godzina, mamy 83% celu. #OK

Wszystkie rangi rozdaję na bieżąco!

4 polubienia

Szybko idzie :slight_smile:

  1. :slight_smile:

Dobijemy szybko do tych 100, bo Paweł miał oglądać Survivora, a nie kasę liczyć. Dawać hajs.

1 polubienie