⌚ Zegarki

Prawie miesiąc później a mnie ciągle jara zegarek za stówkie :sweat_smile:

7 polubień
2 polubienia

A ja wlasnie z okazji bez okazji zamowilem sobie Citizena CA0700-51L
Moj G-Shock nie chce sie popsuc :grin: wiec stwierdzilem ze czas na cos troche innego. bardziej eleganckiego. Mam nadzieje ze bardziej eleganckiego :wink:

3 polubienia

Eco-Drive i tytan = super! Radio controlled też byłoby super.

Chcialem. Ale nie ma AT linii razem z Tytanem. A wolalem jednak ze szklem szafirowym i tytanem bardziej niz radio controlled.

No jasne, RC mam tylko w jednym g-shocku.

BTW, pooglądałem stronę Citizena i to jest świetne (jestem miłośnikiem braku dodatkowych tarczek):

2 polubienia

A do mnie dziś przyjechał mój Black Friday:

1 polubienie

A pokaż z włączonym ekranem :slight_smile:


Nawet z powiadomieniem z forum :grinning:

7 polubień

Patrzylem jeszcze na ten: (ja lubie niebieskie tarcze)

Ale bardziej mi sie podobal ten model z komplikacjami. Chociaz mojej zonie akurat bardziej ten co wkleilem teraz

1 polubienie

Tak, wszystko rozbija się o preferencję. Ja lubię bez komplikacji (oprócz data/dzień).

I dlatego mamy tyle wspanialych modeli zegarkow. I innych rzeczy rowniez. Swiat byl by szary i nijaki jak by wszyscy tak samo …

2 polubienia

Nie wiem czy to dobry wątek ale czy ktoś używa Garmin vivoactive?

Dużo się ostatnio rozmawia o wyłączaniu RC więc raczej wiele nie tracisz.

Oooo. A tego nie wiedzialem. Czyli moj G-Shock przestanie byc taki bezobslugowy :rofl:

Cooo? Jak to? Dlaczego?

Owszem. vivoactive 4

i jak sie sprawdza na codzien?

Nadajniki 60Hz należą głównie do USA (NIST) i generalnie już od dłuższego czasu jest debata nad tym że “a na co to komu”. Ostatnio NIST się upiekło choć administracja Trumpa już szykowała cięcia.

Pozostałe kraje to Niemcy, Japonia, Rosja, Chiny i UK, ale utrzymanie infrastruktury kosztuje, do tego są głosy że po co to skoro mamy GPS. Głosy przeciwne mówią że GPS nie wystarczy. A na koniec i tak zadecyduje księgowy.

W PL jesteś bezpieczny na następne 10 lat bo w tym roku Niemcy przedłużyły kontrakty: DCF77 - Wikipedia ale jak będzie na świecie to na dwoje babka wróżyła.

Tu masz trochę w tym temacie: Time May Be Running Out for Millions of Clocks

2 polubienia

Bardzo jestem zadowolony, chociaż spodziewałem się troszkę lepszej baterii. Co 5-6 dni gdzieś muszę go ładować (24h puls w czasie rzeczywistym + 22-7 pulsoksymetr).
Przy śledzeniu aktywności jest bardzo ok, chociaż raz na jakiś czas zdarza mu się, że sygnał GPS łapie przez 2-3 minuty. I bywa, że nie liczy mi prawidłowo pokonanych pięter… Ale ogólnie polecam :slight_smile:

2 polubienia