⌚ Zegarki

Przyszedł mi bull bar do ostatniego DW-5600

4 polubienia
2 polubienia

Gdyby tu wymyślono coś co by dało baterie na 2 tygodnie lub miesiąc to tak, a w przeciwnym razie to nic superowego

1 polubienie

Wyposażenie fajne, ale 1,5 dnia… :roll_eyes:

1 polubienie

Niby Apple watch ale jaka klasyka na. Watchfejsie

https://www.instagram.com/p/CDeWHPNgOJD/?utm_medium=copy_link

3 polubienia

Czy tylko mnie się nie ładują zdjęcia jak wrzucam linki z Insta?

@pawelorzech

1 polubienie

Mi też się nie ładują. Może jest włączony jakiś antispyware? :thinking:

Badum tsss.

3 polubienia

To jest dobre pytanie, na które nie znam odpowiedzi. Ale może to wina Instagramu, bo się nic nie zmieniało na forum :slight_smile:

1 polubienie

Być może to nigdy nie działało?

Z racji tego, że zbliżają się moje 30. urodziny postanowiłem sobie kupić zegarek. Bardzo podoba mi się ten Longines i wybór chyba padnie na niego. Czeka mnie tylko chyba podróż do butiku Longinesa, żeby sprawdzić, który rozmiar koperty będzie mi najbardziej pasował.

8 polubień

Nowy Hydroconquest? Piękny jest, zawsze mi się podobał.

A rozglądałeś się co innego dostaniesz w tej cenie? Jakiś Sinn, Oris, Ball?

1 polubienie

Patrzyłem na wiele innych modeli ale ten podoba mi się najbardziej. I do tego, jest dużo tańszy niż jakikolwiek model trójki, którą wymieniłeś, bo kosztuje £800 (kwarcowy, nie chcę automatu). Punktem wyjścia był Seiko w kopercie samurai z serii Save the Ocean, ale jednak Longines zrobił na mnie efekt wow. Dokładnie TEN lub mniejszy.

4 polubienia

Piękny! Oby się dobrze nosił :wink:

1 polubienie

Jak kupię to na 100% się pochwałę :slight_smile:

1 polubienie

A czemu kwarc? Whatta fu…?

1 polubienie

Mam jeden automat i jeśli nie nosisz go codziennie lub nie masz rotomatu staje się upierdliwy. Częste ustawianie dary, godziny itp. Nie widzę nic złego w kwarcach :wink: No i oczywiście przemawia za nim cena.

Również mam automat. Praca przy biurku nie służy takiemu zegarkowi.

2 polubienia

Możecie się śmiać.

Chodził za mną Casio F91 W już od dawna. Od tak żeby mieć. Ale za każdym razem jak go przymierzałem to dochodziłem do wniosku że jest absurdalnie mały.

Ale chodził mi po głowie i chodził.

Więc kupiłem sobie troszkę większego brata W-217HM-7BVEF

6 polubień

Ile ma melodyjek? :laughing:

3 polubienia

Jak dla mnie odpada - nie ma kalkulatora :wink:

2 polubienia