🎧 W czym słuchasz podcastów?

Właśnie odkryłem że PocketCasts przetwarza feedy gdzieś na swoich maszynach a nie na telefonie, efekt jest taki że można sobie odswieżać podcasty ale dopóki feedy nie odświeżą się na ichnich serwerach, nowych odcinków nie ma.

6 polubień

Wrzucam bardziej jako ciekawostkę, ale może ktoś skorzysta. Sprawdziłem i działa.

https://www.pocketcasts.com/wnyc/

1 polubienie

Super. Warto. Bo to świetna aplikacja (i ja w niej już teraz mocno siedzę)

2 polubienia

Mi Marco naprawił Overcasta, także thanks, but no thanks :stuck_out_tongue:

2 polubienia


Nowa funkcjonalność w pocket cast. Wjechała z ostatnim updatem. Na desktopach też się da ustawiać.

3 polubienia

To było od dawna

Na pewno? W changelogu jest

  • Implemented Skip First feature, allowing you to skip that music you’ve heard at the start of the podcast 1000 times at this point OMG MAKE IT STOP ALREADY :notes:
  • Implemented Skip Last feature…for pretty much exactly the same reasons :hear_no_evil:
  • Check the settings for individual podcasts to find both of the above
2 polubienia

No, ja dawno do niektórych podcastów miałem ustawione skipowanie początków :sweat_smile:

Też mi się wydaje że było skip intro, ale nie było skip outro na pewno.

4 polubienia

Ja to w ogóle nie wiem, jak te wszystkie aplikacje do podcastów by istniały bez Marco.
90% „nowych” funkcji Castro i PocketCasts to kalka tego, co kilka tygodni/miesięcy wcześniej pojawiło się w Overcaście.

3 polubienia

No niekoniecznie.

Pomijanie intro pojawiło się w Pocketcast dawno temu.
Zarządzenie kolejką, synchronizacja z wieloma urządzeniami, chromecast, integracja z Sonos i Alexą. Gdzie te funkcje w Overcast? Gdzie „zżynanie” nowych funkcji?

Nie zrozum mnie źle. Uwielbiam funkcjonalność Overcast, to co ma pod maską, ale zarządzanie podcastami to tam nie istnieje. Kogel-mogel.

3 polubienia

Funkcje, które Overcast wprowadził jako pierwszy:
-Podbicie głosów
-Wycinanie ciszy
-Obsługa rozdziałów
-Sharowanie fragmentów podcastów.

No i super.

Nigdy nie rozumiem jaki jest cel porównywania faworyzowanych produktów w ten sposób. Fakt, że każda z aplikacji wprowadza coś nowego, a potem inna kopiuje daną funkcję jest tylko pozytywnym wynikiem. Prowadzi to do rozwoju. Gdyby nie kopiowanie (ale nie zżynanie!!) pomysłów od innych ludzkość by upadła.
Myślę, że problem powstaje gdy firma udaje, że stworzyła coś nowego, gdy zwyczajnie wykonała ksero (ekhm… Apple).

Konkluzja: korzystajcie z czego chcecie i cieszcie się, gdy pojawiają się nowe funkcje w waszych ulubionych programach.

3 polubienia

Zapytałeś gdzie zżynanie nowych funkcji, to odpowiedziałem. Tyle :slight_smile:

@piotrek69 @Milan
Podsumowując - dobrze, że mamy tyle klientów podcastów do wyboru, bo każdy może wybrać to co lubi :smiley:
Ja akurat też #team_overcast ale nie do końca rozumiem, o co chodzi z tym zarządzaniem podcastami? :smiley: Może po prostu mój use case jest taki, że nie zauważyłem jakiś problemów?

1 polubienie

Ja tez nie rozumiem, bo mi się najlepiej zarządza podcastami w Overcascie. Jestem wielkim fanem tego, ze mam nowe alfabetycznie na gorze i stare alfabetycznie na dole. Próbowałem i pocketcasts, i Castro i nie mogłem się ani z jednym, ani z drugim dogadać.
Ale to akurat jest kwestia gustu, wiec nie ma lepszego rozwiązania. Są tylko takie, które bardziej lub mniej komuś pasują.

W Apple Podcasts synchronizują mi się tylko zasubskrybowane podcasty. Jeśli natomiast dodam pojedynczy odcinek na iPhonie, to nie pojawia się na iPadzie. Co robię źle?

Używasz Apple Podcasts

Przejdź na jakąś cywilizowaną aplikację, Pocket Casts super ogarnia synchronizację między urządzeniami

Na co dzień używam Overcast. Pytam żeby zrozumieć jak to działa, bo nie mogę nigdzie znaleźć.
Wiem, że są inne aplikacje, ale nie o nie pytam.

Aplikacja Podcasty Google wjechała do App Store.