🎧 W czym słuchasz podcastów?

5 polubień

:joy:
Tylko informacyjnie to podałem.

1 polubienie

Czy jeśli kiedyś, jeszcze przed zmianą sposobu monetyzacji w PocketCasts, kupiłem appkę na App Store to mogę teraz za darmo korzystać z wersji webowej czy potrzebuję subskrypcji?

Możesz za darmo :slight_smile:

1 polubienie

Wydaje mi się, że to dotyczy tylko tych, którzy kupili wersję web?

Tak, tylko wersję web.

Odkąd zacząłem używać Pocket Cast to nawet nie wracam myślami do Castro czy Spotify, gdzie wcześniej wszystko pochłaniałem. Pocket taki jakiś przyjemny jest, kafelki zasubskrybowanych podkastów przypominają mi Windows Phone :heart: Póki co wystarczy mi wersja bezpłatna. W dodatku podkasty pochłaniam jedynie w drodze do pracy z telefonu. Nie umiem słuchać podkastów w pracy czy przy komputerze. Muzyka ze Spoti lepiej się sprawdza w moim przypadku.

6 polubień

Testowałem chyba wszystko co dostępne na Androida i w mojej opinii Pocket Cast to mistrzostwo. Próbowałem “zintegrować” moje aktywności i używać Spotify także do podcastów, ale kompletnie w moim przypadku to się nie sprawdza.
Co do płacenia za Pocket Cast. U mnie wersja darmowa spełnia 100% oczekiwań. Nigdy nie słucham inaczej niż z telefonu, nawet siedząc przed komputerem słucham na słuchawkach z telefonu. Kupiłem wersję pełną na rok na zasadzie wsparcia twórców bo robią świetną robotę, ale praktycznie nigdy nie użyłem opcji premium.

5 polubień

Dlaczego to sobie zrobiłem i puściłem podcast w Overcast i usłyszałem Voice Boost 2.0? Dlaczego?

5 polubień

Bo Overcast is the best :smiley:

1 polubienie

No dźwięk kurde w tym VB2 jest naprawdę niezły, ale wciąż:

To jest dla mnie kiler ficzer.

2 polubienia

To znaczy się co?
Bo dla mnie apka do podcastów ma mieć dobry dźwięk i fajne przyspieszenie i overcast to ma :stuck_out_tongue:
A wygląd mnie nie interesuje, bo i tak nie patrzę na aplikację. Ma działać i tyle :slight_smile:

PS Jeśli chodzi o apkę desktopową - nie, to mi nie jest potrzebne. W pracy i tak nie posłucham, bo mam taką pracę, że musze się koncentrować na tym co robię, więc nie posłucham ze zrozumieniem, więc raczej tylko muzyka jako tło, a poza pracą do kompa nie siadam :slight_smile:

Co ja poradzę, ja już #teamOvercastForLife

2 polubienia

No właśnie o tym, bo ja na komputerze bardzo dużo słucham, a wersja webowa Overcast jest nieużywalna praktycznie…

2 polubienia

Jak można słuchać na komputerze? :smile:
I nie, to nie jest złośliwość - poważnie pytam. Bo ja akurat mam taką pracę, że albo pracuję z kodem albo z logami albo z dokumentacją, więc nie wyobraża sobie skupienia uwagi jednocześnie na treści podcastu i na tym co czytam.

1 polubienie

Czasami robię takie rzeczy, że nie musze myśleć :D. Np. ostatnio musiałem ręcznie poprawić 350 ikon. Zachowanie było identyczne dla każdej z nich - kliknij dwa razy, zmień cośtam na cośtam, naciśnij skrót klawiszowy, zmień nazwę, enter i następna. Idealnie to się nadawało do tego, żeby podcast rzucić na słuchawki

1 polubienie

A no to do takiej pracy to tak :smile:

1 polubienie

Miałem - w ciągu ostatnich dwóch miesięcy - takie pracy około 80h, więc nadrobiłem praktycznie cały Cortex. W tym czasie zakochałem się w tej appce od PC.

1 polubienie

nie mozna w pracy sluchac z telefonu?

Można, można też używać prywatnego internetu w pracy na komórce zamiast na komputerze, ale ja nie lubię tracić czasu i utrudniać sobie życia :smiley:

1 polubienie

Ja również tak jak @pawelorzech słucham bardzo dużo na desktopowej apce Pocket Casts w czasie pracy, po niej oraz jak sobie gram na pc i nie widzę w tym nic dziwnego. Na telefonie tylko w drodze poza domem, a że jest home office… :man_shrugging: Obecnie jak z telefonu odpalam to tylko po to aby przerzucić na Google Home.

2 polubienia