🖥 Mój setup

Piękna ściana :heart:

9 polubień


Mój aktualny setup po przejściu z lapka na PC. Wciąż budżetowy, ale działa tak jak powinien.

6 polubień

Świeża konstrukcja home office w czasach (przymusowej) pracy z domu.

26 polubień

Ile tu siana na tym zdjeciu jest. :smiley:

nie widzę nawet mini snopka, nawet jednego ździebełka! :smiley:

Podoba mi się natomiast brak pierdułek na biurku. U mnie to wygląda zgoła inaczej ;]

1 polubienie

Tam jest napisane:

… popierdółki jeszcze nie zdążyły się pojawić :wink:

1 polubienie

Kiedyś myślałem, że moje stanowisko będzie miało jakąś ostateczną formę, ale ostatnie kilka lat pokazało, że jak już ją prawie ma, to pojawia się pomysł dużych zmian i nigdy nie będzie wersji finalnej (bardziej to dotyczy całego pomieszczenia z komputerem, ale tego co na zdjęciu też).

Od dłuższego czasu utrzymuje się to, tylko z uporządkowanymi kablami:

18 polubień

Moja ulubiona nie-mechaniczna klawiatura <3

Moja też - dlatego polecałem ją dla @Voland

A jaka to klawiatura? :grinning:

Obstawiał bym Logitech K380

1 polubienie

Tak K380. Prawdę mówiąc kupiłem ją tylko jako tymczasowe rozwiązanie, bo taka jaką chcę nie istnieje i czekam aż powstanie (coś jak Apple Magic Keyboard, ew. o nieco mniejszym skoku, CZARNA). Nawet gdzieś na wąsaczach założyłem temat o tym.

Update: Jaka CZARNA klawiatura w stylu Apple Magic Keyboard?

Ja ją posiadam w domu, włącznie z dedykowaną do tego zestawu szaro-zółtą myszką. Pomijając fakt, że kupiłem Keychron K2 (chciałem małą, mechaniczną i na BT) to dalej uważam ją za najlepszą klawiaturę dla każdego, kto szuka nie-mechanika. Jest mała, super wygodna, współpracuje od strzała z każdym systemem, można ją wrzucić bez problemu do torby (bo mały rozmiar i waga), jest śliczna przez okrągłe klawisze. Dla mnie ideał w kategorii cena-wykonanie-możliwości-rozmiar.

2 polubienia

Ja ostatnio przerobiłem kilka klawiatur. Kryterium nokautującym była współpraca z 3 urządzeniami. Sprawdziłem wiele modeli i na razie zatrzymałem siena Logitech K780. Niezły pomysł jest z uchwytem, w który można sobie wstawić telefon lub tablet… naprawdę fajny pomysł.

Sam też czekam na coś lepszego. Niestety ze względu na konieczność łączenia z wieloma urządzeniami sam zrezygnowałem też z zakupu klawiatury mechanicznej na razie.

K780 śmiało mogę polecić, szczególnie, że to naprawdę tani sprzęt. Na Allegro jest w cenie ~250 PLN. Kupiłem sobie z layoutem US, bo nienawidzę paskudnego returna w layoucie UK.

3 polubienia

Oglądam właśnie jakąś recenzję tej klawiatury i jest mowa o braku polskich znaków na urządzeniach mobilnych. Jesteś w stanie to sprawdzić?

codziennie używam z urządzeniami mobilnymi. Jakieś bzdury wygadują :slight_smile: iPad, iPhone / MacBook Pro, Mac mini to standardowy zestaw sparowany z klawiaturą

1 polubienie

Czasem zdażają się problemy na Androidach. Kolega miał tak, na którymś tablecie Sony. Pomogło ściągnięcie jakiegoś „helpera“, który przemapowywał klaswisze. Ale na iOS nigdy problemów nie było.

1 polubienie

To mi to nie grozi. Nigdy nie miałem i raczej nigdy nie będę miał Androida :smiley:

Jako, że odwołali mi wszystkie zajęcia i egzaminy face-to-face do końca roku na uczelni, a do tego sytuacja w UK niespecjalnie zachęca mnie do powrotu, to musiałem zorganizować sobie przestrzeń do nauki i pracy u rodziców w domu.
Dziś doszła mi filcowa mata na biurko z Amazona. I powiem, że to świetna rzecz jest. Pisać na kartce się da bez problemu, miła, przyjemna dla przedramion faktura, myszka ślizga się aż miło.

A cały setup obecny wygląda tak: Dell Vostro 14 jako laptop, stary monitor Della 1080p, MX Anywhere 2 i UE Boom 3 jako głośnik.

9 polubień

wow, daj link, bo ja mam taka gumowa i po tym nijak myszka chodzic nie chce