Jaka CZARNA klawiatura w stylu Apple Magic Keyboard?

Potrzeba mi czarnej (ew. space black) klawiatury do Maca, wielkości Apple Magic Keyboard, bez numpada. Może mieć skok bardziej jak Smart Keyboard (nawet wskazane). Żadnych wysokich klawiatur, ani kablowych. Szukałem i dalej nie wiem co kupić. Klawiaturę Apple mam od 8 lat i jest do dziś jak nowa - chciałbym żeby kolejna nie była gorszej jakości.

Skoro jest jak nowa, to kup sobie po prostu czarne klawisze. Bedziesz miał srebrno-czarną, jak w nowym Maku Pro :wink:

Srebrno-czarna raczej odpada. Zresztą obecnie mam czarną nakładkę na przyciski jako prowizorkę. No chyba, że bym pomalował klawiaturę i wtedy zmienił przyciski, ale to ostateczność. No i biorąc pod uwagę, że 1 przycisk kosztuje $6, to raczej podziękuję.

1 polubienie

O w dupę. Na szybko to wyszukałem, myślałem, że $6 to cena za komplet :smiley:

2 polubienia

https://www.amazon.co.uk/dp/B01GQ3XJ9S/ref=cm_sw_r_cp_api_i_SIFlDbFQ49JWN
Matias robi niezłe klawiatury, są bardzo podobne do applowskich.

1 polubienie

Taką klawiaturę Apple ma. Nie ma układu bez numlocka. Póki co zamówiłem czarnego Logitecha K380 bo kilka osób mi o nim pisało, a że taki tani to głupio nie sprawdzić.

Jak w stylu Magic Keyboard to może Kanex MultiSync .

O właśnie tą chciałem podrzucić.

@Voland jeśli chciałbyś po romanswoać z mechanicznymi i programowalnymi. To https://ergodox-ez.com/pages/planck z nisko profilowymi Kailh.

Wygląda dobrze - właśnie czegoś takiego szukałem, ale od dwóch dni testuję Logitecha K380 i jeszcze nie wiem czy zostanie u mnie na dłużej. Jeśli nie, to ta co zaproponowałeś chyba stanie się moim wyborem.

@icanswiftabit - bez klawiszy funkcyjnych odpada. Poza tym wątpię żebym się przekonał do klawiatur mechanicznych - dla mnie idealny klik to ten ze Smart Keyboard.

Klawisze funkcyjne można mieć gdzie się tylko chce :). To zaleta programowalnych klawiatur. Co do skoku to ciężko mi powiedzieć. Low profile powinny mieć niski ale nie wiem jak bardzo. Nie miałem ich pod palcami.

W każdej mogę mieć gdzie chcę, bo używam BetterTouchTool, ale kombinacje klawiszy odpadają przy tak prostych rzeczach jak przełączenie muzyki.

Racja BTT lub Karabinier to super narzędzia. Rozumie chciałbyś coś bardziej pełnowymiarowego i klawki do własnego montażu lub zmontowane przez kogoś nie wchodzą w grę?

Musi mieć to co Apple Wireless Keyboard w wersji bez numlocka. Raczej kombinacji wolałbym uniknąć, bo jak się okaże po złożeniu, że jednak mi nie pasuje to u mnie ze zwrotami nie jest tak dobrze jak w EU. W tym Logitechu co sprawdzam obecnie, świetne jest używanie z 3 urządzeniami - chyba by mi teraz tego brakowało, jakbym się przerzucił na model obsługujący tylko 1 urządzenie :(.

1 polubienie

Mowilem ze bedzie ok🤓

No właśnie wygląd K380 mi mocno nie leży :/. Ale może przywyknę. Swój egzemplarz i tak muszę odesłać, bo nadruk na dwóch przyciskach funkcyjnych jest rozmyty, ale jeszcze nie wiem czy odsyłam na dobre, czy tylko wymieniam na egzemplarz bez wad.

Przymierzam się do wymiany Logitecha K380 na tego Kanexa Multisync Slim, ale wygląda na to, że on jest srebrny z czarnymi klawiszami i tylko na niektórych zdjęciach wygląda na space gray :/.

Penclic KB3 byłby wart rozważenia, ale ma ale ma tak popisane przyciski, że odpada.