Gorzkie żale

Jak sobie pomyśle ze musiałbym odważyć ciasteczka do zjedzenia to płacze :sob:
Chociaż z 2 strony nie sztuka nie jeść jak się nie ma w domu. Sztuka mieć, odważać i jeść zgodnie z dieta! :muscle:

1 polubienie

24 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Stomatologia

Wyglądam jak Rumcajs, a barber nadal zamknięty na klucz.

1 polubienie

U mnie narzeczona się wyszkoliła w przycinaniu mojej brody, ale ja i tak wyglądam jak Rumcajs od wielu lat :slight_smile:

Ja się nauczyłem z dokładnie tego filmiku i działa

Tyle, że trza mieć trymer do tego.

1 polubienie

A ja sobie dzisiaj dzień w pracy zacząłem od zahaczenia lusterkiem o filar w garażu.

Od razu dzień smakuje bardziej jak poniedziałek

4 polubienia

Dużo czarnej taśmy i będzie gitara :slight_smile:

1 polubienie

Zrobiłem szybkie rozeznanie. Jakby popękała druga strona to to jest sam cover i można tanio dostać. Ten plastik dookoła szkła to już integralna część lusterka. A lusterko jest elektryczne i ogrzewane więc trochę by wymiana kosztowała.

Gadałem z szefem i on stwierdził, że to nic wielkiego, żeby się tylko upewnić “że jest bezpieczne”. Chodzi o to, że tutaj samochód może przez coś takiego nie przejść przeglądu technicznego. Więc pewnie sugru albo coś takiego pójdzie w ruch.

2 polubienia

Ostatnio wyjąłem vana co by przewieźć mały garaż.
I tak jakoś kompletnie zapomniałem o ogromnym dębie obok domu i zahaczyłem na szczęście tylko lusterkiem. No ale samo lustro popękało, i kierunkowskaz się zbił.
Szybko sprawdziłem i wymiana kosztowała by mnie około 40 funtów.

Stwierdziłem ze już trudno i niech sobie odejmą to z depozytu. Liczyłem że wypożyczalnia policzy gdzieś ze 100

I jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem depozyty oddany na koncie, bez 15 funtów.

2 polubienia

nie psuj atmosfery, mają być żale! :wink:

4 polubienia

Dalej będę cisnąć przy swoim. Wczoraj dostałem wiadomość ze ten którego odesłałem właśnie do nich dotarł a tym samym otrzymałem mail (może tylko wygenerowany z automatu) że zamówienie jest w procesie. Dziś sprawdzam status zamówienia i jest tyle.

Dodam ze było processing, cofnęło się do order placed, ale to może tylko kolejny generowany z automatu mail. Minęły 3 dni od czasu zgłoszenia i paczka miała być wysłana od razu, okazuje się ze zamówienie się składa dopiero po tym jak poprzednik do nich wrócił :thinking: tym sposobem może za tydzień przyjdzie.

Ps. Mam kurwa wielki żal do nich o to.

2 polubienia

Jestem dzisiaj Andrzejem.

2 polubienia

To się nie ma co martwić. Wyklepie się, pomorskiej :stuck_out_tongue:

Współczuje :frowning:

Od blisko dwóch lat czekam na operację kolana. Miałem mieć w listopadzie 2020 - odwołalil bo COVID. Miałem mieć w najbliższy wtorek - wczoraj o 22 odwołali bo ludzie z wypadków zbytnio dopisali i ja nie jestem już pilny.
Kurwa… raz jeden cholerny postanowiłem zrobić coś za swoją kasę ulokowaną w NFZ. Zawsze wszystko robię ze swoich prywatnych środków w prywatnej służbie zdrowia. No i jak się okazało to nie warto polegać na państwowej. Czy tam narodowej…

4 polubienia

Miało być szybko, priorytetowo, wysłane od razu

Kolejne 10 dni czekania mam :roll_eyes:

Nie oceniaj mówili, przecież mogą go wysłać szybciej a e-mail to tylko z automatu generowany :unamused:

1 polubienie

Nie mam nic więcej do dodania.

1 polubienie

Co zrobili z Apple Podcasts to jest jakiś dramat. Wszystko co miałem dodane do biblioteki wylądowało w Saved, a w Library jest wszystko, nie tylko to co dodałem do biblioteki. Sprawdźcie sobie. Albo ktoś upadł na głowę, albo ja tu czegoś nie rozumiem.

1 polubienie

A, żesz kurwa. 3 procesu, wszystkie 3 w piach.

A jakiej pracy szukasz? U nas teraz mocno rekrutują

1 polubienie

Product/Category Manager w dystrybucji, u producenta hardware IT, z naciskiem na urządzenia klienckie, akcesoria, ewentualnie serwery, storage, czy rozwiązania CCTV.
Ewentualnie jakieś samodzielne stanowisko w Zakupach IT, najlepiej globalnych.
Tak wiem, wąsko, ale tak się mi ścieżka kariery ułożyła i nie mam przestrzeni na jej kolejną zmianę i startowanie od Juniora.

1 polubienie