Gorzkie żale

:rage:

16 polubień

Boże, Apple Watch, ty chuju. Czy tylko ja mam problem, że słuchając muzyki czy podcastów przed snem, leżąc w łóżku muzyczka leci cicho, żeby nie utrudniać zasypiania z homepodów czy telefonu i ruszę jakoś źle ręką przewracając się z boku na bok i koronka ledwo się ruszy o prześcieradło czy pościel i nagle głośność na FULL? (od razu zawału dostaje) Tak wiem, jest theatre mode albo tryb snu, ale jakoś zawsze zapomnę włączyć.

Wow, ale długie zdanie mi wyszło XD

Czy tylko ja mam takie szczęście?:expressionless:

TL DR

  • leżysz w łóżku
  • Apple Watch na ręce
  • muzyka lekko gra w tle do spanka
  • obracasz się z boku na bok, a koronka Apple watcha się obraca jakoś zahaczając o pościel czy prześcieradło i wpierdala ci głośność muzyki na FULL
3 polubienia

Najpierw ryanair anulował mi lot z Polski, a dziś wizzair zmienił wylot z UK tak że nie mam jak poleciec :unamused:

4 polubienia

I bardzo dobrze. Siedz na dupie i pracuj na te benefity a nie latać się zachciało.

3 polubienia

Żeby Ci czasem morza nie zamknęli :laughing:

1 polubienie

Jakieś grube błędy z głośnością przez AirPlay (ale nie AirPlay 2) obserwowałem w ostatnich wersjach iOS, przykład: połączywszy się z Apple TV 3 gen miałem ustawioną w iOS głośność 25%, zwiększałem przyciskiem o jeden stopień a wywalało skalę do końca; albo w drugą stronę - łączyłem się i zaczynało na max głośności, mimo że w telefonie było ustawione np. na pół, klikałem raz żeby ściszyć i na głośnikach ściszał do połowy mimo że w telefonie nie zareagowała skala w ogóle…

AirPlay 2 na szczęście działa mądrzej i komunikuje się wyrównując głośność na tą z urządzenia i np. wzmacniacz z AirPlay 2 nigdy mi się nie odpalił nagle odkręcony na full, co spaliłoby pewnie głośniki…

Ps. nie wiem na czym tam odpalasz, ale w głośnikach Sonosa można systemowo ustawić maks. głośność (która skaluje się i w ten sposób np. 25% Sonosa staje się 100% w skali iOS), bo takie Symfoniski odpalone na 100% to cały blok mogą zbudzić - ja maksymalną moc zmniejszyłem do 25% właśnie a i tak na więcej niż połowę tej skali nie odkręcam…

1 polubienie

Robię remont w mieszkaniu w którym jednocześnie mieszkam i pracuję. Więcej tego nie zrobię.

11 polubień

Ja odkrylem to juz dawno. Ale rowniez zauwazylem ze niewazne jaki mily jestem i dziele sie z moimi znajomymi tym objawieniem, oni i tak twierdza ze u nich tak zle nie bedzie :grin:
A potem wychodzi jak zwykle

1 polubienie

odlgos udaru w trakcie calla - kto tego nie doswiadczyl… ANC pomaga mi ale nie tym co ze mna gadaja :smiley:

Jestem szczerze zaskoczony jak dobrze sobie z tym radzi headset Jabra Evolve 30 II. Takie plastikowe gówienko a jednak ludzie mnie słyszeli dobrze w trakcie najgorszego kucia.

1 polubienie

Mam jabry i potwierdzam że są w tym dobrzy. Najgorzej jak ktoś rozmawia przez laptopa…

1 polubienie

Nie wiem, czy Cię to urządzi, ale rozwiązaniem jest etui, ja mam takie i problem z niekontrolowanym pogłaszaniem i przyciszaniem zniknął, a też wcześniej mnie to irytowało.

Obraz

1 polubienie

Miesiąc temu dowiedziałem się, że od pół roku żona (jeszcze żona) mnie zdradza, a od kilku lat okłamuje w kilku bardzo istotnych sprawach…
Prawie przez miesiąc spałem po 3-4h ale już na szczęście zaczynam w miarę normalnie sypiać i zaczynam żyć dalej.
0/10 nie polecam :laughing:

31 polubień

I to jest konkretny gorzki żal. Współczuję, znam klimat i cholernie polecam zostanie egoistą i zadbanie o siebie.

18 polubień

Fingers crossed @swider8814. Życie potrafi być chujem, pamiętaj, że nie jesteś sam i jeśli potrzebujesz pomocy, to możesz ją znaleźć i warto z niej korzystać. Nie ma sensu się pałować samemu, jak można to zrobić z kimś i przejść tę drogę szybciej lub bardziej gładko.

17 polubień

Jazda max. 60 km/h na drodze ekspresowej. Po wyznaczonym śladzie. Bo 2 mają postanowił być feriami i sypnac śniegiem… Grunt że dojechałem w jednym kawałku.

9 polubień

Ja kilka lat temu musiałem zejść do 30 km/h na S7. Wracaliśmy ze świąt Wielkiejnocy i w świętokrzyskim był atak zimy. Jak w końcu udało mi się w Jędrzejowie wyprzedzić marudera, to do samego Miechowa nie widziałem ani jednego samochodu w lusterku.

2 polubienia

Taa… ja dalej na zimówkach…

Witaj w klubie. :slight_smile: Ja liczę na to, że uda mi się je wymienić w środę.

Ja wymieniam tylko jak jest ciepło. Klucz w dłoń, słuchawki na uszy i wpada odcinek ywp :wink: