Gorzkie żale

To teraz taki mój gorzki żal.

Jest taki typ człowieka, który podróżuje autokarem. Roboczo nazywałem go leniwym chujem (ale na potrzeby naukowe będe musiał to zmienić)
Typntej wyróżnia się tym, ze wsiada do czystego autokaru, jedzie nim przez 2 do 3 godzin.
I musi w ciągu tego czasu
A) zeżreć paczkę czipsów, gdzie conajmniej 1/3 nie trafia do jego ryja, tylko pod nogi. Koniecznie potem musi każdego czipsy dokładnie rozdeptać. A opakowanie po czipsach, wodzie, chuj wi czym jeszcze wepchnąć w kieszeń w siedzeniu

B) pójść do kibla, zrobić siku, dojebac papieru toaletowego i nie sposcic wody.

C) Gadać przez telefon, głośniej niż mówi ksiądz proboszcz na niedzielnym kazaniu.
Najczęściej w języku nie znanym przez 90% współpasażerów.

Nienawidzę ludzi….

15 polubień

Wziąłem Electoluxa - łatwo dostępne części, lepszy serwis niż samsunga, średnio ogarnięty serwisant da radę, a więc i ja dam.

Do tego nie było jakichś wybitnie dobrych ofert na więcej gwarancji, a w Electroluxie na pralko-suszarkę mogę dokupić rozszerzenie gwarancji o 3 lata (w sumie do 5) za 475 zł… więc chyba to zrobię.

3 polubienia

Dostałem bana na Telegramie :sweat_smile:

Najprawdopodobniej za naklejkę (KWTW)*

Obraz

*Dodano mnie dziś w nocy do jakiejś crypto-spam-grupy, wrzuciłem tę naklejkę, po czym zgłosiłem grupę jako spam i ją opuściłem…

9 polubień

Dzis w UK rzad zamknal program doplat do elektrykow tzw plug-in grant.

Spidersweb oglosilo, ze w Wielkiej Brytani koniec doplat do hybryd typu plug-in :man_facepalming:

Jeszcze skasowali moj komentarz, w ktorym napisalem ze wprowadzaja w blad :joy:

6 polubień

Narzekanie, że SW wyrządził Ci krzywdę, to jak wsadzenie nosa w gunwo i narzekanie, że śmierdzi xD

22 polubienia

Nie wiem jakim cudem spidersweb jeszcze działa, wywaliłem z feedly bo nie dało się czytać.

3 polubienia

Ja lubie Radka Kosarzyckiego chociaz wiem, ze jest bardzo specyficznym czlowiekiem.

1 polubienie

pralka która mi się zepsuła miała zostać zastąpiona nową we wtorek. Mamy piątek, a sklep z mediami i ekspertem w nazwie powiedział, że nie wiedzą ile jeszcze zajmie im dowiezienie mojego nowego sprzętu…

1 polubienie

Na ten sklep to mi szkoda strzępić ryja. Chyba najgorszy experience spośród dużych sklepów z elektroniką.

2 polubienia

Ja lubię wchodzić do stacjonarnego tego sklepu. Pracownicy na widok klienta robią surykatkę. To jest takie słodkie.

2 polubienia

Wczoraj w nocy zjebal mi się golf, trudno. Mam podejrzenia, albo pompa paliwa, albo czujnik położenia wału. Nic wielkiego, wymienię sam.
Tylko problem bo stało się to mniej więcej 40 km od domu. Ale przecież płace Breakdown cover w AA od 3 lat. Na wszystkie samochody ktore miałem.
W nocy przyjechała po mnie żona. Auto zepchnięte na parking.
Rano odwiozłem żonę na lotnisko, drugim samochodem i pojechałem prosto do golfa.
O 9 zgłosiłem się do Aa, Co by przyjechał pan i mnie schodowal do domu.
Przyjęte o 9 technik ma być o 12. Ok spoko kawka i Netflix.
Aktualnie jest 13:40 i przychodzi kolejna wiadomość, że dużo innych rzeczy się dzieje i tym razem technik będzie około 15:40.

3 polubienia

A do domu 14km… I pierwszy raz od 3 lat nie zabrałem skuwacza do łańcucha.

14 polubień

Wczoraj miałem kurs z Londynu na Glastonbery festiwal.
Dobrze płatne, bo i w dzień wolny. Myślałem że będzie spoko. Ludzie jadą się bawić w dobrych humorach. Będzie wesoło.
No i w sumie było. Oprócz tego że w jedną stronę zamiast 3.5h jechaliśmy prawie 5, to do tego zapomniałem że Ci ludzie jadą na 3 dniowy festiwal. Jeszcze się tak nie napociłem żeby zmieścić cały bagaż

10 polubień

Nie mówcie ojcu. Może nie zobaczy.

Kocham, ale spam eneftowy stał się nie do zniesienia.

27 polubień

Widzę, rozumiem, wspieram, jestem, dalej będę dzwonił.

Gdybys dzwonił z hashtagami albo słowami klucz, to łatwiej byłoby nie odbierać :stuck_out_tongue:

3 polubienia

image

34 polubienia

2 polubienia

Dodatkowo

@pawelorzech

11 polubień

Jeszcze by pewnie chętnie wprowadził specjalną walutę dla handlu NFT równą 3/5 ethereum :grimacing:

1 polubienie