Gorzkie żale

Okularki na stale, bole kolan…Czlowiek sie sypie.

1 polubienie

znudziły mi się nft

https://twitter.com/pawelorzech/status/1542088278454697984

10 polubień

Widzicie? A mówią, że bullying nie działa :smile:
Zdrowa dawka shamingu jeszcze nikomu nie zaszkodziła! :smiley:
Brawo @piotrek69 oraz reszta ekipy.
W sumie brawo dla całej społeczności :smiley:
Screenshot 2022-06-29 at 13.06.49

5 polubień

nie, raczej nie, po prostu już mi się chyba znudziło, w sensie - to ma dla mnie sens i będę sobie patrzył, ale niestety to jest męczące już dla mnie, więc no

4 polubienia

Super, masz follow z powrotem na zachętę :laughing:

3 polubienia

Spoko Paweł, wiemy, że to tylko i wyłącznie twoja decyzja. :smiley:

not

to teraz na złość wam znowu będę je lubił skoro nie możecie przyjąć, że mnie tak po prostu to znudziło!

5 polubień

Może zainteresuje Cię rynek nowych suplementów? Ewentualnie narkotyków?

4 polubienia

Jakiś MLM-ik może?
:wink:

3 polubienia

image

10 polubień

Mam książkę Michała Alczczyszyna i personalne zaproszenie na warsztaty więc…

2 polubienia

Po co bawić się w MLM jak można w MDMA :wink:

6 polubień

Orzech po prostu się chwilowo przerzucił na spekulacje klimatyzatorami

11 polubień

A ja doskonale rozumiem Orzchowe znudzenie. Sam nudzę się szybko. W pracy muszę mieć co jakiś czas nowy projekt bo albo się męczę albo nudzę. W domu muszę co jakiś czas muszę przestawić jakiś mebel, biurko, cokolwiek - bo skręca mnie z monotonii :smiley:

EDIT: No albo muszę co jakiś czas kupić nowy gadżet, ale to już wiadomka, zakodowane w DNA wąsów :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Brawo, szanuje decyzję.

I wcale nie dla tego, że z nft mam głównie polewkę i akurat to rzucasz.

Znam ludzi, którzy jak się w coś wkręcą na takim poziomie jak to było na twoim Twitterze widać, to nie są w stanie sami się przed sobą przyznać, że mają dość i mimowolnie brną.

6 polubień

Dziś mija 20 dni od kiedy powinienem był dostać przelew pensji za maj. Na tym etapie liczę, że pieniądze wpadną jutro. Ktoś zgubił moją fakturę przed 10 I księgowość nie zrobiła przelewu, a mój kierownik zachował się tak opieszale, że kopia faktury nie dotarła do księgowości przed 20,wiec znowu nie poszedł przelew. Liczę, że 30 będzie kolejna tura wysyłania przelewów. Jeśli nie, to w przyszłym miesiącu podwójna pensja. Szkoda tylko, że w tym miesiącu musieliśmy z żoną zaciskać pasa.

8 polubień

Od tego jest poduszka finansowa :wink:
Jeśli nie masz to myślę że powinieneś o tym poczytać

3 polubienia

Myślę, że nie ma co o tym czytać, bo wiem co to jest. Problem zaczyna się wtedy jak ma się trudność żeby ją odłożyć, bo utrzymuje się samemu 4 osoby. :grimacing:
Pieniądze zarabiam ok, ale to miesiąc ma za dużo dni w stosunku do mojej pensji. :stuck_out_tongue:
A tak serio, to daliśmy radę, na jeden miesiąc przerwy spokojnie mi wystarczyło oszczędności. Przyjdzie przelew to sobie subkonta uzupełnię. Co nie zmienia faktu, że jest to gorzki żal, bo sytuacja była /jest wyjątkowo nieprzyjemna.

5 polubień

Jest tak gorąco, że nie jestem w stanie pracować w moich Kossach Porta Pro.

1 polubienie

Trochę mnie to ten wpis striggerowal bo mam flashbacki z poprzedniej współpracy B2B.

Niestety z januszeksami trzeba krótko. Nie ma kasy, nie ma świadczenia usług. Raz zachowasz się jak człowiek bo przecież pomyłki się zdarzają, a potem będziesz dymany co miesiąc.

3 polubienia