👌 Ten pozytywny temat

dostałem na miesiąc do testowania:)


dziwnie się troche tym jezdzi:)

22 polubienia

Teraz to już Cie nienawidzę :laughing:

4 polubienia

w przyszłym tygodniu będzie chyba Y do testów:)

5 polubień

Teraz to i ja Cię nienawidzę :smiley:

3 polubienia

Zbierasz minusy, widziałem ostatnio taki mem (dokładnych słów nie pamietam ale przekaz będzie ten sam):

Ja: znasz takie uczucie jak by coś Cie kłuło pod żebrem, albo w plecach, tak jak przy rytuałach voodoo?
TY: nie
Ja: a teraz?

7 polubień

anulowałem zamówienie, i w innym sklepie (dla idiotów) mają jakąś promocję na duże agd i kupiłem jeszcze taniej… zobaczymy czy przyjedzie w poniedziałek… A na razie cieszę się, że zaoszczędziłem parę stów :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Nie chcę zapeszyć… ALE mam nadzieję, nie zrobi się z tego piłeczka odbijana między gorzkimi a pozytywnym xD

4 polubienia

dlatego nie zamówiłem w szwedzkim sklepie z klopsikami :wink:

3 polubienia

i hot-dogami, nie zapominaj o hot-dogach :smiley:

hot-dogi się skończyły od kiedy nie są za 1 PLN :rofl:

4 polubienia

zupełnie o tym zapomniałem, mea culpa, unikam tego przybytku a jak robię zakupy tam to tylko przez internet xD

Dla mnie to jest sklep z napojem gruszkowym i cukierkami Daim :blue_heart::yellow_heart:

5 polubień

Cukierkami? Chciałeś powiedzieć ciastem?

Też, ale cukierki starczają na dłużej :joy:

4 polubienia

oddaje 3 dostaje Y i chyba plan taki ze Y zostaje:)
jak oczywiście Karolinka powie tak:)
#fuckyeah

2 polubienia

:candle:

3 polubienia

O co chodzi z tym fuckyeah?

Taki okrzyk radości :wink:

  1. (slang, vulgar) An exclamation used to express agreement, joy, satisfaction, etc. quotations ▼

2.Do I wanna go snowboarding with you this weekend? Fuck yeah!*
3.Fuck yeah! I just scored front-row tickets to the concert!*

2 polubienia

Wczoraj podpisany akt, kasa już u właściciela. Teraz tylko czekać na 1 lipca i przenosić się na druga stronę ulicy. Najważniejsze bez kredytu. Obecnie wynajmowane mieszkanie przez 5 lat ze zniszczeń tylko drzwi szafy do wymiany ale to koszt 300 w ikei, nawet malować nie muszę bo przejmuje je kolega i dogadał się z właścicielem ze malować będziemy razem jak on się będzie za 1,5 roku wyprowadzać.

22 polubienia

Apple Maps są zajebiste. To coś pozytywnego, nie?

Chciałbym przybić piątkę osobie, która zadbała o Rockyego.

6 polubień