Gorzkie żale

W Miele można wykupić gwarancje na 10 lat. Nie jest to najtańsza rzecz na świecie, bo kosztuje +650 CAD do niemałej ceny pralki, ale raz na minimum dziesięć lat to chyba można zaszaleć.

A tak w ogóle, jak pralka nie wypompowuje wody to sprawdź czy nie masz w instrukcji jak wyczyścić wężyk dolotowy do higrostatu albo wyczyść odpływ.

Domyślam się że filtry sprawdziłeś w pierwszej kolejności

Dzięki, ale to nie to. Sprawdziłem wszystkie rurki w środku. Wszystkie możliwe poluzowane wtyczki. Na moje ucho brzmi jak pompa która chciałaby pompować, ale nie pompuje. Rozmontowałem, wyczyściłem, (nie bardzo było z czego), złożyłem i brzmi dalej tak samo. Nowa to ~500 zł na north.pl, a wymiana pompy nie gwarantuje mi następnych lat bezproblemowego działania, więc nawet się cieszę, bo nienawidzę tej pralki.

Kup coś innego, trzymaj się (jak ja) z dala od sprzętów Samsunga. Beko dawało jakieś absurdalnie długie gwarancje bez dopłat jakieś dwa lata wstecz.

1 polubienie

Electrolux też ma (na pewno 4 lata temu miał) opcję przedłużenia gwarancji za darmo do 10 lat.

Ale te długoletnie gwarancje to z reguły tylko na silnik.

Teraz prawie każdy daje 10 lat gwarancji na silnik jak jest Direct Drive; LG daje 10 na silnik i 20 na kompresor. Ważna jest gwarancja ogólna, zwykle jest na 2 lata z możliwością przedłużenia, ale niektórzy producenci dają np. 5 lat. Czasem 7.
Trzeba tylko czytać co jest napisane :smiley:

1 polubienie

Ten piesek przepiękny na dzisiejszym pikniku do mnie podszedł. Popatrzył na mnie, a potem osikał mi plecy. Pieski proszę jednak na smyczy trzymać może

27 polubień

Haha piękna historia. W sumie psy tak mają, sikają na drzewa np orzechy

17 polubień

Saluki.

2 polubienia

Tak suki też :wink:

To jest część 1.
Ja proszę o raport z części 2 - reakcji właściciela.

Właściwie to powiedział, że bardzo przeprasza po czym się ulotnił, ja się przebrałem i tyle, ale no jednak historia do opowiadania na imprezach już jest

Ja bym się przyjrzał, czy gdzieś za drzewem nie stał pan były redaktor Andrzej.
I po wszystkim przekazał 20zl i właścicielowi psa.

Coś w końcu musi robic z tym wolnym czasem i pieniędzmi.

11 polubień

9 polubień

Trochę siusiakowo z jego strony. Ja bym mu zaproponował zamianę na koszulki.

No co Ty, przecież on nigdy nikogo nie osikal, to spokojny pies, czepiasz się.

1 polubienie

Z ciekawości, jakich perfum używasz? Może pies stwierdził że już jesteś obsikany przez jakiegoś obcego psa?

6 polubień

Aż dziwne. Powinien Orzecha opierdolić, że mu psa na złą drogę sprowadza i zażądać odszkodowania.

4 polubienia

Osikanie właściciela jedyną słuszną odpowiedzią

8 polubień