Co kupić?

Wszystkie spotkania i rzeczy nagrywam teraz tym: Logitech StreamCam - Full HD 1080p Streaming Webcam

Mam tę kamerkę nie wiem, na tym etapie ponad rok i nie mam potrzeb żeby cokolwiek zmieniać.

Kupiłem za 599 w grudniu 2021/

1 polubienie

Tak, do 3D. Co prawda w gorszym oświetleniu nawet moja Aqara lepiej sobie radzi od Brio, no ale skoro jest, to używam.

Czy to nie Ty z Wojtkiem w After Darku miałeś dyskusję, że jakość z webcamów jest jaka jest i żeby było dobrze, to trzeba kupić aparat?:sweat_smile:. Pamiętam że byłem przywoływany w jakimś podcaście w tym temacie niedawno, na 90% w YW :innocent:. No ale do Zooma wiadomo, że teoretycznie wystarczy wszystko, a ten Logitech Orzechowy to jeden ze zdecydowanie najlepszych wyborów wśród webcamów, lepszy niż Brio.

1 polubienie

@Marx @Tadek
Jak zwierze?
Nie no jak bym chciał używać kabli to kupil bym mini.
Wyznaje zasadę że wstaje rano. Odpinam telefon. Kładę się wieczorem podłączam telefon.
Przez cały dzień kable mają mnie nie interesować. Wszystko ma działać przy jak najmniejszym codziennym kombinowaniu przy tym.

1 polubienie

Aa… Ja zrozumiałem że masz nieużywanego ajfona i chcesz go używać jako kamerki na stałe.

pacjent to MacBook z M2,

potrzebuję - jak zwierze - portów USB-A, na zapas wezmę też HDMI i czytnik kart, a Ethernet to chyba tylko na zapas zapasu

czy takie coś wystarczy, czy znajdę coś lepszego w opcji cena/jakość?

Sprawdź ugreena. Ja mam od jakiegoś czasu poniższy model i jestem zadowolony.

Też się rozglądam i myślałem o ankerze

Ale może ten Ugreen by był.

To co polecasz w tej cenie?

Jest temat o kamerach: Kamera internetowa

Wkretarko-wiertarka do domowych zastosowań okazjonalnie?

Do 600zl?

https://allegro.pl/oferta/wiertarko-wkretarka-mala-milwaukee-m12bdd-201c-13028813064

Nic lepszego nie znajdziesz, trust me. Dokup sobie do tego zestaw bitów + wierteł uniwersalnych:
https://allegro.pl/oferta/milwaukee-zestaw-bitow-56-szt-bity-kaseta-uchwyt-6582753015

Albo takie coś:
https://allegro.pl/oferta/milwaukee-zestaw-wiertel-i-bitow-udarowych-39-szt-12506481540

3 polubienia

Miękki i twardy moment obrotowy, oba 30 Nm? Zazwczyaj twardy jet dużo wyższy

1 polubienie

Nie bój żaby, wystarczy :slight_smile: Sam pisałeś o okazjonalnym używaniu.

1 polubienie

Milwaukee które polecił @wahacz_do_golfa_3 jest super, mam i sobie chwałę. Ze swojej strony mogę jeszcze podpowiedzieć, że na IBOOD wpada co jakiś czas Makita DDF453 z dwoma aku 1,5Ah i ładowarką za 450zł, też mam, i też mogę z czystym sumieniem polecić.

2 polubienia

Jadę na lidlowej i jestem zadowolony. W żelbetonie oczywiście nie wywierciłem dziury (ale próby byly).
Do niedzielnego używania ideolo.

Do żelbetu kupiłem Einhell 900/1 I łomatkobosko nigdy nie wierciłem niczego z taką łatwością.

Kosztuje koło 400 zł i można tym wkurwiać somsiadów.

1 polubienie

Pytanie było o wkrętarko-wiertarkę do domowych zastosowań, a tu wlatują młoty udarowe xD

1 polubienie

Zapomniałem dodać, że to nie jest polecenie wiertarko-wkrętarki; jedynie odpowiedź na post @Michael

3 polubienia

Wiem, że beka z ibood.com, ale ja sporo u nich kupowałem i nie miałem nigdy problemów. Trwa u nich HUNT, czyli taka forma wyprzedaży i naprawdę można znaleźć duuuużo rzeczy w naprawdę niskich cenach:
Internet's Best Online Offer Daily - iBOOD.com

1 polubienie

Coś ciekawego tam jest? Przegladales te oferty?