Co kupić?

Coś do 100 zł co ładnie pachnie:

https://www.milerpije.pl/cutty-sark-blended-whisky-jak-smakuje.html

3 polubienia

Kup sobie nowy płyn do płukania.

3 polubienia

No to jest myśl bo mi się pulowerek elektryzuje.

To nie był do końca żart. Zmiana płynu do płukania robi wielką różnice. Tylko przy założeniu, że rozwieszasz pranie. Bo jak suszysz w suszarce to i tak bez znaczenia.
Ale jak rozwiesisz i zostawisz otwarte drzwi do pralni to najlepiej.

6 polubień

Jak nie ma jak ma. Wiosenny płyn po wyjęciu z suszarki pachnie wspaniale. Ciepłem i kwiatuszkami.

1 polubienie

Cześć,
przymierzam się do zakupu głowic termostatycznych na grzejniki w domu.
Jakie macie?
warunek to muszą działać w HomeKicie.
Biore pod uwage te GTZ GTZ08 ZigBee 3.0
https://allegro.pl/oferta/glowica-termostatyczna-gtz08-bramka-zigbee-3-0tuya-13049080638

1 polubienie

Używam Fibaro, ale w ich wewnętrznej sieci. Działaj też po HomeKit, tylko musisz kupić takie, które to wspierają.
Bardzo ładne, podoba mi się podświetlenie i działają bardzo sprawnie.

Podeslesz link?

Tu masz link do Fibaro: Inteligentna głowica termostatyczna | FIBARO
Oraz do Ceneo do modelu HomeKitowego: Głowica termostatyczna Fibaro HomeKit FGBHT-001 - Opinie i ceny na Ceneo.pl

PS. Nie wiem czy te głowice zdrożały czy te z HomeKit są takie drogie…

1 polubienie

Chyba podrożały ostatnio:

Zmienił mi się setup ostatnio na taki że maczek jest ciagle zamknięty.
Potrzebuje wiec kamerki do zooma. Co tam się kupuje żeby działało top?

Aparat fotograficzny :smiley:

@TReznor ma podobne pytanie:

2 polubienia

ja używam Logi brio stream 4k. dla mnie jest okej mimo tego że @Voland mi ją odradzał.
używana do telco, i grania w Warhammera

Używanie aparatu to dla mnie totalny overkill. Za dużo miejsca to też potrzebuje.
Zapomnialem że ajfonsa można przecież użyć. Potestuje ile baterii to zużywa. Sądząc po tym jakiej temperatury dostał na 2 minutowej próbie to ciężko to widzę xD

1 polubienie

Ja do MS Teams / Zoom i innych takich kupiłem toto na przecenie:

I działa. Jakość zauważalnie wyższa niż wbudowana kamera;
Dałem jakieś 200 zł rok temu, używam codziennie.
IMHO taka kamera nie powinna kosztować więcej jak 70zł i to jest absolutne zdzierstwo. Ale jak widzę jakość obrazu z dużo droższych Logitechów to stwierdzam, że dopiero tam jest absolutne zdzierstwo.

Natomiast szału nie oczekuj. Jak odpalę światła na ryj to jest spoko, autofocus działa dobrze. Jak jest ciemno to granulat przepotworny, ale wciąż dużo lepiej niż wbudowana :wink:

Do Zooma wystarczy.

Teraz bym pewnie kupił to (wygląda na to że Ausdom zmienił branding na Papalook)

https://www.alza.cz/EN/ausdom-papalook-pa930-d6345155.htm?o=11

PS: nie patrz na ceny tych kamer na Amazonie PL bo chyba kogoś grubo popierdoliło :smiley:

@TReznor to pewnie nie odpowiada na Twoje pytanie, ale na wszelki wypadek oznaczam Cię :smiley:

3 polubienia

Dobra ten ajfon to chyba jednak średnio
1h spotkania ~20%

Kwestia wymagań – jak jakość Brio wystarcza, to jakość wielokrotnie tańszych kamer też, bo jest taka niema sama. Więc nie sposób mi polecać Brio, kiedy w jej cenie można mieć już zupełnie inny level obrazu. Jedyna sytuacja w jakiej Brio ma przewagę, to nagrywanie grupy ludzi, gdy trzeba robić przybliżenia na niektóre osoby.

Dla mnie Brio to niezmiennie jeden z najgorszych zakupów w życiu i obecnie służy jako kamerka do drukarki. Kiepska, no ale przynajmniej się już nie kurzy ¯_(ツ)_/¯.

1 polubienie

:exploding_head: Tso? Jak? Po co?

Edit: drukarki 3D? Mózg mi wybuchł na chwilę

1 polubienie

Nie można mu podpiąć ładowarki?

1 polubienie

Jezu, o to samo miałem zapytać!

Czemu tego ajfona nie puścić po kablu?