Co kupić?

Potrzebuję pionowego standu dla dwóch laptopów, myślałem o takim drewnianym wynalazku od oakywood: Drewniany Podwójny Pionowy Stojak na Laptopa - Oakywood

Ale jestem otwarty na inne propozycje, najlepiej żeby zajmowało jak najmniej miejsca i było stabilne.

1 polubienie

Mam taka ameliniowa z ebaya i robi robote, kosztowała mniej niż £10

4 polubienia

Ja kupiłem taki:

Dobrze wykonany, stabilny, regulowana szerokość. Po około roku użytkowania mogę powiedzieć, że to był dobry zakup.

Te drewniane rzeczy z oakywood wyglądają świetnie i mam zabookmarkowane kilka pierdółek, ale ceny niektórych niestety trochę bolesne dla portfela :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Mój ojciec i siostra żony chcą kupić sobie laptopy. “Znajdziesz coś?”. Nie chcę się doktoryzować w temacie, a może ktoś jest na bieżąco.
Głównie przeglądanie neta, coś tam napisać. Oba powinny mieć Windowsa na pokładzie i być w przedziale 1000 zł - 2000 zł. 15 lub 17 cali. Co polecacie? Coś poleasingowego? (może być, chociaż w większości wypadków są jakieś takie
“brzydkie” :slightly_smiling_face: ) Coś innego, co akurat teraz jest aktualnie na promce?

1 polubienie

SOLEKOM na Allegro :wink:

4 polubienia

a jak jesteś z Wwa https://memtech.pl

Ja korzystam regularnie. Poleciłem szwagrowi bo potrzebował wspomóc Mikołaja dla swoich dziewczynek. Potrzebują laptopy do szkoły, teamsy, jakieś coś jak minecraft. 3 szt. i zmieścił się w 3000 zł. I naprawdę wyglądają i działają spoko (chodź to tylko 8 GB ram :wink: )

3 polubienia

ja kupuję teraz po 5-8 sztuk od kilku miesięcy dla ukrainny coś takiego - feedback dostałem, że idealnie się nadają do przeglądania zdjęć sat w wysokiej rozdzielczości w poszukiwaniu stanowisk kacapów albo czegoś podobnego, więc raczej do neta albo żeby coś w office napisać będą idealne:)

7 polubień

Może komuś się przyda - cena bdb.

@pawelorzech wspominał ostatnio jaki fajny portfel mu przyszedł z iBood :rofl:

6 polubień

To jest wersja wspierająca find my?

1 polubienie

Wydaje mi się, że nie, bo jest reklamowana na iPhone 12.

3 polubienia