Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Właśnie oglądam recenzje na YT, świetny sprzęt!

1 polubienie

Kilka zdjęć





9 polubień

Pierwsza drukarka 3D, która jak widze to nachodzą mnie myśli żeby sobie kupić! Super to wyglada!

3 polubienia

bo to chyba pierwsza ktora nie wyglada jak kupa

5 polubień

Gdybym miał gdzie to postawić to by była już moja, fajny sprzęt, mam to samo, pierwsza drukarka, która mi się podoba.

3 polubienia

Wiecie co trochę nie chodzi w tym o wygląd, ale tak jest to w sumie pierwsza drukarka która wygląda.

Z polecanych tzw. next gen printers to Bambu Lab P1P ale cena to już 10k zł lub nowość z wczoraj Prusa MK4 totalny sztos technologiczny, ultra cicha ale to są już mega profesjonalne sprzęty.

Ja odkupiłem model z Kickstartera od kumpla kumpla co ma już kilka drukarek za 3300zł ale można ją kupić normalnie za 3800zł ta stara Creality Ender 3v2 koszt nowej ok 1200zł.

Jak chcecie żebym coś wrzucił do drukowania i wam wysłał to piszcie bo aktualnie się kurzą :stuck_out_tongue:

Jeden element który mnie zastanawia, to te rolki na których jeździ wózek. Takie samo rozwiązanie było w Enderze i to było utrapienie, jestem ciekaw jak to się będzie sprawować na dłuższą metę w tej drukarce. Prusa ma to zrobione na łożyskach liniowych.

Zobaczymy ¯_(ツ)_/¯ ale to jest maszyna w sumie pół-przemysłowa także w takiej maszynie zawsze będzie trzeba coś naprawiać/wymieniać.


Sieć w domu dostała skrzydeł.

5 polubień

Mam i ja:)


25 polubień

Nie przenoś przyzwyczajeń z Windows :wink: po co się męczyć :laughing: daj się ponieść OS X

6 polubień

Dałem serduszko, ale z bólem serca. Już miałem palec na kciuku w dół za kolor.

Ej, taki chciałem:)

2 polubienia

Wczoraj do mnie przyszło to cudo :smiley:

8 polubień

kupiles sobie samo pudełko?

7 polubień

Jednak się skusiłem

15 polubień

No to RG35XX przyszedł… żegnaj świecie. Będzie grane.




13 polubień

Zgodnie z waszymi radami wyżej kupiłem huba do maca:
https://www.amazon.pl/dp/B087QZVQJX

7 polubień

Gdzie zamawiałeś?

Ekhm… Kolega pyta :sweat_smile:

1 polubienie

Na aliexpresie https://a.aliexpress.com/_EGJKbmb

Doszło w równo 2 tygodnie. Ale cena widzę poszybowała, ja wyrwałem za 200 (z kodem i była jakaś wyprz).

A ofertę znalazłem gdzieś w komentarzach na pepperku Retrokonsolka ANBERNIC RG35XX 64 GB (lub z kartą 128GB za 305 zł) @ Geekbuying - Pepper.pl

Po jakości w porównaniu do PocketGO które miałem wcześniej - myśle ze uczciwa cena to jakieś 270 PLN, wiec jak upolujesz taniej to bierz :sweat_smile:

4 polubienia