Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Z kodem wyszło 240 pln.
Dzięki za cynk :+1:t2:.

2 polubienia

a jakieś dobre źródło ROMów polecicie do tej konsoli?

1 polubienie

Tu jest strona na której są różne porady odnośnie tej zabawki.

Co do romów - gdzieś tam jest odnośnik do “tiny best set go” - na start w sam raz

powiedz co potrzebujesz to pociągnę na prywatnych trackerach:)

i ogólnie polecam https://www.reddit.com/r/RG35XX/ na jej temat - dzięki temu odrazu po odebraniu z paczkomatu miałem przygotowane karty z romami i GarlicOS i odrazu mogłem się zabrać za giercowanie… dzieciaki na mnie wilkiem patrzą, ale na zajączka dostaną jakieś elektrośmieci 500 in 1, więc ja się nie będę musiał dzielić :smiley:

2 polubienia

Dotarł dziś do mnie 8BitDo Ultimate Bluetooth. Jeszcze nie miałem okazji grać, ale tak “na sucho” bardzo przyjemnie leży w dłoniach.

9 polubień

Kurde zamówiłem.

1 polubienie

Jak to emuluje N64? Jest pokaz slajdów czy dobrze trzyma FPS?

Na razie nie emuluje. Jest jakiś port Mario 64, ale to tylko port, nie emulator. System w fazie rozwoju, batocera. Można poszukać postów na tym subreddicie który przytoczyłem :wink:

2 polubienia

aha bo są inne takie chińskie konsolki co łykają lepiej-gorzej N64 i stąd moje pytanie. A możesz sprawdzić jak to działa?

Wolałbym nie, nie mam wolnej karty i czasu, żeby się teraz bawić w nowy niestabilny soft. Więc na dziś nie obsługuje n64. Dla mnie selling pointem był wyświetlacz dobrej jakości, IPS 3,5”, 640x480. GB, GBC, GBA, NES, SNES, dosbox, doom. I to działa świetnie. Dobrze działa PS1, ale to traktuję jako miły dodatek.

W porównaniu do PocketGO którego miałem wcześniej jest fun, brak frustracji, i działa wszystko co chciałem - można nawet odpalić Jazz Jackrabbit, wiec mam wszystko.

Chyba przy n64 to będzie sufit tego sprzętu, ale nigdy nie wiadomo co społeczność wyczaruje. Za 200 zł które dałem - hell yeah - warte. Ale są lepsze sprzęty na rynku, co zarazem oznacza i droższe.

1 polubienie

Od AirPodsów Pro bolą mnie uszy, a tutaj może nie będą. A i jeszcze to ANC bardzo chcę. Będą we wtorek, can’t wait!

11 polubień

Czy w 2023 kupiłem sobie monitor FullHD? Być może.

Zapłaciłem punktami, był tani, ma USB-C, jest ultrawide i jest mi potrzebny na dwa-trzy tygodnie w roku do komfortowej pracy z Mołdawii.

13 polubień

Daj znać jak przełączanie między urządzeniami. Ja mam problem, jak telefon zadzwoni to calla mi wycisza i musze stronę odświeżyć. A jak są dwa laptopy to nigdy nie wiem który jest podłączony. Ale to 35 wiec mam nadzieje ze w 45 działa lepiej i będzie powód do wymiany.

Z tego powodu ich nie kupiłem. Bałem się właśnie tego.

1 polubienie

No niestety, ja lubiłem dźwięk, wyciszenie, ale no po prostu nie dam rady bo mnie bolą uszy na długą metę. Więc Paulina weźmie moje Pro, a mi podrzuci zwykłe AirPodsy i będę miał QC45. W 90% przypadków AirPodsy będą git, a jak będę chciał wyciszyć tło (czyli wyjść z domu) to założę QC. Nie mogę się naprawdę już doczekać przejazdów i przelotów w nich!

2 polubienia

@pawelorzech a próbowałeś testować pianki comply albo inne rozwiązania dla słuchawk dokanałowych? Słucham od dłuższego czasu o tych Twoich problemach i pytanie czy ich przyczyną jest to, że gdzieś Cię coś uwiera i jest niewygodne czy organizm nie toleruje zatykania kanału usznego (mimo, że airpods mają lekką wentylację)? Może jeśli byś miał mocowanie (pianka) dostosowane do twojej budowy to byś mógł znaleźć złoty środek? Nie żadne gumki, silikony tylko pianki. One się lepiej dopsowują i mniej naciskają.

PS. Ciekawostka trochę obok (inny target) - Logitech wprowadził na rynek słuchawki dokanałowe, które “dopasowują się” do ciała. Na szybko to po prostu z jakiegoś miękkego gumożelu zrobione i pod wpływem temperatury troszkę kształt zmieniają. :slight_smile: Model Logitech G Fits.

2 polubienia

Mam te pianki, jest lepiej, ale czy jest dobrze to bym nie powiedział niestety

1 polubienie

Z silikonowymi nie moglem wytrzymac godziny, z piankowymi spie i wstaje bez bolu ucha.

nazwa aukcji jest niejednoznaczna, ale jeśli kupiłeś SE, to przepłaciłeś względem choćby oficjalnego sklepu Bose, gdzie regularnie bywają przecenione, ja swoje kupiłem niedawno za 949 brutto
45 z kolei są taniej w EURO

anyway, warto, czy SE czy 45, bo to te same słuchawki z doskonałym ANC, tylko z innym wyposażeniem

2 polubienia