⌚ Zegarki

Mam jeden automat i jeśli nie nosisz go codziennie lub nie masz rotomatu staje się upierdliwy. Częste ustawianie dary, godziny itp. Nie widzę nic złego w kwarcach :wink: No i oczywiście przemawia za nim cena.

Również mam automat. Praca przy biurku nie służy takiemu zegarkowi.

2 polubienia

Możecie się śmiać.

Chodził za mną Casio F91 W już od dawna. Od tak żeby mieć. Ale za każdym razem jak go przymierzałem to dochodziłem do wniosku że jest absurdalnie mały.

Ale chodził mi po głowie i chodził.

Więc kupiłem sobie troszkę większego brata W-217HM-7BVEF

6 polubień

Ile ma melodyjek? :laughing:

3 polubienia

Jak dla mnie odpada - nie ma kalkulatora :wink:

2 polubienia

Prawie miesiąc później a mnie ciągle jara zegarek za stówkie :sweat_smile:

7 polubień
2 polubienia

A ja wlasnie z okazji bez okazji zamowilem sobie Citizena CA0700-51L
Moj G-Shock nie chce sie popsuc :grin: wiec stwierdzilem ze czas na cos troche innego. bardziej eleganckiego. Mam nadzieje ze bardziej eleganckiego :wink:

3 polubienia

Eco-Drive i tytan = super! Radio controlled też byłoby super.

Chcialem. Ale nie ma AT linii razem z Tytanem. A wolalem jednak ze szklem szafirowym i tytanem bardziej niz radio controlled.

No jasne, RC mam tylko w jednym g-shocku.

BTW, pooglądałem stronę Citizena i to jest świetne (jestem miłośnikiem braku dodatkowych tarczek):

2 polubienia

A do mnie dziś przyjechał mój Black Friday:

1 polubienie

A pokaż z włączonym ekranem :slight_smile:


Nawet z powiadomieniem z forum :grinning:

7 polubień

Patrzylem jeszcze na ten: (ja lubie niebieskie tarcze)

Ale bardziej mi sie podobal ten model z komplikacjami. Chociaz mojej zonie akurat bardziej ten co wkleilem teraz

1 polubienie

Tak, wszystko rozbija się o preferencję. Ja lubię bez komplikacji (oprócz data/dzień).

I dlatego mamy tyle wspanialych modeli zegarkow. I innych rzeczy rowniez. Swiat byl by szary i nijaki jak by wszyscy tak samo …

2 polubienia

Nie wiem czy to dobry wątek ale czy ktoś używa Garmin vivoactive?

Dużo się ostatnio rozmawia o wyłączaniu RC więc raczej wiele nie tracisz.

Oooo. A tego nie wiedzialem. Czyli moj G-Shock przestanie byc taki bezobslugowy :rofl: