Zakup / Odkrycie / Porażka roku 2023

Zakupy

  • :heavy_plus_sign:Drukarka etykiet - fajny sprzęcik, trochę podrukowane, ładnie trzymają się plastikowych pudeł z gratami
  • :heavy_plus_sign:Kamera zewnętrzna. Pod Tuya. I w ogóle cały sprzęt do tzw. bieda smart home :wink: (bieda bo bez Home Assistanta)
  • :heavy_plus_sign:Projektor LED. Na razie mało używany, ale już pokazał swoje możliwości. Jest OK, trochę go słychać.

Odkrycia

  • Mata z Actiona pod klawiaturę i mysz. U mnie pod planszówki :wink: W ogóle maty pod planszówki to sztos.
  • Półki na TV. Na jednej dekoder, na drugiej Xbox. Spod TV widać tylko kabel ethernetowy i zasilania (do przedłużacza)
  • Krzesła brazylijskie. Wygodniejsze od hamaka.
  • Lampa biurkowa z Ikei. Cudo. Z ledówką TUYA i Google Nest na biurku to sztos. A że klosz metalowy to i magnesy się łapią :slight_smile:

Wtopa

  • Na ten czas - bon na laptop dla nauczycieli. Przyszedł, skonfigurowałem, podłączyłem drukarkę przez Wifi, a żona dalej siedzi na moim 9-letnim ASUSku staruszku. Chociaż tamten też ASUS, dodatkowo lżejszy, szybszy (tak +/- bo ma mniej RAMu, ale więcej rdzeni), mniejszy. Jakbym wiedział, że tak się skończy, to bym dopłacił i kupił dla siebie coś lepszego (była taka możliwość). [odgłosy plucia w brodę]
6 polubień