Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Zobaczymy o co tyle szumu :slight_smile:

14 polubień

Witamy po jasnej stronie mocy. :sunglasses:

3 polubienia

Wpadło z promki w Morele.

13 polubień

Żeby się nie ugotować przy pracy :sweat_smile:

6 polubień

Zakupy za 8zl(z przesylka!) na Aliexpress

9 polubień

A ja mam od niedawna to:

Fajne, ładne widoki w dzień i w nocy, wiem kiedy sąsiedzi idą do sklepu :wink: ale mam pytanko:
Kucował ktoś coś? Żeby było nie tylko w apce TUYA widoczne, ale np. w Smart TV, Miboxie, VLC Player?

3 polubienia

Po paru dniach użytkowania jestem bardziej niż zadowolony. Największy minus - mysz jest spora - może nie zdążyłem się przyzwyczaić. Ale magspeed czy cichy klik robią robotę. Nieoczywisty plus - klawisze w klawiaturze mają tak przyjemną teksturę, że co jakiś czas się uśmiecham jak je dotykam :wink:

4 polubienia

Przyzwyczaisz się do wielkości myszy. Ja się przesiadłem z czegoś dużo mniejszego, przez dwa tygodnie czułem, że jest dziwnie i nagle przeszło. Teraz mam to samo uczucie jak biorę do ręki mniejszą myszkę.

2 polubienia

Sorry za jakość zdjęć, ale nie chciało mi się robić lepszych.
Historia klawiatury jest ciekawa tak jak jej cena.
Przeglądałem kiedyś Instagram, i pojawiła mi się reklama jakiegoś nowego AliExpress. Z nudów pobrałem. I wyskoczyła promka na klawiaturę. W sumie z wysyłką kosztowała £1.17. Więc za te cenę musiałem to sprawdzić. Szczególnie że w moim logitechu wylądowały się baterie :joy:
W skrócie działa i świeci.

8 polubień

Próbowałeś tego rozwiązania? Inny model, ale producent kamery się zgadza. Może zadziała u Ciebie.

2 polubienia

Sprawdź tym softem https://www.scrypted.app/

Kolega coś kucował z tym, ale nie powiem nc więcej, bo nie wiem

1 polubienie

Dzięki wszystkim za wskazówki, idę natłuszczać włosy.
Ale najpierw muszę zlokalizować tę kamerę, bo nie mam jej danych w apce TUYA (inne sprzęty mają podany przynajmniej adres MAC, który mogę oznaczyć w skanerze LAN albo w ruterze). No ale jeśli chcę wygodnie włączać sobie na MiBoxie (bo tam można zainstalować VLC) zamiast klikać na komórce, to trzeba przysiąść :wink:

Gdybyś coś robił z frigate, to daj znać, bo też mam w planach. Na discordzie k8s-at-home są ludzie którzy tego używają, widziałem przykłady rozpoznawania z użyciem jakiegoś prostego modelu, potrafił odróżnić zwierzęta

Teraz czas na światłowód

6 polubień

Nowy zdobycz :stuck_out_tongue: Jutro przyjdzie kolejny gadżet :grinning:

8 polubień

Taka ciekawostka.

3 polubienia

Well that’s quite obvious.

2 polubienia

Zobaczę czy będą mnie wk*****ć tak jak Pro-sy. :sweat_smile:

Coś mnie pogrzało i kupiłem sobie, znaczy dziecku, dziecku kupiłem konsole. :sunglasses:

26 polubień

Na wakacje dozbroiłem się jeszcze u Baseusa w ładowarkę GaN3 Pro i powerbank Adaman 20000 mAh, 65 W. Wyglądają solidnie.

8 polubień