Xbox Series X

Jak masz już teraz Xboxa i trochę gier to fajna sprawa. Ciekaw jestem tylko ilu producentów gier (poza studiami MS i z nimi powiązanymi) będzie chciało za darmo udostępniać poprawione wersje swoich gier, a nie zarobić ponownie na remasterze.

No w sumie to już nie mam :stuck_out_tongue: ale miałem każdego xklocka od początku, tak samo jak każde PS :smiley:
Na chwilę obecną widać, że są studia poza M$ które w to idą:

Halo Infinite
Cyberpunk 2077
Assassin’s Creed Valhalla
Destiny 2
DiRT 5
Scarlet Nexus
Chorus
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
Yakuza: Like a Dragon
The Ascent
Call of the Sea
Gears 5
Second Extinction
Metal: Hellslinger

Zacząłem patrzeć żeby wstawić SSD do mojego One X ale jak patrzę na ceny to bardziej się opłaca kupić Series X. Chyba, że tam tez wstawią dysk z dolnej półki.

w Series X ma być SSD NVMe 2,4GB/s, to taka nienajniższa półka, rzekłbym

Okej, to może ktoś słyszał o cenie innej niż ja czyli 2500 pln?

ale co ty chcesz kupić 4tb dysk? jednoterowe chodzą juz w normalnych cenach kolo 500-600 pln

Ja w tym roku wstawiłem do PC 1TB na gry, po czym trzeba było dokupić dodatkowy dysk, bo prawie nic się nie mieściło ¯_(ツ)_/¯.

1 polubienie

To wciąż. Xbox One X chodzi za 1500 plus dysk za 500 to zaraz mamy cenę Series X.
A myślałem o 2tb czyli 900 pln.

To autentycznie boli na tyle, że rozważam różne opcje xD

Świetna sprawa według mnie.
Mixer leży a tak będziesz miał łatwiej znaleźć widzów na początku wśród znajomych.

Przeniesienie się z Mixera na FB to jak wpaść z deszczu pod rynnę. W Polsce ludzie którzy przenieśli się z Twitch na FB (jakoś 10.2019), bo tam oferowali im lepszą kasę, miesiąc temu wrócili na Twitch z podkulonym ogonem. :wink: Statystyki mieli bardzo słabe w porównaniu z Twitch, a do tego FB jest technologicznie daleko w tyle. Streamerzy mieli obiecane przez FB, że w przeciągu miesięcy wszystko doprowadzone do standardów serwisu streamingowego z 2020, a nie zostało nic zrobione. Ludzie zakładali osobne strony internetowe aby móc jakoś komunikować się z chatem, bo ten u Zuckenberga do niczego się nie nadaje.

1 polubienie

Rock mówił w podcaście, że nie było aż źle, ale super też nie było

Z plusów to facebook normalną pensję wypłacał więc człowiek mógł w końcu pomyśleć o czymś innym niż tylko streamowanie.

Tyle dobrze, że dwie największe gwiazdy Mixera czyli Shroud i Ninja mają teraz wolne kontrakty i mogą iść gdzie chcą.

No to był plus, więc ludzie wyrabiali minimum godzin wymaganych przez umowę z FB w miesiącu, a później mogli się już nie pokazywać :slight_smile:

https://twitter.com/geronimo_73/status/1278971569897902087

23 lipca o 18:00 prezentacja gier na Xboxa od studiów należących do Microsoftu

4 polubienia

Nowy asasyn 17 listopada, dwa dni przed premierą Cyberpunk 2077. Odważnie. Na Xboxie oczywiście ze Smart Delivery.

Far Cry 6 premiera 18 luty 2021

Trochę informacji dla Xboxowców, w tym chyba najważniejsza że granie w chmurze dołącza do Xbox Game Pass Ultimate.

1 polubienie

Xbox One X i SAD przestają byc produkowane. A to może oznaczać, że jednak Series X będzie wcześniej niż listopad. Podobno mają też w niedługim czasie pokazać tańsza wersję Series X (możliwe, że będzie się nazywać Series S).

Jednak listopad

PS dziś o 18:00
https://www.youtube.com/user/xbox/hub