Xbox Series X

Założyłem taką grupkę dla chętnych.

4 polubienia

1 polubienie

1 polubienie

lexwon01


A link do grupy jakis?

Xboxowcy już od 7 maja będą mogli grać w Red Dead Redemption 2 w ramach Xbox Game Pass :hushed: :borat:
Tego samego dnia z tej usługi wylatuje za to GTA V.

3 polubienia

Czyżby to był już czas na ostateczne edukowanie portfeli?
Btw pogłoski mówią, że Sony planuje pokazać cokolwiek dopiero w czerwcu.

1 polubienie

@pawelorzech dzisiaj 17:00 chusteczki, skarpetka, żel i czekanie na przycisk KUP na stronie? :smiley:

3 polubienia

To ja.

1 polubienie

Ogłosili, że teraz takie video będą pojawiały się co miesiąc. W tym mają głównie położyć nacisk na grach, które po kupieniu na xbox one będą też dostępne na series x.
W wakacje ma być solidna prezentacja exclusiwów.

Nie wiem szczerze mówiac, czy preordery już dzisiaj wpadną.

Dobrze, że papier toaletowy już w sklepach. Tańszy niż chusteczki i co miesiąc powinien być łatwo dostępny.

Myślę, że zbieranie hajsów z preorderów już się zacznie, zanim ludzie totalnie spanikują i przestaną kupować cokolwiek z listy rzeczy zbędnych do życia.

1 polubienie

Szczerze to imo taka meh ta prezentacja. Czekam aż Sony przywali zapowiedziami swoich AAA.

Generalnie to np. taka gra:

Super, bardzo bym pograł. Na PS5 będę pewno musiał zapłącić, na Xboxa? Otóż pewno będzie w gamepass. No proszę was, to jest doskonały dil.

Bloodlines nie będzie w Game Passie (chyba że kiedyś długo po premierze), ale kupując go na XOX będzie się go miało również na nową generację.
Mnie ten Game Pass tak średnio grzeje. Jak go mam od roku to zagrałem może w cztery gry, z czego skończyłem jedną, ale to też dlatego, bo mam masę innych gier na PC, PS4 i Switcha, które mam kupione i nawet nie ruszyłem, bo co rusz znajomi namawiają do pogrania w coś razem i wsiąkam na kilka miesięcy grania w jedną grę jednocześnie typu WoW, APEX czy Destiny 2.
Przy kupnie konsoli dla mnie liczą się exclusive’y AAA i póki co ani Sony, ani Microsoft ich nie pokazały, a na tych drugich liczyłem, że zrobią to już teraz. Widać, że nie tylko mnie nie zachwyciła ta prezentacja i ludzie ostro minusują ten film.

Za miesiąc mają być exclusivy

1 polubienie

Odpowiada mi to, jedyna gra w którą gram zaraz po premierze to GTA i Pokemony

1 polubienie

No i sony może się schować :smiley:

1 polubienie

No ale Smart Delivery to nic nowego, wiadomo o tym od lutego. Nie każdy tytuł który się kupi na XOX będzie też dostępny w ramach tego programu na nowej konsoli, bo decyzja należy do developera/wydawcy gry. Jak ktoś już teraz nie ma zbudowanej biblioteki na X-klocku to też raczej średnio go interesuje.

No nie, ale ja np. mam trochę gier które uzbierałem w ramach golda, które znów będę mógł ogrywać jak opłacę golda na nowo :smiley:
Ja tylko czekam na XSX C2077 bundle

1 polubienie