Xbox Series X

Nowy oczyszczacz powie… ekhm ekhm, znaczy się Xbox od Microsoftu w końcu zaprezentowany :slight_smile:

A przy okazji pokazali drugą część Hellblade (jaram się!) dla nowej konsoli.

5 polubień

Zdecydowanie ciężko będzie go pod TV włożyć :laughing:

2 polubienia

Będzie można go położyć na boku i tak z niego korzystać.

Wsteczna kompatybilność, gamepass i wszystkie studia, które kupił m$ (15) już pracuje nad eksami. Sony Twój ruch, musisz dużo pokazać.
Mnie to trochę smuci, bo będę rozsądny. Kupię do będzie miało lepsza wartość, ale jeśli to będzie Xbox, smutno mi będzie bez niego GoW.

3 polubienia

Kurde strasznie czaje felgi hejtu w sieci na wygląd xklocka. Trafił bardzo w mój gust. Cały ten lament o tym ze nie zmieści się pod tv itd. Z tego co gdzieś wyczytałem to bryła ma podobno usprawnić chłodzenie sprzętu. Co rozwiąże bolączkę głośnych jak f-22 konsol poprzedniej generacji

2 polubienia

Ja rozumiem rozmiar, to wręcz może być przewaga nad bardziej tradycyjną bryłą ps5 - xbox ma miejsce na tonę więcej chłodzenia, ale… jak już gdzieś pisałem, żona nie będzie szczęśliwa. To jest mimo wszystko spory problem, takiej kobyly nie skryjesz łatwo, do tego stojąc obok telewizora będzie widocznym punktem wystroju salonu - sporo osób ma i będzie miało coś przeciwko temu.

1 polubienie

Trzymam kciuki aby Microsoft zamontował dwa wentylatory do tej obudowy - jeden zasysający powietrze do środka na dole tylnych plecków, a drugi u góry, aby przez tą kratkę wypychać ciepłe powietrze. Obniży to temperatury w środku, a przy okazji może pozwoli wstawić mocniejszy sprzęt do środka.

2 polubienia

A mnie się podoba. Mój dyrektor finansowy wyraża zaniepokojenie możliwością kupienia przeze mnie XBOXa, a do tego w takim kształcie, ale… Jest to opcją. Możliwością. Nawet prawdopodobną. Patrzę na to z zaciekawieniem moi drodzy!

1 polubienie

Jeżeli zdecyduje się na konsole w nex gen ( obecnie wszystko co mogę ogrywam na pc ) napewno kupie xb. Konsola microsoftu wygrywa u mnie po pierwsze

  1. Game Pass
  2. Pad
  3. Forza

Ps ma swoje exy które mogą być naprawdę kuszące ale nie na tyle bym kupił kolejną konsolę :wink:

1 polubienie

Ja zatrzymałem się na ps3, potem kupiłem pc, który wystarcza mi si dziś do każdej gry. Kupiłem switch, bo w domu i tak mam niewiele czasu na granie. W tej generacji zdecydowanie wygrywa dla mnie PS4 właśnie za exy. Praktycznie we wszystko z Xboxa mogłem grać na pc. Kupię jeszcze PS4, chyba że ps5 bazie miało wsteczną kompatybilność to wtedy raczej od razu kupię ps5. O Xbox ☓ pomyślę dopiero jak nazbiera świetnych exow których nie będzie na pc.

Kupię na pewno, na premierę lub niedługo po.
Dzięki temu, że podali przynajmniej orientacyjnie osiągi, wiem, że nie opłaca mi się zmieniać X One S na X One X, bo ten nowy zaprezentuje z n a c z ą c y skok osiągów, więc warto poczekać.

Obecnie mam poza XOS także PS4 slim, wyłącznie dla exclusivów, więc jakoś ps5 mocno mnie nie grzeje, chociaż prędzej czy później pewnie też wpadnie, bo i kolejne exclusivy się pojawią (TLoU2…)…

W każdym razie ze względu na bibliotekę gier i ich wsteczną kompatybilność oraz lepszego pada, na początek na pewno bardziej czekam na X.

1 polubienie

Microsoft ujawnił kolejne informacje na temat nowego Xboxa.

5 polubień

Czy to jest design finalny?

Tak jest.

2 polubienia

Kurde, może ja dziwny jestem ale mi się podoba.

2 polubienia

to nie jesteś jedyny dziwny. Ja zauważam dużą kompatybilność wizualną z innymi sprzętami nieopodal telewizora: głośniki sony (te dodatkowe od soundbara), velop. Mnie tam też się taka konstrukcja podoba.

3 polubienia

Bardzo ważna informacja, to ta o Smart Delivery, w praktyce działającym tak:

1 polubienie

Ja tam wiem, że chcę XSX i C2077 jak tylko XSX wyjdzie :smiley:

2 polubienia

Jest pełna specyfikacja nowego Xboxa

… a Sony nadal milczy :man_shrugging:

https://twitter.com/pawelorzech/status/1239552111723139074

1 polubienie