Xbox Series X

Z plusów to facebook normalną pensję wypłacał więc człowiek mógł w końcu pomyśleć o czymś innym niż tylko streamowanie.

Tyle dobrze, że dwie największe gwiazdy Mixera czyli Shroud i Ninja mają teraz wolne kontrakty i mogą iść gdzie chcą.

No to był plus, więc ludzie wyrabiali minimum godzin wymaganych przez umowę z FB w miesiącu, a później mogli się już nie pokazywać :slight_smile:

https://twitter.com/geronimo_73/status/1278971569897902087

23 lipca o 18:00 prezentacja gier na Xboxa od studiów należących do Microsoftu

4 polubienia

Nowy asasyn 17 listopada, dwa dni przed premierą Cyberpunk 2077. Odważnie. Na Xboxie oczywiście ze Smart Delivery.

Far Cry 6 premiera 18 luty 2021

Trochę informacji dla Xboxowców, w tym chyba najważniejsza że granie w chmurze dołącza do Xbox Game Pass Ultimate.

1 polubienie

Xbox One X i SAD przestają byc produkowane. A to może oznaczać, że jednak Series X będzie wcześniej niż listopad. Podobno mają też w niedługim czasie pokazać tańsza wersję Series X (możliwe, że będzie się nazywać Series S).

Jednak listopad

PS dziś o 18:00
https://www.youtube.com/user/xbox/hub

Tu bezpośredni link do transmisji

1 polubienie

No i spoko, jest kilka fajnych gierek które obadam, np.: State of Decay 3, Tell Me Why, Stalker 2, Warhammer 40K: Darktide czy The Medium.
O dziwo sztandarowa gra czyli Halo Infinite wypadła przeciętnie i np. graficznie taki nowy Ratchet & Clank wygląda lepiej.

2 polubienia

Może za dużo oczekiwałem, ale mnie nie powaliło. Po tym jak zapowiadali, że będzie dużo gier z series x wydanych też na one, za rzadko widziałem to xbox one przy prezentacji gier. Niby się spodziewałem, że tak będzie, ale liczyłem na więcej :wink: A co do halo, to wydaje mi się, że bardziej postawili na fabułę, i wielkość świata niż wyciśnięcie z grafiki 100%, szczególnie że to gra cross-gen jednak. Aczkolwiek myślę że nad tym przysiądą jeszcze, żeby pokazać na co stać series x. W końcu to prawdopodobnie będzie jeden z pierwszych tytułów na series x.

No i fajna opcja że wszystkie pokazane gry będą w game pass

3 polubienia

To jest najfajniejsza rzecz. W playstation nawet playstation hits są płatne i będą płatne, jezu jakie to już nudne xD

1 polubienie

Nie no, świetna lektorka :slight_smile:
Infinajt na całego.

Kurde… Ale ja się bije sam z sobą.
Całe życie byłem graczem komputerowym, w obecnej więc formie olałem więc x one, bo po cholerę mi. Wszystko śmiga i tak na pc. Dorobiłem się więc switcha i ps4pro dla exclusivow.
I teraz mam problem. Komputer stał się lekko przestarzała maszynka do indyków i wowa. Coraz mniej na nim czasu poza pracą spędzam. Aż z tego wszystkiego podjąłem decyzję, że nie robię upgradow, tylko w przyszłym roku kupię MacBooka+ iPada i tyle z grania na pc.

W takiej formie Xbox jest rozsądnym wyborem. Wszystko na kupie, za jedną cenę i po sprawie + gra, która mnie kupili czyli 3d action RPG of obsidianu. Ale z drugiej strony gry, które najlepiej wspominam w ostatnim czasie, to exclusivy od Sony…

W ogóle to teraz jestem już pewien. Sony przygotowało się na kolejną generację wojny konsol, gdy Microsoft ma ja już głęboko w dupie. Microsoft już się przygotowuje na przyszłość, gdzie cloud gaming będzie królem.
Powolutku przyzwyczai ludzi do usługi, aż stanie się synonimem grania, jak Steam synonimem sklepu z grami.
Ciekawe czy to podkreśla sprzedając konsole po kosztach :wink:

Btw obstawiam, że jakby Sony na to pozwoliło, to ms już dawno odpychały Gamepassa dla PlayStation.

4 polubienia

Tutaj może zajść reguła, że jak nie możesz wygrać to zmień reguły gry. I Sony będzie chciało grać w starą grę, którą wszyscy znali do tej pory, a MS może nawet nie wziąć w niej udziału. I to że xCloud łączy się z gamę pass ultimate może to zapowiadać. Też chodzi od jakiegoś czasu plota, że xCloud będzie dało się uruchomić na Xbox One i dzięki temu grać w gry nowej generacji na starej konsoli. I ma to sens o tyle, że MS miałby największą bazę graczy: PC, Xbox series, a za sprawą xCloud: xbox one, PC ze słabymi konfiguracjami, urządzenia mobilne. Była plotka ze xcloud może być uruchamiany na Switchu. No moim zdaniem zabrali by cały rynek, który do tej pory chciał grać ale nie miał na czym. Ciekawe czasy nadchodzą :wink:

2 polubienia

I dlatego w większości nie lubię polskiego dziennikarstwa growego. Nic nie potwierdzono, mamy dostęp tylko do twittera jakiegoś randoma w internecie. No ale w tytule stoi jak byk “Xbox Series S POTWIERDZONY”…

1 polubienie

Takie The Verge też napisało “Microsoft’s new Xbox Series S console confirmed”. :wink: Ale rozumiem, że chodzi ci o to, że w tytule wszystkiego nie powiedzieli.

2 polubienia

W końcu konkretne info, jest data premiery konsoli, a przynajmniej miesiąc, bo dnia nadal nie podali :smile:

Edit: Przesunięto też datę premiery Halo Infinite na 2021

2 polubienia