WWDC 2020 - Dyskusja

Jest bardzo szybko i stabilnie. Mocny klimat iOS 12.

2 polubienia

ja się zastanawiam czy w ogóle brać 14 dniowy okres próbny. Boję się, że skończę jak Orzech… “Ja to raczej wiem na pewno”. Pomimo, że na razie jest dużo niewiadomych.
Czekam na dzisiejszy odcinek i na to, że Wojtek (z tego co zrozumiałem) wyleje trochę zimnej wody na rozgrzaną głowę. 500 zł rocznie za aplikację do maila. No ku##! Wreszcie ktoś się dobrze wycenił :smiley:

Gdzie było to info o dwujęzycznej klawiaturze z polskim? Bo chyba przeoczyłem.

Tu, trzeba poscrollować

1 polubienie

chyba z tego trzeba wyciągnąć takie wnioski.

1 polubienie

https://developer.apple.com/videos/play/wwdc2020/102/

Już można oglądać, będzie jeszcze lepszejsze niż keynote bo bardziej szczegółowe

1 polubienie

Dobrze, że chociaż pamiętają, że istnieje Polska :slightly_smiling_face:

Czy ktoś z iOS 14 może pokazać w ustawieniach jak wygląda to zmienianie defaultowych aplikacji przeglądarki/maila?

co to jest ta dwujęzyczna klawiatura?

Nie ;D
Czy to wystarczy za komentarz?

Coś mi tak śmierdział wording w tym artykule i mnie w końcu olśniło :smiley:

Panie i Panowie, przedstawiam Wam Polish-English Dictionary w iOS 14.

3 polubienia

To klawiatura, która automatycznie wykrywa język, w którym piszesz i nie trzeba wciskać globu, żeby się przełączać. Dostępna tylko z językami wspieranymi przez Siri. Z polskim nie.

1 polubienie

Mam iphona 6s i jezu, jak mnie to cieszy!

Btw. kwadratowe ikony na macu - TAK.
Trakowanie snu na zegarku - TAK.
Przełączanie się nie airpodsach między urządzeniami - TAK.

Trochę były sucharowe żarty, ale baaaardzo mi się ta konferencja podobała.

1 polubienie

:frowning: ale smutek, nie mam słów. To jest dokładnie to - rozczarowanie.

2 polubienia

Nie ma teraz i nie spodziewałbym się tego działającego przed wrześniem. (chyba, ze ktoś jedzie na betach chrome/gmail etc)

to jak dać lizaka aby go za raz potem zabrać. Najgorzej! :cry:

Najbardziej zasmuciła mnie informacja o armach :sob: tylko kupiłem macbooka a już jest przestarzały

1 polubienie

Jeżeli nie będą normalnie wspierać MacBooków z Intelem przez 7 lat tak jak zwykle to robią to będzie bardzo nieuczciwe, zwłaszcza że je wypuścili chwile przed WWDC

Jedyne co można zobaczyć to jest nowy interfejs w MacOS. Czy ktoś może zrzucić fotkę z iOS 14?

Wyluzuj. Będą. Nawet zapowiedzieli, ze jeszcze będą wypuszczać komputery na Intelach. To raz. A dwa to to, ze od dawna spodziewaliśmy się tego ruchu, a od jakiegoś pół roku wszyscy mówili „zapowiedzą to na WWDC”. Gdybys zrobił minimum researchu przed zakupem komputera, znalazłbyś te informacje w minutę.
Ale again, nie spinaj się. Twój komputer będzie jeszcze wspierany przez długie lata.

2 polubienia