#326 - Zwróci się po jednym szkalowaniu

Originally published at: https://yeswas.pl/ywp/326-zwroci-sie-po-jednym-szkalowaniu/

CHODŹCIE DO NASZEGO SKLEPU!

Zostań naszym patronem, wesprzyj Yes Was Podcast i zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

4lajki

No, coś się tego, ale już działa odcineczek! I BRZMI JAK OGIEŃ

Oraz @6ghost9 powiedz światu o Hey, no powiedz. Przedstaw się teraz tutaj przed milionami słuchaczy.

2lajki

Ostatecznie kupiłem. Zobaczymy co dalej. :smiley:

3lajki

To w kwestii mikrofonu…

• Słychać różnice w jakości audio na plus
  • Nie słychać żadnej różnicy

0 głosujących

A gdzie opcja, że jest gorzej?:slight_smile:

:frowning: jest?

Hejtowanie Spider’s Webu to nie jest dyskurs, którego się spodziewałem w 2020, but I’m not complaining!

6lajków

W oczekiwaniu na nowy odcinek z nudów słuchałem podcastu numer 80 gdzie Wojtek jedzie do Berlina po iPhone 6S XDD co to były za czasy :joy::joy::joy:

8lajków

Brawo Pan @pawelorzech.
Pięknieś Pan zjebal tego Pająka jak bura suke. Szanuje.

8lajków

Od lat nie czytałem polskich portali technologicznych, ale coś PL bym wrzucił do RSS. Antyweb to chyba nie takie szambo jak u pająka? Można czytać, czy nie ma sensu?

Szambo w ch*j.

1lajk

Miałem i SW i Antyweb w RSS. SW nie mam po tym odcinku

Podejście trochę z tyłka. Ja do tego podchodzę trochę inaczej - poczytałem ich trochę i jako portal mają trochę rozdwojenie jaźni. Tego samego dnia posty typu “onanizacja do apple” i “apple jest do dupy”. Może wg niektórych pokazuje to, że nie są nastawieni na jednolitą narrację, ale te posty były o jednym produkcie, więc mogliby imo zunifkować wtedy wpis do “ten produkt jest fajny, ALE”

Bo to blog. Co autor to inne zdanie.

Co z tyłka? Jak buda z kebabem ma niezłego kebaba ale słabe frytki a właściciel zachował się jak burak to mam dalej na kebaba wpadać? Różnie można wyrazić swoje zdanie ale nazywanie kogoś złodzieje w tak abstrakcyjnej sprawie to dla mnie wyższy poziom chamstwa.

2lajki

Oba można czytać, obu czytać nie ma przymusu - Twój wybór. Ja na obu portalach mam autorów których czytam i takich których ignoruje. Ale to wszędzie, nawet na tym forum jest osobą której nie czytam, czy na tej podstawie mam twierdzić że całe forum, podcast i kanał na telegramie są do dupy?

Tylko jedna? :smiley:
Amator :stuck_out_tongue:

2lajki

Nie mam serca blokować ciebie :joy:

Oj tam oj tam, w ramach przykładu nie będę zdradzał ile osób jest u mnie na czarnej liście :joy:

1lajk

Pan Pawel - możesz jaśniej o funkcji 1password która Ci mówi gdzie możesz zmienić mail w loginie? Jak to sprawdzić, jak to działa?