#326 - Zwróci się po jednym szkalowaniu

Originally published at: #326 – Zwróci się po jednym szkalowaniu – YesWas | Podcast

CHODŹCIE DO NASZEGO SKLEPU!

Zostań naszym patronem, wesprzyj Yes Was Podcast i zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

4 polubienia

No, coś się tego, ale już działa odcineczek! I BRZMI JAK OGIEŃ

Oraz @6ghost9 powiedz światu o Hey, no powiedz. Przedstaw się teraz tutaj przed milionami słuchaczy.

2 polubienia

Ostatecznie kupiłem. Zobaczymy co dalej. :smiley:

3 polubienia

To w kwestii mikrofonu…

  • Słychać różnice w jakości audio na plus
  • Nie słychać żadnej różnicy

0 głosujących

A gdzie opcja, że jest gorzej?:slight_smile:

:frowning: jest?

Hejtowanie Spider’s Webu to nie jest dyskurs, którego się spodziewałem w 2020, but I’m not complaining!

6 polubień

W oczekiwaniu na nowy odcinek z nudów słuchałem podcastu numer 80 gdzie Wojtek jedzie do Berlina po iPhone 6S XDD co to były za czasy :joy::joy::joy:

8 polubień

Brawo Pan @pawelorzech.
Pięknieś Pan zjebal tego Pająka jak bura suke. Szanuje.

8 polubień

Od lat nie czytałem polskich portali technologicznych, ale coś PL bym wrzucił do RSS. Antyweb to chyba nie takie szambo jak u pająka? Można czytać, czy nie ma sensu?

Szambo w ch*j.

1 polubienie

Miałem i SW i Antyweb w RSS. SW nie mam po tym odcinku

Podejście trochę z tyłka. Ja do tego podchodzę trochę inaczej - poczytałem ich trochę i jako portal mają trochę rozdwojenie jaźni. Tego samego dnia posty typu “onanizacja do apple” i “apple jest do dupy”. Może wg niektórych pokazuje to, że nie są nastawieni na jednolitą narrację, ale te posty były o jednym produkcie, więc mogliby imo zunifkować wtedy wpis do “ten produkt jest fajny, ALE”

Bo to blog. Co autor to inne zdanie.

Co z tyłka? Jak buda z kebabem ma niezłego kebaba ale słabe frytki a właściciel zachował się jak burak to mam dalej na kebaba wpadać? Różnie można wyrazić swoje zdanie ale nazywanie kogoś złodzieje w tak abstrakcyjnej sprawie to dla mnie wyższy poziom chamstwa.

2 polubienia

Oba można czytać, obu czytać nie ma przymusu - Twój wybór. Ja na obu portalach mam autorów których czytam i takich których ignoruje. Ale to wszędzie, nawet na tym forum jest osobą której nie czytam, czy na tej podstawie mam twierdzić że całe forum, podcast i kanał na telegramie są do dupy?

Tylko jedna? :smiley:
Amator :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Nie mam serca blokować ciebie :joy:

Oj tam oj tam, w ramach przykładu nie będę zdradzał ile osób jest u mnie na czarnej liście :joy:

1 polubienie

Pan Pawel - możesz jaśniej o funkcji 1password która Ci mówi gdzie możesz zmienić mail w loginie? Jak to sprawdzić, jak to działa?