WWDC 2020 - Dyskusja

Tu, trzeba poscrollować

1lajk

chyba z tego trzeba wyciągnąć takie wnioski.

1lajk

Już można oglądać, będzie jeszcze lepszejsze niż keynote bo bardziej szczegółowe

1lajk

Dobrze, że chociaż pamiętają, że istnieje Polska :slightly_smiling_face:

Czy ktoś z iOS 14 może pokazać w ustawieniach jak wygląda to zmienianie defaultowych aplikacji przeglądarki/maila?

co to jest ta dwujęzyczna klawiatura?

Nie ;D
Czy to wystarczy za komentarz?

Coś mi tak śmierdział wording w tym artykule i mnie w końcu olśniło :smiley:

Panie i Panowie, przedstawiam Wam Polish-English Dictionary w iOS 14.

3lajki

To klawiatura, która automatycznie wykrywa język, w którym piszesz i nie trzeba wciskać globu, żeby się przełączać. Dostępna tylko z językami wspieranymi przez Siri. Z polskim nie.

1lajk

Mam iphona 6s i jezu, jak mnie to cieszy!

Btw. kwadratowe ikony na macu - TAK.
Trakowanie snu na zegarku - TAK.
Przełączanie się nie airpodsach między urządzeniami - TAK.

Trochę były sucharowe żarty, ale baaaardzo mi się ta konferencja podobała.

1lajk

:frowning: ale smutek, nie mam słów. To jest dokładnie to - rozczarowanie.

2lajki

Nie ma teraz i nie spodziewałbym się tego działającego przed wrześniem. (chyba, ze ktoś jedzie na betach chrome/gmail etc)

to jak dać lizaka aby go za raz potem zabrać. Najgorzej! :cry:

Najbardziej zasmuciła mnie informacja o armach :sob: tylko kupiłem macbooka a już jest przestarzały

1lajk

Jeżeli nie będą normalnie wspierać MacBooków z Intelem przez 7 lat tak jak zwykle to robią to będzie bardzo nieuczciwe, zwłaszcza że je wypuścili chwile przed WWDC

Jedyne co można zobaczyć to jest nowy interfejs w MacOS. Czy ktoś może zrzucić fotkę z iOS 14?

Wyluzuj. Będą. Nawet zapowiedzieli, ze jeszcze będą wypuszczać komputery na Intelach. To raz. A dwa to to, ze od dawna spodziewaliśmy się tego ruchu, a od jakiegoś pół roku wszyscy mówili „zapowiedzą to na WWDC”. Gdybys zrobił minimum researchu przed zakupem komputera, znalazłbyś te informacje w minutę.
Ale again, nie spinaj się. Twój komputer będzie jeszcze wspierany przez długie lata.

2lajki

na iOS bez zmian orzeszku.

RIP. No to dobrze, dobrze zrobiłem w takiej opcji, szkoda. Fajne rzeczy się pojawiły, ale sporo rzeczy nie zostało nawet dotkniętych.

Jak dla mnie to mail wyglada tak samo. Nie widze żadnych zmian. Inbox jest taki sam, jak w iOS 13.
Może ten pasek nad klawiatura jest nowy? Nie wiem, czy to było, bo nie pisze maili na tel.