WWDC 2020 - Dyskusja

Witam, jak myślicie czym zaskoczy nas Apple na WWDC?

Ja obstawiam, że pojawi się iMac, lepsze wsparcie monitorów w ipadOS, może xcode i aplikacje profesjonalne na ipadzie

Ja obstawiam jeszcze jakieś słuchawki, AirTags i nowe  TV. Ponoć iPhoneOS.

Polecam
https://twitter.com/jon_prosser

1 polubienie

Ja chce tylko taki update jak iOS 12 - zwłaszcza dla macOS. Żadnych funkcji mi nie brakuje. A stabilności tak.
Chciałbym tez, żeby wreszcie oficjalnie ruszył temat przejscia na army, bo nie chce już więcej kupować intelowego komputera.
I to w sumie tyle. Nic więcej mi do szczęścia nie jest potrzebne.
Nie obraziłbym się za FCPX i Motion dla iPada, ale to w sumie taka tylko zachcianka. Życia mi to nie zmieni.

2 polubienia

ponoc MacBook na ARM. NIe jestem przekonany

A ja jakoś w tym roku nie mam żadnych oczekiwań. Wszystko działa mi tak jak powinno, nie mam problemów ze stabilnością Cataliny. Byleby niczego nie zepsuli :slight_smile:

Mnie się marzy rozszerzony sidecar i jego obsługa w pionie. Okazuje się, że potrzebuję tego częściej niż bym oczekiwał

To jest wpis o tym, że iPhone 6S - telefon z 2015 roku będzie oficjalnie wspierany przynajmniej do września 2021.

Dziękuję, pozdrawiam.

10 polubień

Bravo six, going dark…

3 polubienia

Czuje się jak dziecko otwierające prezenty świąteczne xD

4 polubienia

Dzisiaj w Google: How install iOS14 Developer Beta
Jutro: How restore backup from iTunes
Pojutrze: iPhone 11 buy now

Oczywiście śmieszki, relacjonujcie Wąsy jak to bangla.

10 polubień

Na Macu jakiś błąd mi się pojawił i niestety od nowa się ściąga :confused:

No i jest :heart_eyes:

10 polubień

Nie byłem fanem widgetów. Zmieniam zdanie.

1 polubienie

Nikoś, żyjemy k***a!

Ja chyba dalej nie jestem. Za dużo to miejsca zajmuje. Raczej zrezygnuje.

3 polubienia

Ja nie będę instalował bety na swoim telefonie, bo to moje centrum wszechświata, ale przy moim podejściu, gdzie ja używam głównie szukania a nie skrótów, to ja już widzę oczami wyobraźni, że będę miał tylko app gallery i żadnych skrótów, a jedynie widzety na głównej ;D

3 polubienia

Dopiero w poniedziałek będę miał swój komputer testowy aby postawić Big Sure. W każdym razie ios 14 na urządzeniach testowych śmiga aż miło. Na Daily driwerze bym się nie odważył

Dajcie znać jak ze stabilnością i działaniem aplikacji na iOS14. Może poczyniłbym ten szalony krok, i zainstalował :smiley:

1 polubienie

Wszyscy jesteście niezdrowi w głowę, że zainstalowaliście iOS 14, Z DEVELOPERSKIEJ BETY.

3 polubienia

Oraz mówiłem - czekam na coś z mailem. Nic nie było. Więc…

1 polubienie

Jak już mówiłem - kto bogatemu zabroni :smiley: