WWDC 2020 - Dyskusja

na iOS bez zmian orzeszku.

RIP. No to dobrze, dobrze zrobiłem w takiej opcji, szkoda. Fajne rzeczy się pojawiły, ale sporo rzeczy nie zostało nawet dotkniętych.

Jak dla mnie to mail wyglada tak samo. Nie widze żadnych zmian. Inbox jest taki sam, jak w iOS 13.
Może ten pasek nad klawiatura jest nowy? Nie wiem, czy to było, bo nie pisze maili na tel.

Tak, to było, czyli nic się nie zmieniło. Jak można tak szkalować mailujących…

Jakby ktoś się na to natknął podczas oglądania reszty filmów, to dajcie znać o co tu chodzi.

dev będzie mógł sobie policzyć odległość od innych iSprzętów

1 polubienie

Będzie można zrobić szachy czarodziejów na podstawie odległości iPhonów.

5 polubień

Opatentuj to, będziesz bogaty jak Ci Warner zapłaci za prawa do tego :smile:

1 polubienie

Może ktoś będzie zainteresowany :sweat_smile:

2 polubienia

Może ktoś, kto ma zainstalowanego Big Sur, sprawdzić czy aplikacja książki ma możliwość w preferencjach wyboru innego niż domyślny wybór folderu na bibliotekę?

Trochę lipa. Znam wiele osób, które korzystają z bootcampa. Ja do swoich celów preferuję Parallels

1 polubienie

Czekam na wersję audio, bo nie umiem go słuchać w 1x

Po wejściu w ustawienia masz możliwość wybrania prędkości odtwarzania

Wiem, ale to tak słabo działa :frowning:

Zawsze możesz pobrane audio z TouTube wrzucić np. do Pocket Casts :wink:
https://drive.google.com/file/d/1J_HWT2U1xpnGLry4NEHhT4mziUhDDbWC/view?usp=sharing

1 polubienie

Koszmarne nudy w tym roku. Nie polecam.

Przesłuchałem. Ale ja już mam problem taki jak z książka Steve Jobs ma problem Siracusa - masz dostęp do super osób i gładzisz je po głowie zamiast wyciągać coś dobrego i jakieś mięso. Meh. (Ale przesłuchałem)

a czy to prawda ze teraz in app purchase bedzie dostepne calej rodzienie bo gdzies mi sie to obilo o uszy a jesli to prawda no to to jest mega dobry news o ktorym malo sie mowi

1 polubienie

Będzie. Pod warunkiem, że developer zaimplementuje taką opcję.