🎥 Wąsate polecajki Netflixa

Zapomniałbym: To jest bardzo przyjemny film. Także całkiem polecam.

3 polubienia

JJ sezon 3.
Dobre pytanie. Dziś dałem jej szanse i obejrzałem 6 odcinków to była męczarnia. Zmarnowałem kilka godzin życia bezpowrotnie.

Dziś Netflix wrzucił drugi sezon DARK i przygotował przewodnik gdyby ktoś się zagubił :slight_smile:

Ja tylko jak wrócę z pracy to rozpoczynam maraton całego drugiego sezonu za jednym podejściem :star_struck:

3 polubienia

Maraton zakończony. Drugi sezon bardzo fajny, klimat i tajemniczość serialu cały czas zachowana. Kilka spraw się wyjaśnia, ale w ich miejsce wskakują nowe. Jest kilka plot twistów i spory cliffhanger na zakończenie, który rozbudza apetyt na ostatni sezon :slight_smile:

Polecam oglądać serial z telefonem pod ręką, aby móc sobie odpalić oficjalny przewodnik od Netflixa, który wyżej zalinkowałem, bo przynajmniej dla mnie wiele razy się przydał w trakcie seansu (akcja dzieje się w tylu czasach, ma tyle postaci w “trzech wersjach”, że trzeba sobie pomóc ułożyć te puzzle).

1 polubienie

Dzięki, będzie oglądane. Jak się domyślam, podobne klimaty jak Making a Murderer oraz Schody, także na Netflix. Obydwa to gatunek “true crime story”, dużo rozmów o wydarzeniach, ale mało akcji, nie dla każdego, raczej dla wrażliwych i cierpliwych widzów.

Making a Murderer to dokument.
WTSU to serial oparty na faktach. Kompletnie inna bajka.

Jeśli chodzi o miniseriale to polecam również Manhunt: Unabomber. Jakoś przeszedł bez echa, a zasługuje na uwagę.

2 polubienia

Prawda. Bettany był fenomenalny.

Racja, napisałem zanim zacząłem oglądać.

Jak pewnie wszyscy wiedzą dziś wyszedł trzeci sezon Stranger Things. Skończyłem go pół godziny temu i mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że jest bardzo dobry, o ile nie najlepszy. Może już tak dobrze nie pamiętam poprzednich, ale ten wydaje się być bardziej urozmaicony, są romanse bohaterów, jest śmiesznie, sporo kina akcji, ale też horrorowo i to w takim klimacie gore, którego jest bardzo dużo, a co chwilę flaki latają po ekranie. Jak podobały ci się poprzednie sezony, to w ten wsiąkniesz zapominając o wszystkim.

btw polecam poczekać chwilę na scenę po napisach końcowych :ru: :wink:

3 polubienia

Mam takie serio pytanie.
Czy warto oglądać S2 i S3? Pisze to jako ktoś, kogo S1 nie porwał wcale. Doceniłem bardzo retro klimat, ale jeśli chodzi o fabule, to takie magio-mroczno-ufo-potworne historie są kompletnie nie dla mnie.
Czy w S2 albo S3 jest cos, co wciągnie bardziej, niż S1 kogoś, kogo głowna historia w S1 mało zainteresowała?

S2 jest rozwinieciem S1. Wiec jezeli nie kliknales za pierwszym razem to moim zdaniem nie klikniesz za drugim.
Szczerze mowiac nie sadze zeby to mialo sens w Twoim przypadku. Nie ogladalem S3, ale z tego co widzialem na trailerze to zeby wszystko dokladnie skumac i dobrze sie bawic to powinienes znac S1 i S2, wiec takie zamkniete kolko.
Jak Ci nie zadzialalo to moim zdaniem szkoda pary na ogladanie.

Nie bede mowil “ale obejrzyj jest super, wszyscy szaleja, zobaczysz przekonasz sie” bo to bzdura.
bylo kilka seriali ktore wszyscy chwalili a ja nie bylem w stanie ogarnac pierwszego sezonu, mimo to zmuszalem sie zeby obejrzec. I nadal mi sie nie podobalo :smiley:
Szkoda czasu

1 polubienie

Dzięki. To dobra rada. Nic na sile. A tak z ciekawości: co Ci nie podeszło, co wszyscy chwalili?

Tak najbardziej mi utkwilo w pamieci Fargo. No nie bylem w stanie sie przebic przez to.
Bylo jeszcze kilka, ale musial bym posiedziec chwile i sie glebiej zastanowic

1 polubienie

Mi Fargo akurat siadły pierwsze dwa sezony, ale za trzeci nie mogę się zabrać od dwóch lat, wiec rozumiem świetnie :wink:

Od dluzszego czasu mam metode. nawet jak jest cos polecane jak cieple buleczki. To sam siadam i obczajam. Jka mam klopoty dobic do 3 odcinka to sobie odpuszczam, szkoda czasu na pierdoly. Sa inne rzeczy do ogladania/ robienia.

1 polubienie

Same. Dlatego do tej pory nie przeczytałem, ani nie obejrzałem Harry’ego Pottera i Władcy Pierścieni.
Nie będę się zmuszał. Próbowałem po dwa razy i nie dałem rady.

1 polubienie

Jeżeli nie wciągnąłeś się w poprzednie sezony to i tego nie ma sensu odpalać, bo tu jest więcej tego samego. Fajna bajeczka, ale nie musi być dla każdego.

1 polubienie

Drugi sezon Mindhunter równie dobry, jak nawet i nie lepszy od pierwszego. Szczerze polecam.

5 polubień

True. Odrobine brzydsze obrazy i mniej klimatyczny, niż S1, ale poza tym to cudeńko.

2 polubienia