🎥 Wąsate polecajki Netflixa

Z Rain to bym uważał. Ja wytrzymałem 20 minut pierwszego odcinka pierwszego sezonu i wyłączyłem. Słyszałem, że drugi sezon jest jeszcze gorszy od pierwszego.

Jest, ale pierwszy sezon nie jest jakiś bardzo słaby, myślę, że jest całkiem niezły.

Gdybym miał polecić jeden jedyny original Netflixa to zdecydowanie jest to BoJack Horseman

2 polubienia

No to jest już 5 sezon Black Mirror. Jestem w połowie drugiego odcinka. No nie da się nie polecić. Znów jest bardzo dobrze!

I widziałem, że 2 sezon Happy też jest chociaż trailer nie wygląda za dobrze.

A tak w ogóle to treści na Netflixie są złe i coraz gorsze. Pozostały już tylko pojedyncze perełki. HBO jest, moim zdaniem, kilka długości przed Netflixem.

1 polubienie

Ten sezon jest ciekawy, bo wśród znajomych zawsze była zgodność w ocenach, a tak teraz to co odcinek to kompletnie inne odczucia, który jest dobry, a który nie :slight_smile: Całość oceniam pozytywnie, jednak pierwsze sezony od BBC były zdecydowanie lepsze.

A tak przy okazji, dziś na Netflix wjechał Blade Runner 2049 w 4K :slight_smile:

1 polubienie

Oj Blade Runner świetnie wyszłedł. Jestem wielkim fanem książki, filmu pierwszego i drugiego też.
Odnośnie Black Mirror to ocenię całość jak skończę. Już bym conieco powiedział ale spoilować nie wolno.

1 polubienie

Polecam nowy miniserial na faktach na Netflixie “Jak nas widzą” o sprawie gwałtu w 1989 w Central Parku w NY.

“Czworo czarnoskórych nastolatków i jeden Hiszpan zostają skazani za gwałt, którego nie popełnili.”

https://www.netflix.com/title/80200549?s=a&trkid=13747225&t=cp

4 polubienia

Drobna aktualizacja. Dorzucam nowy serial, który mi siadł i może innym też. Limitless :smiley: Z tego co się okazuje to jest też film pod tym samym tytułem.

4 polubienia

Najpierw był film chyba, potem serial. Szkoda, że tylko jeden sezon, bo serial całkiem OK!

Słuchajta.

Designated Survivor był przez pierwsze dwa sezony na ABC + na Netfliksie (poza USA).
Po drugim sezonie ABC zrezygnowało z serialu i całkowicie przejął ich Netflix.
To, co zrobili z S3 to po prostu bajka. Przebingowałem cały sezon w jeden dzień.

Pierwsze dwa sezony, jak to zwykle bywa z produkcjami kablowymi, były dobre, ale nie bardzo dobre i czasem się dłużyły. Ale ten nowy to och i ach.
Polecam bardzo bardzo.
Mniam mniam.

https://www.netflix.com/pl/title/80113647

1 polubienie

Mysle, że zrobię o tym osobny temat, jak się w końcu do tego zabiorę. Od siedmiu lat jestem bardzo mocno związany z Innocence Project i sprawa Central Park 5 była jednym z powodów, dla których zacząłem ich bardzo intensywnie wspierać.

Ale potrzebuje do tego trochę czasu w spokoju, a w ten weekend jest Grand Prix Kanady + moi Raptors mają pierwszy raz w historii szansę na mistrzostwo, więc postaram się coś naskrobać, jak będę miał czas na chwilę refleksji i zebranie myśli pod koniec tygodnia.

Stay tuned, bo będzie esej.

4 polubienia

o kurde, a chciałem już zrezygnować z oglądania :face_with_hand_over_mouth: dzięki

Jeśli skończyłeś sezon drugi, to czeka Cię absolutna uczta. Gorzej jak ktoś zaczyna, bo musi się przemęczyć przez 50 odcinków :smiley:

Kurde ja mam zupelnie odwrotne odczucia :thinking:

Nie można wszystkim dogodzić. Moim zdaniem S3 jest dużo lepszy od dłużących się poprzednich. Do tego podoba mi się, że… spoiler S3 …kilka postaci przestało być tak bardzo jednowymiarowych. Bo nie ma nic gorszego, niż bohaterowie, którzy zawsze dowożą to, czego od nich oczekujesz.
Bardzo podobały mi się konflikty moralne Kirkmana, walka Aarona ze swoim dziedzictwem, Emily żonglująca miedzy moralnością, a skutecznością, czy tez samo zakończenie z ukradzionymi wyborami - to daje swietną bazę do do sezonu czwartego.

1 polubienie

Przy okazji tego serialu pojawiło się też coś takiego

“Oprah Winfrey rozmawia z uniewinnionymi mężczyznami znanymi niegdyś jako Piątka z Central Parku oraz z ekipą serialu „Jak nas widzą” opowiadającego ich historię.”
https://www.netflix.com/title/81147766

BTW czekam z niecierpliwością na esej :wink:

1 polubienie

Dynastia oglądana ironicznie to złoto :heart_eyes:

1 polubienie

Napisze coś w weekend. Emocje sportowe opadły dopiero ostatniej nocy :wink:

Ktoś mi wyjaśni dlaczego Jessica Jones alias najnudniejszy serial z netflixowego MCU dostała trzeci sezon?

Bo to w ramach równouprawnienia (z DareDevilem). Więcej sezonów nie będzie. :man_shrugging: