📝 To-do appki

Ale obie te aplikacje są w subskrypcji, by mieć dostęp do wszystkich ficzerów.

Tez czekam na obnizke thingsow na macOS, btw ostatnia byla w Pazdzierniku '19.

Mały update - testuje TickTick w chwili obecnej (wersja free). Coś czuję, że jeszcze dziś wpadnie premium bo mega przypadku mi ten program do gustu.

Edit: wleciało premium już.

2 polubienia

właśnie wtedy kupiłem swój egzemplarz Thingsów na Maca, płacąc promocyjne 164,99 PLN, a czaiłem się na nie dość długo…
Więc z jednej strony, jeśli od tamtego czasu nie było żadnej promocji, to może pojawią się w okolicach Black Friday, może w okolicy wydania iOS 14, a może w ogóle w bliskiej przyszłości się nie pojawi…

Generalnie, zacząłbym od wersji na iOS/iPadOS jeśli się ma możliwość i na MacOSa kupić bez promocji wtedy, gdy już okaże się niezbędny, albo czekać na promocję aż do skutku

2 polubienia

Warto dodać, że od początku istnienia Things 3, promocja z października była dopiero drugą promką.

1 polubienie

Mam na ios i poluje na macos ale apka na maca nie jest dla mnie must have, wiec poczekam na promocje.

1 polubienie

5 polubień

ROTFL
Znaki znaki znaki

Szalony :joy: pamiętaj, żeby do sprzątania dodać wytarcie kurzu pod szafkami :upside_down_face:

15 polubień

Jemu trzeba egzorcyzmy odprawiać, nic więcej mu nie pomoże.

4 polubienia

To teraz obstawiamy jak szybko wróci do things :innocent:

2 polubienia

Z listą idealnie będzie współpracował przybornik do sprzątania.

2 polubienia

@pawelorzech witam w #omnifocusteam :grin:
Aż sprawdziłem swoją bazę:

3 polubienia

Proszę powiedz, że po prostu nie przenosisz zadań do archiwum i wcale te 6k akcji nie jest niewykonanych

1 polubienie

Pawle skąd taka cenę dostałeś. Mi wyskakuje ponad 300 zł.

płacisz raz (rocznie) i masz od razu na wszystkie urządzenia? Tak mnie to w GoodTask wnerwia, że na każde urządzenie muszę mieć oddzielną licencję, że muszę znaleźć zastępstwo… Na dłuższą metę reminders.app są zbyt ubogie i zbyt niestabilne (wykonane zadania się nie spadają z listy, zadania cykliczne się nie odnawiają jak ich raz nie zrobię…) I ten widok listy Scheduled z + na każdym dniu… :face_vomiting: Brak widoku kalendarza… “Do luftu”.

Okazuje się że załapałem się na upgrade bo miałem 2jke

2 polubienia

Tak, płacisz albo 11 pln/miesiąc albo chyba 109 pln/miesiąc i masz na wszystkie platformy.

Jestem po przygotowaniu projektów do końca roku więc to świeżynka :man_technologist:

daj proszę swojego referala. Potestuje z 2 tyg i pewnie kupie premium. Na razie free mi się podoba bardzo. Ciekawy jestem jak będzie z kalendarzem.

btw wiesz czy da się wyeksportować kalendarz ticktick do systemowego kalendarza a nie odwrotnie?