📝 To-do appki

Hej, wąsy czego używacie do zapisywania rzeczy do zrobienia? Są jakieś cross- platformowe nowości? A może tylko org-mode w emacsie? :heavy_check_mark:

Todoist w wersji free. Działa jak złoto, również przez przeglądarkę.

4 polubienia

U mnie TickTick i ostatnio zrobiłem drugie podejście do Habitica.

1 polubienie

Ja tam używam Keep Notes do takich rzeczy.

Ugh tylko Things. Potwór. Ale łatwy do okiełznania. Całe moje życie jest teraz w things. Jak byłem na Androidzie to wszystko trzymałem w keep i było OK, ale to jest zupełnie inna klasa.

1 polubienie

Cały czas Wunderlist. Wcześniej kilku innych. Testuje również co zaoferuje to-do od MS.

Things i Todoist

a ja zależy :slightly_smiling_face: prywatnie w iOS notatki albo wunderlist
służbowo planner od MSu

Habitica jest spoko jeśli ma się drużynę, bo granie solo to połowa Habitici. Może @pawelorzech się przekona do takiego gierkowaniq to jest szansa na wąsową grupkę B)

2 polubienia

Google Keep + Google Calendar. Miałem podejścia do Wunderlist, Todoist i Nozbe ale jednak wolę prostsze rozwiązania.

Swipes i Clear. Pierwsza ma wersje na iOS, Mac i Web, druga tylko bez web. Bardzo minimalistyczne, proste i wygodne

1 polubienie

Używam Nozbe. Jest wszystkoplatformowe. Może niezbyt ładne ale działa idealnie.

3 polubienia

Jak to jest z żywotnością Wunderlist? Po przejęciu przez Microsoft, przenieśli przecież developerów do pracy nad MS To-do :thinking:

Tak, zamkną to niedługo. Lepiej się przenosić już do Microsoft Todo.

Zupełnie bez kontekstu zacząłem myślec co by było, gdybym miał się przenieść na Androida (zupełnie bez kontekstu). Wtedy chyba microsoft todo albo połączenie keep + tasks w google byłoby idealnym pakietem.

1 polubienie

Cieżko powiedzieć. Nadal aktualizują, ledwie tydzień temu był update. Ewentualnie dają opcję exportu zadań do To-Do. Funkcjonalność już zbliżona.

No ja właśnie dołączyłem do jakiejś znalezionej w Apple. Chętnie bym do jakiejś polskiej dołączył jeśli masz jakąś ciekawa. Ja już level 8 :blush:

2 polubienia

Ja mam 18 lvl, ale do żadnej gildii/grupki nie należę :man_shrugging:

Jak znajdziemy jeszcze jedna osobę, to mogę założyć party.

Mam taki sam nick jak wszędzie. :wink:

1 polubienie

Szanuję ludzi, którzy są świadomi ciągłości własnego istnienia i wszędzie używają tego samego nicku.

Ad rem. To fajnie, że zacząłem przedwczoraj korzystać z Wunderlista. Tak nie za późno, nie za niepotrzebnie. Chciałbym korzystać z Nozbe ale szef w życiu nie pójdzie na płacenie za usługę. Trzeba będzie się pochylić nad Todoistem chyba.

4 polubienia